Netnummer 0224 – Schagen

Het netnummer 0224 hoort bij Schagen (Noord-Holland). Het ACM-register telt 147 nummerblokken onder dit kental met samen 193.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0224 op plaats 109 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,31% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 19 blokken (29% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 40,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Schagen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0224 in het kort

Netnummergebied
Schagen
Provincie
Noord-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Schagen
Deels in dit gebied
Hollands Kroon
Oppervlakte (land)
ca. 207 km²
Opbouw van een nummer
0224 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 224 + abonneenummer
In het ACM-register
147 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0223, 0226, 0227, 0229, 072

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0224 (Schagen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0224; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
147blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
193.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0224-nummers

Het kental 0224 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 29% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0224 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0224. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1956.00029%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1111.0005,7%13-8-200720-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,7%25-4-199717-9-1997
Vodafone Libertel B.V.Utrecht66.0003,1%17-4-20097-6-2023
Enreach B.V.Almere55.0002,6%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,6%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,6%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0002,6%5-1-200422-12-2005
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0001%22-10-200915-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0001%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0001%28-9-20113-1-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0001%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%21-3-200621-3-2006
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%17-11-202017-11-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
Kabeltex B.V.Den Burg11.0000,5%22-7-201922-7-2019
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0224

De oudste gedateerde toekenning onder 0224 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 36 toegekende blokken. 133 van de 147 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (6×), 2.000 (2×), 4.000 (2×), 5.000 (2×) en 10.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0224 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Schagen.

Alle blokken onder 0224

Alle 147 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
022420000002242009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
022420100002242019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
022420200002242029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
022420300002242039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
022420400002242049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
022420500002242059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
022420600002242069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
022420700002242079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
022420800002242089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
022420900002242099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
0224210000022421999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022422100002242219991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022422300002242249992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022422700002242299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022423000002242309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
022423100002242319991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022423300002242339991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
022423400002242349991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022423500002242359991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
022423600002242369991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
022423700002242379991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
022423800002242389991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
022423900002242399991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
022424000002242409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
022424100002242419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
022424200002242429991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
022424300002242439991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
022424400002242449991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
022424500002242459991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
022424600002242469991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
022424700002242479991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
022424800002242489991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
022427200002242749993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022429000002242929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022429500002242999995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0224420000022442999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
022444000002244409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
022444100002244419991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
022444200002244429991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
022444300002244439991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
022444400002244449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
022444500002244459991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
022444600002244469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
022444700002244479991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
022444800002244489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
022451000002245109991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
022451100002245119991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
022451200002245129991.000Kabeltex B.V.Den Burg22-7-2019toegekend
022451300002245139991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
022451400002245149991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
022451500002245159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
022451600002245169991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
022451700002245179991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
022451800002245189991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
022451900002245199991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
022453100002245339993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022454000002245449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022455100002245539993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022456100002245639993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022456400002245649991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
022456500002245659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022456700002245679991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022456800002245689991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
022457100002245719991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022457300002245749992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022458100002245849994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022459000002245939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
022470000002247009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
022470100002247019991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
022470200002247029991.000Routit B.V.Ede GLD3-1-2019toegekend
022470300002247039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
022470400002247049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
022470500002247059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
022470600002247069991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
022470700002247079991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
022470800002247089991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam2-9-2024toegekend
022471000002247109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022471100002247119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022471200002247129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022471300002247139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022471400002247149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
022472000002247209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-1-2004toegekend
022472200002247229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022472300002247239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022472400002247249991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022472500002247259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-12-2005toegekend
022472600002247269991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
022472700002247279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
022472800002247289991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
022472900002247299991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
022474000002247409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
022474100002247419991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
022474200002247429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022474300002247439991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
022474400002247449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
022474500002247459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
022474600002247469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
022474700002247479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
022474800002247489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
022474900002247499991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
022475000002247509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022475100002247519991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022475200002247529991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022475300002247539991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022475400002247549991.000Ziggo B.V.Utrecht13-8-2007toegekend
022475500002247559991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
022475800002247589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
022476000002247609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
022476200002247629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
022476300002247639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
022476400002247649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
022476500002247659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
022476700002247679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
022476800002247689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
022476900002247699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
022478100002247819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
022478200002247829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
022478300002247839991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022478400002247849991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
022478500002247859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
022478600002247869991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
022478700002247879991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
022478800002247889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
022478900002247899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
022479000002247909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
022479100002247919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
022479200002247929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
022479300002247939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
022479400002247949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
022479500002247959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022479600002247969991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
022479700002247979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
022479800002247989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
022479900002247999991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
022480000002248009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022480100002248019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
022482000002248209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
022483300002248339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
022485000002248509991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022485100002248519991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022485200002248529991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022485300002248539991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022485400002248549991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022485500002248559991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
022487000002248709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
022488000002248809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
022488100002248819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0224 op plaats 15 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0228 (Enkhuizen) met 149 blokken en 82 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
0297Aalsmeer en Uithoorn24886360.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0224-nummer

Gebeld door een 0224-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0224

Waar is netnummer 0224?

0224 is het netnummer van Schagen in Noord-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 207 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0224?

Geheel of grotendeels: Schagen. Deels: Hollands Kroon. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0224-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0224 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 224 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0224-nummers?

Het ACM-register telt onder 0224 147 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 29% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0224?

Het gebied van 0224 grenst aan de netnummers 0223, 0226, 0227, 0229 en 072.

Wat doe ik als een 0224-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.