Netnummer 0167 – Steenbergen

Het netnummer 0167 hoort bij Steenbergen (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 133 nummerblokken onder dit kental met samen 187.000 toegekende nummers, verdeeld over 81 aanbieders — daarmee staat 0167 op plaats 127 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 136 naar aantal reekshouders, goed voor 0,3% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 11 blokken (25,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 36,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Steenbergen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0167 in het kort

Netnummergebied
Steenbergen
Provincies
Noord-Brabant, Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Steenbergen
Deels in dit gebied
Tholen
Oppervlakte (land)
ca. 179 km²
Opbouw van een nummer
0167 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 167 + abonneenummer
In het ACM-register
133 blokken, 81 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0111, 0164, 0165, 0166, 0168, 0187

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0167 (Steenbergen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0167; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
133blokken in het register
81aanbieders met toekenningen
187.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0167-nummers

Het kental 0167 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 25,1% van de toegekende nummers, en in totaal houden 81 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0167 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0167. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1147.00025,1%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1111.0005,9%19-11-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,9%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0005,3%18-7-200818-7-2008
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0003,2%8-9-19974-7-2005
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,7%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,7%17-4-20092-1-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0002,1%17-11-202017-11-2020
Enreach B.V.Almere44.0002,1%2-12-200819-11-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,1%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0001,1%22-10-200915-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,1%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0001,1%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0001,1%10-4-200624-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%29-3-199929-3-1999
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014
MTel B.V.Rotterdam11.0000,5%31-3-201131-3-2011

De 40 grootste van 81 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0167

De oudste gedateerde toekenning onder 0167 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 36 toegekende blokken. 122 van de 133 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (4×), 2.000 (3×), 5.000 (3×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0167 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Steenbergen.

Alle blokken onder 0167

Alle 133 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016720000001672009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016720100001672019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016720200001672029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016720300001672039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016720400001672049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016720500001672059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016720600001672069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016720700001672079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016720800001672089991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
016720900001672099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016721000001672109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016721100001672119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016721200001672129991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
016721300001672139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016721400001672149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016721500001672159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016721600001672169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016721700001672179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
016721800001672189991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016721900001672199991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016722000001672209991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016722100001672219991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016722200001672229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016722300001672239991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016722400001672249991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016722500001672259991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016722600001672269991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
016722700001672279991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
016722800001672289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016722900001672299991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
016723000001672309991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016723100001672319991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016723200001672329991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016723300001672339991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016723400001672349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016723600001672369991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016723700001672379991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016723800001672389991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
016723900001672399991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
016744000001674409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016744100001674419991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016744200001674429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016744300001674439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016744400001674449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
016744500001674459991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016744600001674469991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016750000001675049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016750600001675079992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0167520000016752999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016753000001675349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016753600001675399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016754000001675449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0167560000016756999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016757200001675739992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016757600001675779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016758100001675819991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
016763000001676309991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016763100001676319991.000Ziggo B.V.Utrecht11-8-2009toegekend
016763300001676339991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
0167670000016767999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016770000001677009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016770200001677029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
016770400001677049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016770700001677079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016770800001677089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016771100001677119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
016771200001677129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016771300001677139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016771400001677149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016771500001677159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016771600001677169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016772100001677219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016772200001677229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016772300001677239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016772400001677249991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
016772500001677259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht10-4-2006toegekend
016772600001677269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016772700001677279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016772800001677289991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
016772900001677299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016774100001677419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016774200001677429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016774300001677439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016774400001677449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016774500001677459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016774600001677469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016774700001677479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
016774900001677499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016775000001677509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016775100001677519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016776000001677609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016776200001677629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016776300001677639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016776400001677649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016776500001677659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016776700001677679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016776800001677689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016776900001677699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
016778100001677819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
016778200001677829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
016778300001677839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016778400001677849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016778500001677859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
016778600001677869991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
016778700001677879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
016778800001677889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
016778900001677899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
016779000001677909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
016779100001677919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
016779200001677929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
016779300001677939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
016779400001677949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
016779500001677959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016779700001677979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
016779900001677999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht29-3-1999toegekend
0167800000016780999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
016782000001678209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
016782100001678219991.000Voxbone S.A.Elsene18-7-2025toegekend
016783300001678339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
016783400001678349991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016785000001678509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
016785100001678519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016785200001678529991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016785300001678539991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016785400001678549991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016785500001678559991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016785600001678569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016785700001678579991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016785800001678589991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016785900001678599991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
016787000001678709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
016788000001678809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016788100001678819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0167 op plaats 19 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0486 (Schaijk (Maashorst)) met 133 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0167-nummer

Gebeld door een 0167-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0167

Waar is netnummer 0167?

0167 is het netnummer van Steenbergen in de provincies Noord-Brabant en Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 179 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0167?

Geheel of grotendeels: Steenbergen. Deels: Tholen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0167-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0167 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 167 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0167-nummers?

Het ACM-register telt onder 0167 133 nummerblokken bij 81 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 25,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0167?

Het gebied van 0167 grenst aan de netnummers 0111, 0164, 0165, 0166, 0168 en 0187.

Wat doe ik als een 0167-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.