Netnummer 0347 – Vianen

Het netnummer 0347 hoort bij Vianen (Utrecht). Het ACM-register telt 151 nummerblokken onder dit kental met samen 222.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0347 op plaats 100 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,36% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 11 blokken (20,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Vodafone Libertel en BT houdt de top drie 33,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Vianen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0347 in het kort

Netnummergebied
Vianen
Provincie
Utrecht
Deels in dit gebied
Vijfheerenlanden
Oppervlakte (land)
ca. 51 km²
Opbouw van een nummer
0347 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 347 + abonneenummer
In het ACM-register
151 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0183, 030, 0345, 0348

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0347 (Vianen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0347; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
151blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
222.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0347-nummers

Het kental 0347 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 20,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0347 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0347. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1145.00020,3%28-8-199718-1-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht918.0008,1%17-4-200915-1-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0005,4%25-4-19973-5-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0004,5%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,5%6-12-20046-12-2004
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage99.0004,1%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht78.0003,6%23-2-200520-3-2014
Routit B.V.Ede GLD77.0003,2%28-9-20116-6-2017
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0001,8%2-12-200819-11-2024
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam44.0001,8%6-10-202017-10-2022
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,4%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht33.0001,4%21-3-200625-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,9%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,9%2-2-200624-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0347

De oudste gedateerde toekenning onder 0347 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 48 toegekende blokken. 137 van de 151 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (3×), 3.000 (2×), 4.000 (2×) en 7.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0347 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Vianen.

Alle blokken onder 0347

De 150 laagste van 151 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034720000003472009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034720100003472019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034720200003472029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034720300003472039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034720400003472049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034720500003472059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034720600003472069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034720700003472079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034720800003472089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034720900003472099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034721000003472109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034721100003472119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034721300003472139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034721400003472149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034721500003472159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034721600003472169991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034721700003472179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
034721800003472189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034721900003472199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
0347220000034722999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht7-4-2015toegekend
034723000003472309991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034723100003472319991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034723200003472329991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034723300003472339991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034723400003472349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034723500003472359991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-11-2015toegekend
034723600003472369991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034723700003472379991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034723800003472389991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
034723900003472399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034724000003472409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034724100003472419991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-10-2020toegekend
034724200003472429991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-10-2020toegekend
034724300003472439991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-10-2020toegekend
034724400003472449991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034724500003472459991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034724600003472469991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam17-10-2022toegekend
034724700003472479991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
034724800003472489991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
0347320000034732999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034734000003473469997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034734800003473499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034735000003473529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034735300003473539991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
034735400003473559992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034735700003473599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034736100003473649994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034736600003473699994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034737000003473779998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034737800003473789991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
034738000003473809991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034738100003473819991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034738200003473829991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034738300003473839991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034738400003473849991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034738500003473859991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034738600003473869991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034738700003473879991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
034738800003473889991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
034738900003473899991.000Routit B.V.Ede GLD17-3-2017toegekend
034744000003474409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034744100003474419991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
034744200003474429991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034744300003474439991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
034744400003474449991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
034744500003474459991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
034744600003474469991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034744700003474479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034744900003474499991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
0347470000034747999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034755000003475509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
034755500003475559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034755600003475569991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
034755700003475579991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
034756500003475659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034770000003477009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034770100003477019991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034770200003477029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
034770300003477039991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034770400003477049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034770500003477059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
034770600003477069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
034770700003477079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034771000003477109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034771100003477119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034771200003477129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034771300003477139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034771400003477149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034771500003477159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht23-9-2013toegekend
034772100003477219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034772200003477229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht2-2-2006toegekend
034772300003477239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
034772400003477249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034772500003477259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034772600003477269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034772700003477279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034772800003477289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034772900003477299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034774000003477409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034774100003477419991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034774200003477429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034774300003477439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034774400003477449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034774500003477459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034774600003477469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034774700003477479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
034774800003477489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034775000003477509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775100003477519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775200003477529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775300003477539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775400003477549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775500003477559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034775700003477579991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034775800003477599992.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
034776000003477609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034776100003477619991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034776200003477629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034776300003477639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034776400003477649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
034776500003477659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034776700003477679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034776900003477699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034777600003477769991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034777700003477779991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034777800003477789991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
034777900003477799991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
034778100003477819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
034778200003477829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
034778500003477859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
034778800003477889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
034778900003477899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
034779000003477909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
034779100003477919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
034779200003477929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
034779300003477939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
034779400003477949991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034779500003477959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
034779600003477969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
034779700003477979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
034779800003477989991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
034779900003477999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
0347800000034780999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
034781000003478109991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
034781100003478119991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034781200003478129991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
034782000003478209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
034783300003478339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0347840000034784999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht6-12-2004toegekend
034787000003478709991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Utrecht

Utrecht telt 6 kentallen. Naar aantal blokken staat 0347 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0343 (Doorn en Driebergen (Utrechtse Heuvelrug)) met 161 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
030Utrecht7291052 mln
033Amersfoort31398921.000
0346Maarssen (Stichtse Vecht)17586278.000
0348Woerden17486296.000
0343Doorn en Driebergen (Utrechtse Heuvelrug)16183271.000

Wat bezoekers checken en melden over 0347-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

100zoekopdrachten
15verschillende nummers
95verschillende bezoekers

Netnummer 0347 staat daarmee op plaats 12 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: woensdag (30% van de zoekopdrachten); in het weekend 2%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 14–15 uur; tussen 8 en 17 uur 73% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

Oplichting100% (8)
Telemarketing0% (0)
Betrouwbaar0% (0)

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0347-24 44 12oplichting 8—52
0347-24 44 11——11
0347-24 44 13——11
0347-24 44 15——5
0347-24 44 09——3
0347-24 44 10——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0347-nummer

Gebeld door een 0347-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0347

Waar is netnummer 0347?

0347 is het netnummer van Vianen in Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 51 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0347?

Deels: Vijfheerenlanden. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0347-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0347 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 347 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0347-nummers?

Het ACM-register telt onder 0347 151 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 20,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0347?

Het gebied van 0347 grenst aan de netnummers 0183, 030, 0345 en 0348.

Hoe vaak worden 0347-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 15 verschillende 0347-nummers 100 keer opgezocht door 95 bezoekers. Daarmee staat 0347 op plaats 12 van 140 netnummers. Er zijn 8 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 0347-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.