Vodafone Libertel B.V.

Vodafone Libertel B.V. (zetel Maastricht, KVK 14052264) houdt volgens het ACM-register 1.626 toegekende reeksen, de eerste van 11 maart 1995 en de jongste van 12 januari 2026. Dat is plaats 5 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 1.407 vaste nummerblokken, 124 06-reeksen, 60 085/088-toekenningen, 28 0800-toekenningen, 6 090x-toekenningen en 1 097-reeksen (machine-to-machine). Op het mobiele net staat Vodafone Libertel B.V. met 20,4% van alle toegekende 06-nummers op plaats 3 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

1.407vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
124mobiele 06-reeksen
94zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 1.407 blokken van Vodafone Libertel B.V. op tot 2,1 mln nummers in 141 kentallen — 3,4% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 13 november 2008 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 12 januari 2026 (onder 020, Amsterdam). 1.324 van de 1.407 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 71× 10.000 en 12× 9.000. De meeste blokken liggen in Noord-Holland (219 blokken in 10 kentallen), gevolgd door Zuid-Holland (193), Gelderland (106) en Noord-Brabant (93). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Noord-Holland10 van 17219336.00015,6%
Zuid-Holland10 van 16193350.00013,7%
Gelderland7 van 26106160.0007,5%
Noord-Brabant8 van 2093209.0006,6%
Limburg7 van 785181.0006%
Utrecht3 van 673135.0005,2%
Groningen3 van 76390.0004,5%
Overijssel4 van 1244106.0003,1%
Friesland3 van 133755.0002,6%
Flevoland3 van 42551.0001,8%
Drenthe1 van 62020.0001,4%
Zeeland1 van 777.0000,5%

Mobiele reeksen: 124 blokken in 06-1 en 06-2

Vodafone Libertel B.V. houdt 124 06-blokken met samen 10,9 mln nummers, toegekend tussen 11 maart 1995 en 18 december 2019. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is Vodafone Libertel B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-1221.810.000
06-2403.440.000
06-316970.000
06-411.000.000
06-5453.660.000
VanTotNummersToegekendStatus
06110000000611099999100.0001-8-2000toegekend
06111000000611199999100.0001-8-2000toegekend
06112000000611299999100.00031-8-2000toegekend
06113000000611399999100.00031-8-2000toegekend
06114000000611499999100.00031-8-2000toegekend
0611500000061153999940.00031-8-2000toegekend
0611560000061156999910.00031-8-2000toegekend
0611580000061159999920.00031-8-2000toegekend
0611600000061162999930.00031-8-2000toegekend
0611640000061169999960.00031-8-2000toegekend
06117000000611799999100.00031-8-2000toegekend
06118000000611899999100.0001-8-2000toegekend
06119000000611999999100.0001-8-2000toegekend
06150000000615099999100.0008-12-1999toegekend
06151000000615199999100.0008-12-1999toegekend
06152000000615299999100.0008-12-1999toegekend
06153000000615399999100.0008-12-1999toegekend
06154000000615499999100.0008-12-1999toegekend
06155000000615599999100.0008-12-1999toegekend
06156000000615699999100.0008-12-1999toegekend
0615820000061589999980.0008-12-1999toegekend
0615900000061596999970.0008-12-1999toegekend
0621000000062100999910.0008-7-1998toegekend
06211000000621199999100.0008-7-1998toegekend
06212000000621299999100.0008-7-1998toegekend
06213000000621399999100.0008-7-1998toegekend
06214000000621499999100.0008-7-1998toegekend
06215000000621599999100.0008-7-1998toegekend
06216000000621699999100.0008-7-1998toegekend
0621700000062171999920.00018-12-1998toegekend
06218000000621899999100.00018-12-1998toegekend
06219000000621999999100.00018-12-1998toegekend
06250000000625099999100.00016-12-1999toegekend
06251000000625199999100.00016-12-1999toegekend
06252000000625299999100.00016-12-1999toegekend
06253000000625399999100.00016-12-1999toegekend
06254000000625499999100.00016-12-1999toegekend
06255000000625599999100.0004-1-1999toegekend
06256000000625699999100.0004-1-1999toegekend
0625700000062577999980.0004-1-1999toegekend
06270000000627099999100.00016-7-1999toegekend
06271000000627199999100.00016-7-1999toegekend
06272000000627299999100.00016-7-1999toegekend
06273000000627399999100.00016-7-1999toegekend
06274000000627499999100.00016-7-1999toegekend
06275000000627599999100.00016-7-1999toegekend
0627610000062762999920.00016-7-1999toegekend
0627640000062765999920.00016-7-1999toegekend
0627740000062774999910.00016-7-1999toegekend
0627810000062789999990.00016-7-1999toegekend
06279000000627999999100.00016-7-1999toegekend
06290000000629099999100.00026-5-1999toegekend
06291000000629199999100.00026-5-1999toegekend
06292000000629299999100.00026-5-1999toegekend
06293000000629399999100.00026-5-1999toegekend
06294000000629499999100.00026-5-1999toegekend
06295000000629599999100.00026-5-1999toegekend
0629600000062960999910.00026-5-1999toegekend
0629620000062969999980.00026-5-1999toegekend
06297000000629799999100.00026-5-1999toegekend

De 60 laagste van 124 blokken.

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Vodafone Libertel B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam102147.00013-11-200812-1-2026
030Utrecht5379.00013-11-20086-11-2024
050Groningen4774.00013-11-20087-6-2023
010Rotterdam3772.00013-11-20087-6-2023
070Den Haag3157.00013-11-20087-6-2023
043Maastricht2753.00017-4-20097-6-2023
040Eindhoven1349.00013-11-20087-6-2023
024Nijmegen2947.00013-11-20087-6-2023
071Leiden2442.00013-11-20087-6-2023
078Dordrecht1642.00017-4-20097-6-2023
035Hilversum (het Gooi)2240.00017-4-20097-6-2023
015Delft1339.00013-11-20087-6-2023
073's-Hertogenbosch1239.00017-4-200913-7-2023
026Arnhem2038.00013-11-20087-6-2023
033Amersfoort1138.00017-4-200915-1-2024
058Leeuwarden2038.00017-4-200913-7-2023
013Tilburg1836.00017-4-20097-6-2023
079Zoetermeer1036.00017-4-20097-6-2023
038Zwolle935.00017-4-20097-6-2023
076Breda935.00013-11-200813-7-2023
023Haarlem1634.00017-4-20097-6-2023
045Heerlen (Parkstad)834.00017-4-200912-1-2026
036Almere733.00013-11-20087-6-2023
046Sittard-Geleen733.00017-4-20097-6-2023
053Enschede1432.00017-4-200913-7-2023
072Alkmaar1129.00017-4-20097-6-2023
074Hengelo927.00017-4-20097-6-2023
055Apeldoorn826.00017-4-200913-7-2023
075Zaandam (Zaanstreek)826.00017-4-20097-6-2023
0318Ede en Veenendaal2323.0002-4-20097-6-2023
077Venlo523.00017-4-200925-11-2015
0492Helmond1322.00017-4-20097-6-2023
0174Naaldwijk (Westland)2121.00017-4-20097-6-2023
0475Roermond2121.00017-4-200912-1-2026
0591Emmen2020.00017-4-20097-6-2023
0251Beverwijk1919.00017-4-20097-6-2023
0181Spijkenisse (Nissewaard)1818.00017-4-20097-6-2023
0347Vianen918.00017-4-200915-1-2024
0297Aalsmeer en Uithoorn1616.00017-4-20097-6-2023
0172Alphen aan den Rijn1313.00013-11-20087-6-2023
0570Deventer1212.00013-11-200812-1-2026
0182Gouda1010.00017-4-200912-1-2026
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)1010.00017-4-200915-1-2024
0499Best en Oirschot1010.00017-4-200912-1-2026
0229Hoorn99.00017-4-20097-6-2023
0314Doetinchem99.00017-4-20097-6-2023
0320Lelystad99.00017-4-200918-1-2023
0345Culemborg99.00017-4-20097-6-2023
0495Weert99.00017-4-200918-1-2023
0515Sneek99.00017-4-20097-6-2023
0527Emmeloord (Noordoostpolder)99.00017-4-200918-1-2023
0228Enkhuizen88.00017-4-20097-6-2023
0299Purmerend88.00017-4-20097-6-2023
0341Harderwijk88.00024-3-20097-6-2023
0478Venray88.00013-11-20087-6-2023
0485Cuijk (Land van Cuijk)88.00017-4-20097-6-2023
0513Heerenveen88.00017-4-200912-1-2026
0597Winschoten (Oldambt)88.00017-4-200912-1-2026
0598Hoogezand en Veendam88.00017-4-200915-1-2024
0113Goes77.00017-4-200915-1-2024

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Vodafone Libertel B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk6083.60011-8-2006
0800 gratis282820-9-1995
0900 / 0906 / 0909 betaald6629-5-2000
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen11 mln–

Jongste toekenningen aan Vodafone Libertel B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 12 januari 2026.

DatumSoortReeks / blokNummers
12-1-2026vaste nummerblokken0166 · 01664460001.000
12-1-2026vaste nummerblokken0182 · 01822590001.000
12-1-2026vaste nummerblokken0184 · 01845100001.000
12-1-2026vaste nummerblokken020 · 02070680001.000
12-1-2026vaste nummerblokken020 · 02070690001.000
12-1-2026vaste nummerblokken0255 · 02557020001.000
12-1-2026vaste nummerblokken0344 · 03445860001.000
12-1-2026vaste nummerblokken045 · 04521250001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 1995 tot 2026.