Netnummer 0297 – Aalsmeer en Uithoorn

Het netnummer 0297 hoort bij Aalsmeer en Uithoorn (Noord-Holland). Het ACM-register telt 248 nummerblokken onder dit kental met samen 360.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0297 op plaats 31 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,58% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 84 blokken (46,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Vodafone Libertel en BT houdt de top drie 54,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Aalsmeer en Uithoorn — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0297 in het kort

Netnummergebied
Aalsmeer en Uithoorn
Provincies
Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
De Ronde Venen, Aalsmeer, Uithoorn
Deels in dit gebied
Haarlemmermeer, Nieuwkoop
Oppervlakte (land)
ca. 136 km²
Opbouw van een nummer
0297 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 297 + abonneenummer
In het ACM-register
248 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
17 juni 2026 (Voxbone)
Aangrenzende netnummers
0172, 020, 023, 0252, 0294, 0346, 0348

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0297 (Aalsmeer en Uithoorn) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0297; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
248blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
360.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0297-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0297 met 46,9% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0297 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Voxbone op 17-6-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0297. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam84169.00046,9%2-12-199922-6-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1616.0004,4%17-4-20097-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0003,3%25-4-19973-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0003,3%10-1-201312-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0002,8%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht1010.0002,8%20-3-20006-1-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,8%18-7-200818-7-2008
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam88.0002,2%17-11-202015-1-2021
Enreach B.V.Almere77.0001,9%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD77.0001,9%28-9-201123-1-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,4%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,1%10-12-202010-12-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,8%22-10-200915-3-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0000,8%16-5-200324-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%28-12-19986-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,6%25-5-201222-9-2017
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,6%3-4-20063-4-2006
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,6%3-1-20133-8-2020
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam22.0000,6%14-4-201725-5-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,6%16-11-20202-7-2025
Voxbone S.A.Elsene22.0000,6%5-3-200717-6-2026
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0297

De oudste gedateerde toekenning onder 0297 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 17 juni 2026 (Voxbone S.A.). De drukste periode was 2020–2024 met 68 toegekende blokken. 233 van de 248 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (9×), 6.000 (2×), 3.000 (1×), 5.000 (1×) en 8.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0297 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Aalsmeer en Uithoorn.

Alle blokken onder 0297

De 150 laagste van 248 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
029720000002972009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
029720100002972019991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029720200002972029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
029720300002972039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
029720400002972049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
029720500002972059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
029720600002972069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
029720700002972079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
029720800002972089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
029720900002972099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
029721000002972109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
029721100002972119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
029721200002972129991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029721300002972139991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029721400002972149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029721500002972159991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029721600002972169991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
029721700002972179991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
029721800002972189991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029721900002972199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029722000002972209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
029722100002972219991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
029722200002972229991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029722300002972239991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029722400002972249991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
029722500002972259991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
029722600002972269991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk2-7-2025toegekend
029722700002972279991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
029722800002972289991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
029722900002972299991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
029723000002972349995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029723700002972379991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029723900002972399991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029724000002972409991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029724100002972419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029724200002972429991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029724300002972439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029724400002972449991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
029724500002972459991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
029724600002972469991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
029724700002972479991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
029724800002972489991.000Routit B.V.Ede GLD23-1-2024toegekend
029724900002972499991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
029725000002972509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029725200002972579996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029726100002972699999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029727000002972709991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029727100002972719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029727200002972729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029727300002972739991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029727400002972749991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029727500002972759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029727600002972769991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
029727700002972779991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
029727800002972789991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
029727900002972799991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
0297280000029728999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029729000002972909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029729100002972919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029729200002972929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029729300002972939991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029729400002972949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029729500002972959991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029729600002972969991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
029729700002972979991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
029729800002972989991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
029729900002972999991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
029730000002973009991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
029730100002973019991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
029730200002973029991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
029730300002973039991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
029730400002973049991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
029730500002973059991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
029730600002973069991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
029730700002973079991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
029730800002973089991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
029730900002973099991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
0297310000029731999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0297320000029732999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029733000002973309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029733100002973319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029733200002973329991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
029733300002973339991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
029733400002973349991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
029733700002973379991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029733800002973389991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
029733900002973399991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0297340000029734999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029735100002973539993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029735900002973599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0297360000029736999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029737000002973709991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-3-2014toegekend
029737100002973719991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
029737300002973739991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
029737400002973749991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
029737500002973759991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
029737600002973769991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
029737700002973779991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
029737800002973789991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
029737900002973799991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
0297380000029738999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029739000002973909991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739100002973919991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739200002973929991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739300002973939991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739400002973949991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739500002973959991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739600002973969991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739700002973979991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739800002973989991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029739900002973999991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
029744000002974409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
029744100002974419991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
029744200002974429991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
029744300002974439991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam14-4-2017toegekend
029744400002974449991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
029744500002974459991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
029750000002975009991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht16-5-2003toegekend
029750100002975019991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
029750500002975059991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
029751300002975139991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029751400002975149991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029751500002975159991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029751800002975189991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029751900002975199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752000002975209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752100002975219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752200002975229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752300002975239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752400002975249991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029752500002975259991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029752600002975269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029752700002975279991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029752800002975289991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029752900002975299991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029753000002975359996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029754000002975409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029754100002975419991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
029754200002975499998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029755100002975519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029755200002975529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029755300002975539991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029755400002975549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0297560000029756999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029757500002975759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029757600002975769991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
029757700002975779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029758000002975809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029758100002975819991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
029758200002975829991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Holland

Noord-Holland telt 17 kentallen. Naar aantal blokken staat 0297 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 072 (Alkmaar) met 242 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
020Amsterdam1.3991164,2 mln
023Haarlem355981,1 mln
035Hilversum (het Gooi)31298964.000
072Alkmaar24292734.000
0299Purmerend23486381.000
075Zaandam (Zaanstreek)20791625.000
0229Hoorn18185295.000
0251Beverwijk18185333.000
0223Den Helder16686249.000
0227Medemblik15383177.000
0294Weesp15384246.000
0226Noord-Scharwoude (Dijk en Waard)15083214.000
0228Enkhuizen14982220.000
0224Schagen14784193.000
0255IJmuiden (Velsen)13882192.000
0222Den Burg (Texel)12681153.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0297-nummer

Gebeld door een 0297-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0297

Waar is netnummer 0297?

0297 is het netnummer van Aalsmeer en Uithoorn in de provincies Utrecht, Noord-Holland en Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 136 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0297?

Geheel of grotendeels: De Ronde Venen, Aalsmeer en Uithoorn. Deels: Haarlemmermeer en Nieuwkoop. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0297-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0297 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 297 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0297-nummers?

Het ACM-register telt onder 0297 248 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 46,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 17 juni 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0297?

Het gebied van 0297 grenst aan de netnummers 0172, 020, 023, 0252, 0294, 0346 en 0348.

Wat doe ik als een 0297-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.