Netnummer 0251 – Beverwijk

Het netnummer 0251 hoort bij Beverwijk (Noord-Holland). Het ACM-register telt 181 nummerblokken onder dit kental met samen 333.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0251 op plaats 61 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,54% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 27 blokken (42% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Vodafone Libertel houdt de top drie 54,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Beverwijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0251 in het kort

Netnummergebied
Beverwijk
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Castricum, Heemskerk, Beverwijk, Uitgeest
Deels in dit gebied
Velsen
Oppervlakte (land)
ca. 111 km²
Opbouw van een nummer
0251 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 251 + abonneenummer
In het ACM-register
181 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0255, 072, 075

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0251 (Beverwijk) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0251; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
181blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
333.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0251-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0251 met 42% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0251 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0251. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam27140.00042%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1123.0006,9%20-3-200020-3-2014
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1919.0005,7%17-4-20097-6-2023
Routit B.V.Ede GLD312.0003,6%28-9-201117-5-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,3%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0003%29-5-202013-9-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003%18-7-200818-7-2008
Enreach B.V.Almere66.0001,8%2-12-200819-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht66.0001,8%16-5-20037-6-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,5%4-7-20054-7-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001,2%25-5-201226-1-2018
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,9%10-12-202010-12-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,9%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,6%16-11-20202-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,6%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,3%28-12-199828-12-1998
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,3%15-1-202115-1-2021
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0251

De oudste gedateerde toekenning onder 0251 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 53 toegekende blokken. 157 van de 181 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (14×), 2.000 (4×), 5.000 (3×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0251 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Beverwijk.

Alle blokken onder 0251

De 150 laagste van 181 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
025120000002512019992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025120200002512029991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk2-7-2025toegekend
025120300002512039991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025120500002512099995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251210000025121999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251220000025122999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251230000025123999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251240000025124999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251250000025125999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025126000002512659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025126700002512689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251270000025127999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025128100002512819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025128300002512879995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025128800002512889991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
025128900002512899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251290000025129999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025130000002513009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
025130100002513019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
025130200002513029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
025130300002513039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
025130400002513049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
025130500002513059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
025130600002513069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
025130700002513079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
025130800002513089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht19-2-2014toegekend
025130900002513099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0251310000025131999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025132000002513219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025133000002513309991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
025133100002513319991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
025133200002513329991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025133400002513349991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
025133500002513359991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
025133600002513369991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
025133700002513379991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
025133800002513389991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
025133900002513399991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
025134000002513409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
025134100002513419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
025134200002513429991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
025134300002513439991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
025134400002513449991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
025134500002513459991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
025134600002513469991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
025134700002513479991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
025134800002513489991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
025134900002513499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
025136100002513629992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025137300002513779995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025144000002514409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
025144100002514419991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-11-2015toegekend
025144200002514429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
025144300002514439991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
025144400002514449991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
025144500002514459991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
025144600002514469991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
025144700002514479991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
025144800002514489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
025144900002514499991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
025145500002514559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025147000002514709991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025147100002514719991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149000002514909991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149100002514919991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149200002514929991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149300002514939991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149400002514949991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149500002514959991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149600002514969991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149700002514979991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149800002514989991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025149900002514999991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
025150000002515009991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
025150100002515019991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
025150200002515029991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
025150300002515039991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
025150400002515049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
025150500002515059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
025150600002515069991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
025150700002515079991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
025150800002515089991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
025150900002515099991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
0251510000025151999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
025155000002515509991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
025155100002515519991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
025155200002515529991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
025155300002515539991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
025155400002515549991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
025155500002515559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
025155600002515569991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
025155700002515579991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
025155800002515589991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam9-5-2025toegekend
025155900002515599991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
025156500002515659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
0251650000025165999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025166000002516629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025166400002516649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0251670000025167999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
025170000002517009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
025170200002517029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
025170400002517049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
025170500002517059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
025170700002517079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025171000002517109991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025171100002517119991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025171200002517129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025171300002517139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025171400002517149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025171500002517159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025171600002517169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
025171700002517179991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
025172100002517219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
025172200002517229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
025172300002517239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
025172400002517249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
025172500002517259991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
025172600002517269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
025172700002517279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
025172800002517289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
025172900002517299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0251730000025173999910.000Routit B.V.Ede GLD19-2-2014toegekend
025174000002517409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
025174100002517419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
025174200002517429991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
025174300002517439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
025174400002517449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
025174500002517459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
025174600002517469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
025174700002517479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
025174800002517489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
025174900002517499991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
025175000002517509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025175100002517519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025175200002517529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025175300002517539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025175400002517549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
025175500002517559991.000Ziggo B.V.Utrecht1-11-2012toegekend
025175600002517569991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
025175800002517589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
025176000002517609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
025176100002517619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
025176200002517629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
025176300002517639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
025176400002517649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
025176500002517659991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
025176600002517669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
025176700002517679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
025176800002517689991.000Enreach B.V.Almere12-7-2013toegekend
025176900002517699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0251 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0229 (Hoorn) met 181 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0251-nummer

Gebeld door een 0251-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0251

Waar is netnummer 0251?

0251 is het netnummer van Beverwijk in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 111 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0251?

Geheel of grotendeels: Castricum, Heemskerk, Beverwijk en Uitgeest. Deels: Velsen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0251-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0251 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 251 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0251-nummers?

Het ACM-register telt onder 0251 181 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 42% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0251?

Het gebied van 0251 grenst aan de netnummers 0255, 072 en 075.

Wat doe ik als een 0251-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.