Netnummer 0187 – Middelharnis (Goeree-Overflakkee)

Het netnummer 0187 hoort bij Middelharnis (Goeree-Overflakkee) (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 155 nummerblokken onder dit kental met samen 232.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0187 op plaats 89 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,37% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 25 blokken (32,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Esprit Telecom houdt de top drie 41,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Middelharnis — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0187 in het kort

Netnummergebied
Middelharnis (Goeree-Overflakkee)
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Goeree-Overflakkee
Oppervlakte (land)
ca. 263 km²
Opbouw van een nummer
0187 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 187 + abonneenummer
In het ACM-register
155 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0111, 0167, 0168, 0186

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0187 (Middelharnis (Goeree-Overflakkee)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0187; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
155blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
232.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0187-nummers

Het kental 0187 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 32,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0187 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0187. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2575.00032,3%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,7%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0004,3%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,3%10-11-200410-11-2004
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0004,3%13-5-200313-5-2003
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0002,6%17-11-20201-2-2022
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,2%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,2%4-7-20054-7-2005
Ziggo B.V.Utrecht55.0002,2%19-11-19996-1-2017
Enreach B.V.Almere44.0001,7%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0001,7%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,3%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,3%28-9-201127-11-2023
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam22.0000,9%12-10-20003-12-2007
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,4%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0187

De oudste gedateerde toekenning onder 0187 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 50 toegekende blokken. 124 van de 155 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 3.000 (5×), 4.000 (5×), 10.000 (5×) en 2.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0187 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Middelharnis.

Alle blokken onder 0187

De 150 laagste van 155 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
018720000001872009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
018720100001872019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
018720200001872029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
018720300001872039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
018720400001872049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
018720500001872059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
018720600001872069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
018720700001872079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
018720800001872089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
018720900001872099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
018721000001872109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
018721100001872119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
018721300001872139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
018721400001872149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018721500001872159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
018721600001872169991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
018721700001872179991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
018721800001872189991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
018721900001872199991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
018722000001872209991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
018722100001872219991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
018722200001872229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
018722300001872239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
018722400001872249991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018722500001872259991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018722600001872269991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
018722700001872279991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
018722800001872289991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
018722900001872299991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
018723000001872309991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
018723100001872319991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
018723200001872329991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
018723300001872339991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
018723400001872349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
018723500001872359991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
018723600001872369991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
018723700001872379991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
018723800001872389991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
018723900001872399991.000Routit B.V.Ede GLD27-11-2023toegekend
018744000001874409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
018744100001874419991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
018744200001874429991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
018744300001874439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
018744400001874449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
018744500001874459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
018744600001874469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
018744700001874479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
018744800001874489991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
018747000001874719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018747300001874739991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018747500001874789994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0187480000018748999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018749000001874949995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018749600001874999994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018751400001875149991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
018751500001875159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
018755000001875509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
018755500001875559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
018760000001876039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018760500001876059991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018760700001876099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018761000001876129993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018761600001876199994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018762000001876209991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
018762100001876219991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
018762200001876229991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
018763000001876329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018763900001876399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018764000001876439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018764500001876459991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018764700001876489992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018765000001876529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018765700001876589992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018766100001876619991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018766300001876679995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018766900001876699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018768000001876859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018768700001876899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018770000001877009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
018770100001877019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
018770200001877029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
018770300001877039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
018770400001877049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
018770500001877059991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
018770700001877079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018771000001877109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018771100001877119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018771200001877129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018771300001877139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018771400001877149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018772100001877219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
018772200001877229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
018772300001877239991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
018772400001877249991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
018772500001877259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
018772600001877269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018772700001877279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
018772800001877289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
018772900001877299991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
018774000001877409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
018774100001877419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
01877420000187742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877421000187742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877422000187742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877423000187742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877424000187742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877425000187742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877426000187742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877427000187742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877428000187742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01877429000187742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018774300001877439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
018774400001877449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
018774500001877459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
018774600001877469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
018774700001877479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
018774800001877489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
018774900001877499991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
018775000001877509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018775100001877519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018775400001877549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
018775500001877559991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam12-10-2000toegekend
018776000001877609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
018776200001877629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
018776300001877639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
018776400001877649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
018776500001877659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
018776700001877679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
018776900001877699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
018778100001877819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
018778200001877829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
018778500001877859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
018778800001877889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
018778900001877899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
018779000001877909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
018779100001877919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
018779200001877929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
018779300001877939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
018779400001877949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
018779500001877959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
018779600001877969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
018779700001877979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
018779900001877999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
0187800000018780999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
018781000001878109991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
018782000001878209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
018783300001878339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0187840000018784999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht10-11-2004toegekend
018785000001878509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
018785100001878519991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0187 op plaats 15 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0184 (Sliedrecht) met 157 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0187-nummer

Gebeld door een 0187-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0187

Waar is netnummer 0187?

0187 is het netnummer van Middelharnis (Goeree-Overflakkee) in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 263 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0187?

Geheel of grotendeels: Goeree-Overflakkee. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0187-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0187 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 187 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0187-nummers?

Het ACM-register telt onder 0187 155 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 32,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0187?

Het gebied van 0187 grenst aan de netnummers 0111, 0167, 0168 en 0186.

Wat doe ik als een 0187-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.