Netnummer 0348 – Woerden

Het netnummer 0348 hoort bij Woerden (Utrecht). Het ACM-register telt 174 nummerblokken onder dit kental met samen 296.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0348 op plaats 69 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,48% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 30 blokken (44,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 52,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Woerden — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0348 in het kort

Netnummergebied
Woerden
Provincies
Utrecht, Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Woerden, Lopik, Oudewater, Montfoort
Deels in dit gebied
Bodegraven-Reeuwijk, IJsselstein
Oppervlakte (land)
ca. 249 km²
Opbouw van een nummer
0348 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 348 + abonneenummer
In het ACM-register
174 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0172, 0182, 0183, 0184, 0297, 030, 0346, 0347

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0348 (Woerden) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0348; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
174blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
296.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0348-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0348 met 44,9% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0348 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0348. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam30133.00044,9%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1112.0004,1%20-3-200020-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,7%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0003,4%29-5-202013-9-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0003,4%18-7-200818-7-2008
Enreach B.V.Almere66.0002%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD66.0002%28-9-201121-10-2014
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002%4-7-200531-3-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002%17-4-200918-1-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,4%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001%25-5-20127-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001%19-12-200519-12-2005
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%21-3-20066-12-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,7%5-6-202017-11-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,7%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,7%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0348

De oudste gedateerde toekenning onder 0348 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 47 toegekende blokken. 150 van de 174 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (7×), 3.000 (6×), 2.000 (3×), 9.000 (3×) en 4.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0348 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Woerden.

Alle blokken onder 0348

De 150 laagste van 174 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034820000003482009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034820100003482019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
034820200003482029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034820300003482039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034820400003482049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034820500003482059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034820600003482069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034820700003482079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034820800003482089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034820900003482099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034821000003482109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034821100003482119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
034821200003482129991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
034821400003482149991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
034821500003482159991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
034821600003482169991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
034821700003482179991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
034821800003482189991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2014toegekend
034821900003482199991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034822000003482209991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
034822100003482219991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034822200003482229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034822300003482239991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034822400003482249991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034822500003482259991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034822600003482269991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034822700003482279991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034822800003482289991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034822900003482299991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034823000003482309991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034823100003482319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034823200003482329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034823300003482339991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
034823400003482349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034823500003482359991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034823600003482369991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
034823700003482379991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034823800003482389991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034823900003482399991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034824000003482409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034824100003482419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034824200003482429991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
034824300003482439991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2021toegekend
034824400003482449991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034824500003482459991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0348340000034834999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034840000003484029993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034840400003484059992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034840700003484099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0348410000034841999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034842000003484289999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034842900003484299991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
0348430000034843999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034844100003484499999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034845100003484539993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034845500003484579993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034845900003484599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034846000003484609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034846200003484629991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034846500003484699995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0348470000034847999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0348480000034848999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034849000003484909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034849300003484999997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034850000003485039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034850500003485099995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0348550000034855999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034856000003485689999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034857300003485759993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034857700003485789992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034859000003485909991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
034859100003485919991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034859200003485929991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034859300003485939991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034859400003485949991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034859500003485959991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034859600003485969991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034859700003485979991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034859800003485989991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034859900003485999991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034866000003486609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034866100003486619991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
034866200003486629991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034866300003486639991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
034866400003486649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
034866600003486669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034868400003486849991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034868600003486899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034869000003486929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034870000003487009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034870100003487019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
034870200003487039992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
034870400003487049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht19-12-2005toegekend
034870500003487059991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht19-12-2005toegekend
034870600003487069991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht19-12-2005toegekend
034870700003487079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034870800003487089991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034870900003487099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034871000003487109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034871100003487119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034871200003487129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034871300003487139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034871400003487149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034871500003487159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
034871600003487169991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034871700003487179991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
034872100003487219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034872200003487229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034872300003487239991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034872400003487249991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034872500003487259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034872600003487269991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034872700003487279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034872800003487289991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034872900003487299991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034874000003487409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034874100003487419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
034874200003487429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034874300003487439991.000Ziggo B.V.Utrecht10-2-2011toegekend
034874400003487449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034874500003487459991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034874600003487469991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034874700003487479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
034874800003487489991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034874900003487499991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034875000003487509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875100003487519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875200003487529991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
034875300003487539991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
034875400003487549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875500003487559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875600003487569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875700003487579991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034875800003487589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034875900003487599991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034876000003487609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034876100003487619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034876200003487629991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034876300003487639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034876400003487649991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034876500003487659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
034876700003487679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034876800003487689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034876900003487699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034878100003487819991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
034878200003487829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
034878300003487839991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
034878400003487849991.000KPN B.V.Rotterdam23-5-2008toegekend
034878500003487859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
034878600003487869991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Utrecht

Utrecht telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0348 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0346 (Maarssen (Stichtse Vecht)) met 175 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
030Utrecht7291052 mln
033Amersfoort31398921.000
0346Maarssen (Stichtse Vecht)17586278.000
0343Doorn en Driebergen (Utrechtse Heuvelrug)16183271.000
0347Vianen15186222.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0348-nummer

Gebeld door een 0348-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0348

Waar is netnummer 0348?

0348 is het netnummer van Woerden in de provincies Utrecht en Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 249 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0348?

Geheel of grotendeels: Woerden, Lopik, Oudewater en Montfoort. Deels: Bodegraven-Reeuwijk en IJsselstein. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0348-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0348 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 348 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0348-nummers?

Het ACM-register telt onder 0348 174 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0348?

Het gebied van 0348 grenst aan de netnummers 0172, 0182, 0183, 0184, 0297, 030, 0346 en 0347.

Wat doe ik als een 0348-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.