Netnummer 0184 – Sliedrecht

Het netnummer 0184 hoort bij Sliedrecht (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 157 nummerblokken onder dit kental met samen 275.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0184 op plaats 84 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,44% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 30 blokken (40,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Esprit Telecom houdt de top drie 48% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Sliedrecht — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0184 in het kort

Netnummergebied
Sliedrecht
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Molenlanden, Hardinxveld-Giessendam, Sliedrecht
Deels in dit gebied
Dordrecht
Oppervlakte (land)
ca. 187 km²
Opbouw van een nummer
0184 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 184 + abonneenummer
In het ACM-register
157 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0180, 0182, 0183, 0348, 078

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0184 (Sliedrecht) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0184; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
157blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
275.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0184-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0184 met 40,4% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0184 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0184. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam30111.00040,4%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003,6%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,6%10-11-200410-11-2004
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0003,6%13-5-200313-5-2003
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0002,5%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,2%8-9-19974-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,2%17-4-200912-1-2026
Ziggo B.V.Utrecht66.0002,2%19-11-199920-3-2014
Enreach B.V.Almere55.0001,8%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD34.0001,5%28-9-201129-8-2019
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,1%10-12-202010-12-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,1%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%29-3-19996-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,7%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%5-7-20235-7-2023
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0184

De oudste gedateerde toekenning onder 0184 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 39 toegekende blokken. 128 van de 157 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (8×), 2.000 (7×), 10.000 (6×), 4.000 (3×) en 7.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0184 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Sliedrecht.

Alle blokken onder 0184

De 150 laagste van 157 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
018420000001842009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
018420100001842019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
018420200001842029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
018420300001842039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
018420400001842049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
018420500001842059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
018420600001842069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
018420700001842079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
018420800001842099992.000Routit B.V.Ede GLD12-3-2014toegekend
018421000001842109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
018421100001842119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
018421200001842129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
018421300001842139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
018421500001842159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
018421600001842169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018421700001842179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
018421800001842189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
018421900001842199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
018422000001842209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
018422100001842219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
018422200001842229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
018422300001842239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
018422400001842249991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
018422500001842259991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
018422600001842269991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
018422700001842279991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
018422800001842289991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
018422900001842299991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
018423000001842309991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
018423100001842319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
018423200001842329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
018423300001842339991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
018423400001842349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
018423500001842359991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
018423600001842369991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
018423700001842379991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
018423800001842389991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
018423900001842399991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
018424000001842409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
018424100001842419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
018424200001842429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
018424300001842439991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
018424400001842449991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0184410000018441999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018442000001844269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018443000001844309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018443200001844369995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018444400001844459992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018444700001844499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018445000001844509991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
018445100001844519991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
018445200001844529991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
018445300001844539991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
018448000001844819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018449000001844939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018449500001844969992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018449900001844999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018451000001845109991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
018451400001845149991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
018451500001845159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
018455000001845509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
018455100001845519991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
018455500001845559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
018460000001846029993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018460500001846069992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018460800001846099992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018461000001846189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018462000001846229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0184630000018463999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018464000001846429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018464700001846479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018464900001846499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018465100001846549994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018465700001846599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018466100001846639993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018466700001846699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018467000001846719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018467300001846799997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018468100001846899999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018469100001846949994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018469700001846999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018470000001847009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
018470100001847019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
018470400001847049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
018470700001847079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018470800001847089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
018471100001847119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam8-9-1997toegekend
018471200001847129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018471300001847139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018471400001847149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018471500001847159991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018471600001847169991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018471700001847179991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
018471800001847189991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
018472100001847219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
018472200001847229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
018472300001847239991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
018472400001847249991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
018472500001847259991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
018472600001847269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
018472700001847279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
018472800001847289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2011toegekend
018472900001847299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018474000001847409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
018474100001847419991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
018474200001847429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018474300001847439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
018474400001847449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
018474500001847459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
018474600001847469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
018474700001847479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
018474800001847489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
018474900001847499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
018475000001847509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018475100001847519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018475200001847529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018475300001847539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
018475400001847549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018476000001847609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
018476100001847619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
018476200001847629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
018476300001847639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
018476400001847649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
018476500001847659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
018476700001847679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
018476800001847689991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
018476900001847699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
0184770000018477999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht10-11-2004toegekend
018478100001847819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
018478200001847829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
018478300001847839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
018478400001847849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
018478500001847859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
018478800001847889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
018478900001847899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
018479000001847909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
018479100001847919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
018479200001847929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
018479300001847939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
018479400001847949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
018479500001847959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
018479600001847969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
018479700001847979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
018479800001847989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
018479900001847999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht29-3-1999toegekend
0184800000018480999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
018482000001848209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
018482100001848219991.000Voxbone S.A.Elsene18-7-2025toegekend
018483300001848339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0184840000018484999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0184 op plaats 14 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0187 (Middelharnis (Goeree-Overflakkee)) met 155 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0184-nummer

Gebeld door een 0184-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0184

Waar is netnummer 0184?

0184 is het netnummer van Sliedrecht in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 187 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0184?

Geheel of grotendeels: Molenlanden, Hardinxveld-Giessendam en Sliedrecht. Deels: Dordrecht. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0184-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0184 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 184 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0184-nummers?

Het ACM-register telt onder 0184 157 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 40,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0184?

Het gebied van 0184 grenst aan de netnummers 0180, 0182, 0183, 0348 en 078.

Wat doe ik als een 0184-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.