Netnummer 0183 – Gorinchem

Het netnummer 0183 hoort bij Gorinchem (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 187 nummerblokken onder dit kental met samen 352.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0183 op plaats 55 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,57% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 34 blokken (46% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 53,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Gorinchem — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0183 in het kort

Netnummergebied
Gorinchem
Provincies
Noord-Brabant, Zuid-Holland, Utrecht, Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Altena, Gorinchem
Deels in dit gebied
Molenlanden, Vijfheerenlanden, Drimmelen, West Betuwe, Zaltbommel
Oppervlakte (land)
ca. 316 km²
Opbouw van een nummer
0183 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 183 + abonneenummer
In het ACM-register
187 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0162, 0168, 0184, 0345, 0347, 0348, 0416, 0418, 078

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0183 (Gorinchem) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0183; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
187blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
352.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0183-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0183 met 46% van de toegekende nummers; de overige 85 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0183 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0183. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam34162.00046%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1617.0004,8%9-8-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,1%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD211.0003,1%28-9-201119-2-2014
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0002,8%18-7-200818-7-2008
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0002,8%29-12-199829-12-1998
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0002,8%13-5-200313-5-2003
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage178.0002,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0001,7%17-4-200918-1-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,4%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,4%4-7-20054-7-2005
Voxbone S.A.Elsene55.0001,4%5-3-200710-2-2026
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0001,1%17-11-202015-1-2021
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,9%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,6%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0183

De oudste gedateerde toekenning onder 0183 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 55 toegekende blokken. 144 van de 187 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (13×), 100 (10×), 3.000 (6×), 4.000 (5×) en 2.000 (4×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0183 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Gorinchem.

Alle blokken onder 0183

De 150 laagste van 187 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
018320000001832009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
018320100001832019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
018320200001832029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
018320300001832039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
018320400001832049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
018320500001832059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
018320600001832069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
018320700001832079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
018320800001832089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
018320900001832099991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
018321000001832109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
018321100001832119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
018321200001832129991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
018321300001832139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
018321400001832149991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
018321500001832159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
018321600001832169991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
018321700001832179991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018321800001832189991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
018321900001832199991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
018322000001832209991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
018322100001832219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
018322200001832229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
018322300001832239991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
018322400001832249991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
018322500001832259991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
018322600001832269991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
018322700001832279991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
018322800001832289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
018322900001832299991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
018323000001832309991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018323100001832319991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018323200001832329991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018323300001832339991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
018323400001832349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
018323500001832359991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
018323600001832369991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
018323700001832379991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
018323800001832389991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
018323900001832399991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
018324000001832409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
018324100001832419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
018324200001832429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
018324300001832439991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
018324400001832449991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
018324500001832459991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
018330100001833059995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018330700001833099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018331000001833119992.000KPN B.V.Rotterdam12-9-1997toegekend
018331800001833189991.000KPN B.V.Rotterdam12-9-1997toegekend
018335100001833549994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018335600001833599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183400000018340999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018344000001834439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018344500001834499995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183500000018350999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183510000018351999910.000KPN B.V.Rotterdam15-4-1998toegekend
018352000001835209991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
018352100001835219991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
018352200001835229991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
018352300001835239991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
018352500001835259991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
018352600001835269991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
018352700001835279991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
018352800001835289991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
018355000001835509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
018355100001835519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
018355200001835529991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
018355300001835539991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
018355400001835549991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
018355500001835559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
018355600001835569991.000Voxbone S.A.Elsene7-7-2025toegekend
018355700001835579991.000Voxbone S.A.Elsene8-1-2026toegekend
018355800001835589991.000Voxbone S.A.Elsene8-1-2026toegekend
018355900001835599991.000Voxbone S.A.Elsene10-2-2026toegekend
0183560000018356999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018358100001835839993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018358700001835899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018360000001836039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018360600001836099994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018361000001836129993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018361400001836199996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183620000018362999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183630000018363999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183640000018364999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018365000001836569997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018365800001836599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0183660000018366999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018367000001836729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018367500001836759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018367800001836799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018368000001836829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018368900001836899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018369000001836979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018369900001836999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
018370000001837009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
018370100001837019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
018370200001837029991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
018370300001837039991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
018370400001837049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
018370500001837059991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
018370600001837069991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018370700001837079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018370800001837089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
018370900001837099991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
018371000001837109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018371100001837119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018371200001837129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018371300001837139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018371400001837149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
018372100001837219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
018372200001837229991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
018372300001837239991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
018372400001837249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
018372500001837259991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
018372600001837269991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
018372700001837279991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
018372800001837289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
018372900001837299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0183730000018373999910.000Routit B.V.Ede GLD19-2-2014toegekend
018374100001837419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
01837420000183742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837421000183742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837422000183742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837423000183742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837424000183742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837425000183742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837426000183742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837427000183742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837428000183742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01837429000183742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018374300001837439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
018374400001837449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
018374500001837459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
018374600001837469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
018374700001837479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
018374800001837489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
018374900001837499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
018375000001837509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018375100001837519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018375200001837529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018375300001837539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
018376000001837609991.000Ziggo B.V.Utrecht24-10-2006toegekend
018376200001837629991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
018376300001837639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
018376400001837649991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
018376600001837669991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
018376700001837679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
018376800001837689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
018376900001837699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 0183 op plaats 13 in de provincie; het dichtst in omvang komt 079 (Zoetermeer) met 202 blokken en 93 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 0183-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

28zoekopdrachten
15verschillende nummers
26verschillende bezoekers

Netnummer 0183 staat daarmee op plaats 42 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0183-55 40 11——9
0183-72 71 78——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0183-nummer

Gebeld door een 0183-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0183

Waar is netnummer 0183?

0183 is het netnummer van Gorinchem in de provincies Noord-Brabant, Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 316 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0183?

Geheel of grotendeels: Altena en Gorinchem. Deels: Molenlanden, Vijfheerenlanden, Drimmelen, West Betuwe en Zaltbommel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0183-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0183 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 183 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0183-nummers?

Het ACM-register telt onder 0183 187 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 46% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0183?

Het gebied van 0183 grenst aan de netnummers 0162, 0168, 0184, 0345, 0347, 0348, 0416, 0418 en 078.

Hoe vaak worden 0183-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 15 verschillende 0183-nummers 28 keer opgezocht door 26 bezoekers. Daarmee staat 0183 op plaats 42 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0183-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.