Netnummer 0165 – Roosendaal

Het netnummer 0165 hoort bij Roosendaal (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 195 nummerblokken onder dit kental met samen 351.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0165 op plaats 54 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,56% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 34 blokken (51% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 60,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Roosendaal — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0165 in het kort

Netnummergebied
Roosendaal
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Roosendaal, Halderberge, Rucphen
Deels in dit gebied
Etten-Leur, Bergen op Zoom
Oppervlakte (land)
ca. 270 km²
Opbouw van een nummer
0165 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 165 + abonneenummer
In het ACM-register
195 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0164, 0167, 0168, 076

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0165 (Roosendaal) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0165; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
195blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
351.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0165-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0165 met 51% van de toegekende nummers; de overige 87 aanbieders delen de rest. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0165 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0165. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam34179.00051%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1719.0005,4%9-8-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam514.0004%25-4-19973-5-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0002,6%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD88.0002,3%28-9-20118-1-2016
Vodafone Libertel B.V.Utrecht77.0002%17-4-20097-6-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0001,7%17-11-202015-1-2021
Enreach B.V.Almere66.0001,7%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,4%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0000,9%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,6%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,6%3-1-20137-4-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,6%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,6%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0165

De oudste gedateerde toekenning onder 0165 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 54 toegekende blokken. 168 van de 195 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 5.000 (4×), 2.000 (3×), 4.000 (3×) en 3.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0165 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Roosendaal.

Alle blokken onder 0165

De 150 laagste van 195 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016520000001652009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016520100001652019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
016520200001652029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016520300001652039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
016520400001652049991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
016520500001652059991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016520600001652069991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016520700001652079991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016520800001652089991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016520900001652099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016521000001652109991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016521100001652119991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016521200001652129991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
016521300001652139991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016521400001652149991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016521500001652159991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016521700001652179991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
016521800001652189991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016521900001652199991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016522000001652209991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016522100001652219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
016522200001652229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016522300001652239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016522400001652249991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
016522500001652259991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
016522600001652269991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
016522700001652279991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
016522800001652289991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
016522900001652299991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016523000001652309991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
016523100001652319991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
016523200001652329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016523300001652339991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016523400001652349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016523500001652359991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
016523600001652369991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016523700001652379991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016523800001652389991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016523900001652399991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-12-2016toegekend
016524000001652409991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016524100001652419991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016524200001652429991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
016524300001652439991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016524400001652449991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-11-2024toegekend
016530000001653059996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016530700001653099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165310000016531999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165320000016532999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016533000001653339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016533600001653369991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016534000001653449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016534600001653469991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016534800001653499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016535000001653549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016535800001653589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016536400001653669993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016537000001653749995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016537600001653799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165380000016538999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165390000016539999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016544000001654409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016544100001654419991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
016544200001654429991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016544300001654439991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016544400001654449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
016544500001654459991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
016544600001654469991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016544700001654479991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016544800001654489991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016544900001654499991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016550200001655089997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165510000016551999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016552000001655249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016552500001655259991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
016552600001655299994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165530000016553999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165540000016554999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165550000016555999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0165560000016556999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016557000001655769997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016557700001655779991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
016557800001655789991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016557900001655799991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
016558000001655889999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016558900001655899991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
0165590000016559999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016563000001656309991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
016563100001656319991.000Ziggo B.V.Utrecht24-11-2006toegekend
016563200001656329991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
016563300001656339991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016563400001656349991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016563500001656359991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016563700001656379991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016563800001656389991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016563900001656399991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
0165650000016565999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016570000001657009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016570100001657019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016570200001657029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
016570300001657039991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
016570400001657049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016570500001657059991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
016570600001657069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016570700001657079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016570800001657099992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
016571000001657109991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016571100001657119991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016571200001657129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016571300001657139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016571400001657149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016571500001657159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016571600001657169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016571700001657179991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
016571800001657189991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
016571900001657199991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
016572100001657219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
016572200001657229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
016572300001657239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016572400001657249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016572500001657259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016572600001657269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016572700001657279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016572800001657299992.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
016574000001657409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016574100001657419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
016574200001657429991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016574300001657439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016574400001657449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016574500001657459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016574600001657469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016574700001657479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
016574800001657489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016574900001657499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016575000001657509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016575100001657519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016575200001657529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016575300001657539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016575400001657549991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016575500001657559991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016575600001657569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016575700001657579991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016575800001657589991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016575900001657599991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016576000001657609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016576100001657619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016576200001657629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016576300001657639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016576400001657649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016576500001657659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
016576600001657669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0165 op plaats 9 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0164 (Bergen op Zoom) met 187 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 0165-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

34zoekopdrachten
24verschillende nummers
33verschillende bezoekers

Netnummer 0165 staat daarmee op plaats 37 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: oplichting 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0165-63 90 60oplichting 1—6
0165-63 90 49——6

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0165-nummer

Gebeld door een 0165-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0165

Waar is netnummer 0165?

0165 is het netnummer van Roosendaal in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 270 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0165?

Geheel of grotendeels: Roosendaal, Halderberge en Rucphen. Deels: Etten-Leur en Bergen op Zoom. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0165-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0165 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 165 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0165-nummers?

Het ACM-register telt onder 0165 195 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 51% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0165?

Het gebied van 0165 grenst aan de netnummers 0164, 0167, 0168 en 076.

Hoe vaak worden 0165-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 24 verschillende 0165-nummers 34 keer opgezocht door 33 bezoekers. Daarmee staat 0165 op plaats 37 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0165-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.