Netnummer 0499 – Best en Oirschot

Het netnummer 0499 hoort bij Best en Oirschot (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 167 nummerblokken onder dit kental met samen 270.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0499 op plaats 75 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,43% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 31 blokken (39,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 49,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Best en Oirschot — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0499 in het kort

Netnummergebied
Best en Oirschot
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Best, Son en Breugel
Deels in dit gebied
Oirschot, Laarbeek, Nuenen, Gerwen en Nederwetten
Oppervlakte (land)
ca. 135 km²
Opbouw van een nummer
0499 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 499 + abonneenummer
In het ACM-register
167 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
013, 040, 0411, 0413, 0492, 0497

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0499 (Best en Oirschot) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0499; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
167blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
270.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0499-nummers

Het kental 0499 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 39,6% van de toegekende nummers, en in totaal houden 87 aanbieders hier blokken. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0499 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0499. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam31107.00039,6%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht615.0005,6%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,1%25-4-199717-9-1997
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1010.0003,7%17-4-200912-1-2026
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,7%29-12-199829-12-1998
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage88.0003%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,9%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,9%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,1%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,1%28-9-201120-4-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,1%1-7-200531-3-2023
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%21-3-20066-12-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,7%17-11-20201-2-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,7%25-5-201222-9-2017
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,7%16-10-200716-10-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200723-3-2022
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,4%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%24-10-202224-10-2022
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0499

De oudste gedateerde toekenning onder 0499 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 43 toegekende blokken. 146 van de 167 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (4×), 3.000 (4×), 7.000 (2×) en 8.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0499 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Best en Oirschot.

Alle blokken onder 0499

De 150 laagste van 167 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
049920000004992009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
049920100004992019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
049920200004992029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
049920300004992039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
049920400004992049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
049920500004992059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
049920600004992069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
049920700004992079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
049920800004992089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
049920900004992099991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-3-2014toegekend
049921000004992109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
049921100004992119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
049921200004992129991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
049921300004992139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
049921500004992159991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
049921600004992169991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
049921700004992179991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-10-2014toegekend
049921800004992189991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
049921900004992199991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
049922000004992209991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049922100004992219991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
049922200004992229991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
049922300004992239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
049922400004992249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049922500004992259991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
049922600004992269991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
049922700004992279991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
049922800004992289991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
049922900004992299991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
049923000004992309991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
049923100004992319991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
049923200004992329991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
049923300004992339991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
049923400004992349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
049923500004992359991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
049923600004992369991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
049923800004992389991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
049923900004992399991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
049931000004993119992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049931300004993139991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049932000004993209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049932300004993299997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049933000004993369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049933800004993399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049936000004993679998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049936900004993699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0499370000049937999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049938000004993809991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
049938100004993819991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
049938200004993829991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
049938300004993839991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
049938400004993849991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
049938500004993859991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
049938600004993869991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
049938700004993879991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
049938800004993889991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel24-10-2022toegekend
049938900004993899991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
049939000004993939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049939500004993999995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049942100004994239993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049942500004994259991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049942700004994279991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049942800004994289991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
049944000004994409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
049944100004994419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
049944200004994429991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
049944400004994449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
049944500004994459991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
049944600004994469991.000Voxbone S.A.Elsene23-3-2022toegekend
049946000004994659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049947000004994779998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049947900004994799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049948300004994859993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049948600004994869991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
049948800004994899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049949000004994919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049949400004994949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049949600004994969991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049949900004994999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049950000004995009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
049950100004995019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
049955000004995529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049957000004995789999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049958000004995809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049958200004995849993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049970000004997009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
049970100004997019991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
049970200004997029991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
049970300004997039991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
049970400004997049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
049970500004997059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
049970600004997069991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049970700004997079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049970800004997089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
049971000004997109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049971100004997119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049971200004997129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049971300004997139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049971400004997149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049972100004997219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
049972200004997229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
049972300004997239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
049972400004997249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
049972500004997259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
049972600004997269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049972700004997279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
049972800004997289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
049972900004997299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
049974000004997409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
049974200004997429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049974300004997439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
049974400004997449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
049974500004997459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
049974600004997469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
049974700004997479991.000Signet B.V.Eindhoven24-12-2008toegekend
049974800004997489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
049974900004997499991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
049975000004997509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049975100004997519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049975200004997529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049975300004997539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049975600004997569991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
049975700004997579991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
049975800004997589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
049975900004997599991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
049976000004997609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
049976200004997629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
049976300004997639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
049976400004997649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
049976500004997659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
049976600004997669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
049976700004997679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
049976800004997689991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
049976900004997699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0499770000049977999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
049978000004997809991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
049978100004997819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
049978200004997829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
049978500004997859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
049978600004997869991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk16-10-2007toegekend
049978700004997879991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk16-10-2007toegekend
049978800004997889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
049978900004997899991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
049979000004997909991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-7-2005toegekend
049979100004997919991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-7-2005toegekend
049979200004997929991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
049979300004997939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
049979400004997949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
049979500004997959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
049979600004997969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0499 op plaats 14 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0168 (Zevenbergen (Moerdijk)) met 167 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 0499-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

26zoekopdrachten
25verschillende nummers
26verschillende bezoekers

Netnummer 0499 staat daarmee op plaats 47 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0499-nummer

Gebeld door een 0499-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0499

Waar is netnummer 0499?

0499 is het netnummer van Best en Oirschot in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 135 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0499?

Geheel of grotendeels: Best en Son en Breugel. Deels: Oirschot, Laarbeek en Nuenen, Gerwen en Nederwetten. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0499-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0499 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 499 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0499-nummers?

Het ACM-register telt onder 0499 167 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 39,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0499?

Het gebied van 0499 grenst aan de netnummers 013, 040, 0411, 0413, 0492 en 0497.

Hoe vaak worden 0499-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 25 verschillende 0499-nummers 26 keer opgezocht door 26 bezoekers. Daarmee staat 0499 op plaats 47 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0499-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.