Netnummer 079 – Zoetermeer

Het netnummer 079 hoort bij Zoetermeer (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 202 nummerblokken onder dit kental met samen 600.000 toegekende nummers, verdeeld over 93 aanbieders — daarmee staat 079 op plaats 53 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 23 naar aantal reekshouders, goed voor 0,96% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 47 blokken (33,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Ziggo houdt de top drie 47,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zoetermeer — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

079 is Zoetermeer, een van de weinige nieuwe steden met een eigen driecijferig kental. De stad groeide vanaf de jaren zestig van dorp naar meer dan honderdduizend inwoners, en het nummerplan groeide mee.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 079 in het kort

Netnummergebied
Zoetermeer
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Zoetermeer
Deels in dit gebied
Zuidplas, Alphen aan den Rijn, Lansingerland, Zoeterwoude
Oppervlakte (land)
ca. 65 km²
Opbouw van een nummer
079 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 79 + abonneenummer
In het ACM-register
202 blokken, 93 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
010, 015, 0172, 0180, 0182, 070, 071

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 079 (Zoetermeer) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 079; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
202blokken in het register
93aanbieders met toekenningen
600.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 079-nummers

Het kental 079 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 33,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 93 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 079 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 079. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam47200.00033,3%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1643.0007,2%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht743.0007,2%10-4-19986-1-2017
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1036.0006%17-4-20097-6-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0003,5%22-10-200915-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0003,3%25-4-199717-9-1997
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0002%10-1-201312-11-2024
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,7%4-2-20104-2-2010
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,7%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,7%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,7%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,7%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,7%25-7-200525-7-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0001,7%4-7-20054-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,7%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,7%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,7%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,7%2-11-20052-11-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001,7%13-5-200313-5-2003
Enreach B.V.Almere77.0001,2%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD37.0001,2%28-9-201124-5-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht55.0000,8%6-11-20008-11-2018
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0000,7%3-2-20205-6-2020
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,5%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,5%25-5-201217-1-2022
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,3%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
VoIP Fabric B.V.De Meern22.0000,3%16-10-202324-9-2024
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%9-3-20129-3-2012
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017

De 40 grootste van 93 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 079

De oudste gedateerde toekenning onder 079 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 60 toegekende blokken. 144 van de 202 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (35×), 2.000 (7×), 3.000 (4×), 5.000 (4×) en 9.000 (3×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 079 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zoetermeer.

Alle blokken onder 079

De 150 laagste van 202 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
079200000007920009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
079200100007920019991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
079200200007920029991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
079200300007920039991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
079200400007920049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
079200500007920059991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
079200600007920069991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
079200700007920079991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
079200800007920089991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
079200900007920099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0792010000079201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
079202000007920209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0792021000079203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
079203100007920319991.000ClearTalk Telecom B.V.Leiden8-1-2013toegekend
079203200007920329991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
079203300007920339991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
079203400007920349991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
079203500007920359991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
079203600007920369991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
079203700007920379991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
079203800007920389991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
079203900007920399991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
079204000007920409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
079204100007920419991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
079204200007920429991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
079204300007920439991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
079204400007920449991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
079204500007920459991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
079204600007920469991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
079204800007920489991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
079204900007920499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
079205000007920509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
079205100007920519991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
079205200007920529991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
079205300007920539991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
079205400007920549991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
079205500007920559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
079205600007920569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
079205700007920579991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
079205800007920589991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
079205900007920599991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0792060000079206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
079207000007920709991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
079207100007920719991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
079207200007920729991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
079207300007920739991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
079207400007920749991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
079207500007920759991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
079207600007920769991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
079207700007920779991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
079207800007920789991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
079207900007920799991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
079208000007920809991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
079208100007920819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
079208200007920829991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
079208300007920839991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0792100000079210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0792110000079211999910.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
0792120000079212999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
079220000007922009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
079220100007922019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
079220200007922029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
079220300007922039991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
079220400007922049991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
079220500007922059991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam8-1-2024toegekend
079221000007922109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
079222200007922229991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
079234000007923409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
079234100007923419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
079234200007923429991.000Voiped Wholesale B.V.Assen14-8-2020toegekend
079234300007923439991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
0792600000079260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
079300000007930009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
079300100007930019991.000VoIP Fabric B.V.De Meern24-9-2024toegekend
079302000007930209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
079303000007930309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
079303100007930359995.000Routit B.V.Ede GLD28-1-2015toegekend
0793040000079304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
079306000007930609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0793150000079315999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
0793160000079316999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079317000007931719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079318100007931819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079319000007931909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079320000007932009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079320200007932039992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079320400007932049991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
079320500007932059991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079320700007932089992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793210000079321999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079322000007932219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079322200007932229991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
079322900007932299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079323000007932319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079323200007932329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079323300007932339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079323400007932349991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079323600007932369991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079323700007932399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079325200007932529991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079329000007932969997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079330000007933029993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079330400007933069993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793310000079331999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079333300007933339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
0793410000079341999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793420000079342999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793430000079343999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079344000007934469997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079344800007934489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079345100007934519991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079345700007934579991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079345800007934589991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079345900007934599991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
079346000007934679998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079346800007934689991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
079346900007934699991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
079347000007934719992.000KPN B.V.Rotterdam3-2-1998toegekend
079347800007934799992.000KPN B.V.Rotterdam3-2-1998toegekend
079349800007934989991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
079351000007935189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079352000007935249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079353100007935319991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079353200007935329991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
079353600007935369991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
079353700007935379991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079353900007935399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079360000007936089999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793610000079361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0793620000079362999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079363000007936349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079363600007936389993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079368000007936879998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079368900007936899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079369000007936909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
079371600007937169991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079371900007937199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079400000007940009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
079410000007941009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
079440000007944009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
079444400007944449991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
0795000000079500999910.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
079555500007955559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
079565600007956569991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
079593000007959339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079593500007959399995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
079666600007966669991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
0797000000079700999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
079702000007970209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
079702100007970219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 079 op plaats 12 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0183 (Gorinchem) met 187 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
071Leiden35194978.000
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 079-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

34zoekopdrachten
28verschillende nummers
34verschillende bezoekers

Netnummer 079 staat daarmee op plaats 39 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
079-207 70 16——3
079-369 00 62——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 079-nummer

Gebeld door een 079-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 079

Waar is netnummer 079?

079 is het netnummer van Zoetermeer in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 65 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 079?

Geheel of grotendeels: Zoetermeer. Deels: Zuidplas, Alphen aan den Rijn, Lansingerland en Zoeterwoude. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 079-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 079 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 79 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 079-nummers?

Het ACM-register telt onder 079 202 nummerblokken bij 93 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 33,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 079?

Het gebied van 079 grenst aan de netnummers 010, 015, 0172, 0180, 0182, 070 en 071.

Hoe vaak worden 079-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 28 verschillende 079-nummers 34 keer opgezocht door 34 bezoekers. Daarmee staat 079 op plaats 39 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 079-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.