Routit B.V.

Routit B.V. (zetel Ede GLD, KVK 32083145) houdt volgens het ACM-register 939 toegekende reeksen, de eerste van 19 januari 2005 en de jongste van 22 april 2026. Dat is plaats 9 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 838 vaste nummerblokken, 99 085/088-toekenningen, 1 090x-toekenningen en 1 0800-toekenningen. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

838vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
0mobiele 06-reeksen
101zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 838 blokken van Routit B.V. op tot 1,1 mln nummers in 141 kentallen — 1,7% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 27 september 2011 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 22 april 2026 (onder 030, Utrecht). 804 van de 838 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 14× 10.000, 9× 9.000, 8× 2.000 en 2× 5.000. De meeste blokken liggen in Zuid-Holland (148 blokken in 13 kentallen), gevolgd door Noord-Holland (114), Noord-Brabant (97) en Gelderland (76). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Zuid-Holland13 van 16148206.00017,7%
Noord-Holland9 van 17114194.00013,6%
Noord-Brabant9 van 2097114.00011,6%
Gelderland8 van 267698.0009,1%
Utrecht5 van 65580.0006,6%
Overijssel6 van 125363.0006,3%
Limburg3 van 72121.0002,5%
Flevoland2 van 42020.0002,4%
Zeeland2 van 71919.0002,3%
Friesland1 van 1399.0001,1%
Drenthe1 van 677.0000,8%
Groningen1 van 7210.0000,2%

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Routit B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam41111.00027-9-201126-5-2025
010Rotterdam3662.00027-9-20113-12-2024
030Utrecht2138.00027-9-201122-4-2026
070Den Haag2037.00028-9-201122-4-2026
076Breda2130.00028-9-201121-2-2018
0318Ede en Veenendaal2628.00028-9-201121-2-2023
033Amersfoort1422.00028-9-201128-6-2023
040Eindhoven1220.00028-9-201121-2-2023
078Dordrecht1818.00028-9-201124-5-2023
035Hilversum (het Gooi)1616.00028-9-201121-2-2023
023Haarlem1515.00028-9-201111-9-2024
024Nijmegen1515.00028-9-201128-6-2023
026Arnhem715.00028-9-201122-4-2026
073's-Hertogenbosch1515.00028-9-201126-5-2025
0174Naaldwijk (Westland)1414.00028-9-20113-12-2020
038Zwolle1313.00028-9-201122-4-2026
053Enschede1313.00028-9-201117-5-2024
055Apeldoorn513.00028-9-201127-11-2023
0113Goes1212.00028-9-20113-12-2024
0180Ridderkerk en Barendrecht1112.00028-9-201120-4-2021
0251Beverwijk312.00028-9-201117-5-2024
036Almere1212.00028-9-201121-2-2023
071Leiden1212.00028-9-201128-6-2023
0183Gorinchem211.00028-9-201119-2-2014
013Tilburg1010.00028-9-20118-7-2014
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)1010.00028-9-201120-4-2021
050Groningen210.00028-9-201110-12-2013
0546Almelo810.00028-9-201131-10-2022
072Alkmaar1010.00028-9-201123-4-2013
074Hengelo210.00028-9-201113-1-2012
0513Heerenveen99.00028-9-20116-6-2017
0541Oldenzaal99.00028-9-201120-4-2021
075Zaandam (Zaanstreek)99.00028-9-201124-5-2023
0165Roosendaal88.00028-9-20118-1-2016
0182Gouda88.00028-9-20114-2-2022
0223Den Helder88.00028-9-201117-6-2015
0342Barneveld88.00028-9-201111-6-2021
0416Waalwijk88.00028-9-20118-1-2016
0475Roermond88.00028-9-201128-6-2023
0527Emmeloord (Noordoostpolder)88.00028-9-201118-2-2019
0570Deventer88.00028-9-201124-5-2023
0118Middelburg en Vlissingen77.00028-9-201117-5-2024
0164Bergen op Zoom77.00028-9-201117-5-2024
0172Alphen aan den Rijn77.00028-9-20114-2-2022
0297Aalsmeer en Uithoorn77.00028-9-201123-1-2024
0344Tiel77.00028-9-201128-6-2023
0346Maarssen (Stichtse Vecht)77.00028-9-201117-5-2024
0347Vianen77.00028-9-20116-6-2017
0591Emmen77.00028-9-201124-5-2023
077Venlo77.00028-9-201119-4-2022
079Zoetermeer37.00028-9-201124-5-2023
0181Spijkenisse (Nissewaard)66.00028-9-201124-5-2023
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)66.00028-9-201122-4-2026
0252Hillegom en Lisse56.00028-9-201128-3-2019
0299Purmerend56.00028-9-201119-7-2022
0314Doetinchem26.00028-9-201123-2-2015
0345Culemborg66.00028-9-201124-4-2015
0348Woerden66.00028-9-201121-10-2014
046Sittard-Geleen66.00028-9-201124-5-2023
0485Cuijk (Land van Cuijk)66.00028-9-201126-5-2025

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Routit B.V. als houder telt.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk99351.90019-1-2005
0800 gratis1128-5-2014
0900 / 0906 / 0909 betaald1128-5-2014

Jongste toekenningen aan Routit B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 22 april 2026.

DatumSoortReeks / blokNummers
22-4-2026vaste nummerblokken0186 · 01865160001.000
22-4-2026vaste nummerblokken0186 · 01865170001.000
22-4-2026vaste nummerblokken026 · 02644660001.000
22-4-2026vaste nummerblokken026 · 02644670001.000
22-4-2026vaste nummerblokken030 · 03041020001.000
22-4-2026vaste nummerblokken038 · 03842750001.000
22-4-2026vaste nummerblokken070 · 07022470001.000
22-4-2026085/088-toekenningen08540280001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 2005 tot 2026.