Netnummer 071 – Leiden

Het netnummer 071 hoort bij Leiden (Zuid-Holland). Het ACM-register telt 351 nummerblokken onder dit kental met samen 978.000 toegekende nummers, verdeeld over 94 aanbieders — daarmee staat 071 op plaats 8 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 21 naar aantal reekshouders, goed voor 1,57% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 100 blokken (45,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 56,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Leiden — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

071 hoort bij Leiden en het aangrenzende Leiderdorp, Oegstgeest, Voorschoten, Katwijk en Zoeterwoude. Het is een van de driecijferige stadskentallen die in 1995 hun vorm behielden, en dankt zijn dichtheid aan universiteit, ziekenhuis en het Bio Science Park.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 071 in het kort

Netnummergebied
Leiden
Provincie
Zuid-Holland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Kaag en Braassem, Katwijk, Leiden, Zoeterwoude, Leiderdorp, Voorschoten, Oegstgeest
Deels in dit gebied
Alphen aan den Rijn, Noordwijk, Teylingen, Leidschendam-Voorburg
Oppervlakte (land)
ca. 201 km²
Opbouw van een nummer
071 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 71 + abonneenummer
In het ACM-register
351 blokken, 94 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0172, 0252, 070, 079

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 071 (Leiden) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 071; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
351blokken in het register
94aanbieders met toekenningen
978.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 071-nummers

KPN B.V. domineert het kental 071 met 45,9% van de toegekende nummers; de overige 93 aanbieders delen de rest. 12 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 071 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 071. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam100449.00045,9%28-8-199723-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1652.0005,3%10-4-19986-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1551.0005,2%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2442.0004,3%13-11-20087-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht440.0004,1%13-5-200318-1-2012
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam1331.0003,2%25-4-19973-5-2023
Enreach B.V.Almere1827.0002,8%2-12-200819-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,1%22-10-200915-3-2023
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam918.0001,8%8-10-200725-5-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1313.0001,3%6-11-200025-7-2024
Routit B.V.Ede GLD1212.0001,2%28-9-201128-6-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,2%10-1-201312-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001%8-9-19974-7-2005
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001%4-2-20104-2-2010
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk110.0001%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001%2-11-20052-11-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg88.0000,8%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen66.0000,6%25-5-201216-2-2023
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk44.0000,4%16-11-202017-12-2025
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn33.0000,3%3-1-20133-8-2020
Zetacom B.V.Zoetermeer33.0000,3%23-10-20139-1-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,2%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,2%5-6-20205-7-2023
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
Redworks B.V.Maastricht22.0000,2%3-9-201017-6-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,2%2-6-201022-10-2021
onecentral B.V.Hoofddorp22.0000,2%2-9-20111-2-2023
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020

De 40 grootste van 94 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 071

De oudste gedateerde toekenning onder 071 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 116 toegekende blokken. 252 van de 351 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (55×), 2.000 (20×), 4.000 (7×), 9.000 (5×) en 3.000 (4×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 071 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Leiden.

Alle blokken onder 071

De 150 laagste van 351 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
071200000007120009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
071200100007120019991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
071200200007120029991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
071200300007120039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
071200400007120049991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
071200500007120059991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
071200600007120069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
071200700007120079991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
071200800007120089991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
071200900007120099991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
0712010000071201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
071202000007120209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0712021000071203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
071203100007120319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
071203200007120329991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
071203300007120339991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
071203400007120349991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
071203500007120359991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
071203600007120369991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
071203700007120379991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
071203800007120389991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
071203900007120399991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
071204000007120409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
071204100007120419991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
071204200007120429991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
071204300007120439991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
071204400007120449991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
071204500007120459991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2017toegekend
071204600007120469991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2017toegekend
071204800007120489991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
071204900007120499991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
071205000007120509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
071205100007120519991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
071205200007120529991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
071205300007120539991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
071205400007120549991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
071205500007120559991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
071205600007120569991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
071205700007120579991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
071205800007120589991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
071205900007120599991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-11-2015toegekend
0712060000071206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
071207000007120709991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
071207100007120719991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
071207200007120729991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
071207300007120739991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
071207400007120749991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
071207500007120759991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
071207600007120769991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
071207700007120779991.000Routit B.V.Ede GLD13-10-2017toegekend
071207800007120789991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
071207900007120799991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
071208000007120809991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
071208100007120819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
071208200007120829991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
071208300007120839991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk2-7-2025toegekend
071208400007120849991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
071209000007120909991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209100007120919991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209200007120929991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209300007120939991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209400007120949991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209500007120959991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209600007120969991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209700007120979991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209800007120989991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
071209900007120999991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
0712100000071210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0712110000071211999910.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
0712120000071212999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
071220000007122009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
071220200007122029991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
071220300007122039991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
071220400007122049991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
071220500007122059991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
071220600007122069991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
071220700007122079991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
071222200007122229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
071230000007123009991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
071230100007123019991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
071230200007123029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
071230300007123039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
071230400007123049991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
071230500007123059991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
071230600007123069991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
071230700007123079991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
071230800007123089991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk31-7-2023toegekend
071234000007123409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
0712400000071240999910.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
071250000007125009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
071250100007125019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
071251000007125109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0712600000071260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
0713000000071300999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
0713010000071301999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0713020000071302999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
071303000007130309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
071303100007130319991.000Routit B.V.Ede GLD7-8-2013toegekend
071303200007130329991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
071304000007130409991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
071305000007130519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071305300007130539991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
071305500007130559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071305800007130589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071306300007130639991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
071306500007130659991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
071308200007130829991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
071308300007130839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071308500007130869992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071309000007130909991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
071310000007131009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
071310100007131019991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-9-2020toegekend
0713310000071331999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071332000007133219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071332200007133229991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
071332300007133239991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071332600007133299994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071333300007133339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
0713410000071341999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071342000007134219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071342300007134239991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071342800007134299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0713610000071361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0713620000071362999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0713640000071364999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071365000007136529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071365300007136539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
071365400007136549991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071365600007136569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071366000007136619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071367000007136709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071367200007136729991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071367600007136769991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071368100007136819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071368500007136859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071368800007136889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071369000007136909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071401000007140109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071401200007140199998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0714020000071402999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071403000007140359996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071405000007140519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071405600007140579992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071406000007140639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071406500007140659991.000onecentral B.V.Hoofddorp1-2-2023toegekend
071407100007140799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0714080000071408999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071409000007140939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
071409400007140949991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
071409500007140959991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zuid-Holland

Zuid-Holland telt 16 kentallen. Naar aantal blokken staat 071 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 078 (Dordrecht) met 259 blokken en 93 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
010Rotterdam8661123,2 mln
070Den Haag6301052 mln
078Dordrecht25993854.000
0181Spijkenisse (Nissewaard)25686481.000
0172Alphen aan den Rijn25387413.000
0174Naaldwijk (Westland)24487372.000
0180Ridderkerk en Barendrecht24189464.000
0182Gouda24192460.000
0252Hillegom en Lisse22785357.000
015Delft22396638.000
079Zoetermeer20293600.000
0183Gorinchem18786352.000
0184Sliedrecht15785275.000
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)15583232.000
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)13982259.000

Wat bezoekers checken en melden over 071-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

98zoekopdrachten
80verschillende nummers
91verschillende bezoekers

Netnummer 071 staat daarmee op plaats 14 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
071-525 35 03——4
071-782 26 00——4
071-525 35 05——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 071-nummer

Gebeld door een 071-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 071

Waar is netnummer 071?

071 is het netnummer van Leiden in Zuid-Holland. Het netnummergebied is ongeveer 201 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 071?

Geheel of grotendeels: Kaag en Braassem, Katwijk, Leiden, Zoeterwoude, Leiderdorp, Voorschoten en Oegstgeest. Deels: Alphen aan den Rijn, Noordwijk, Teylingen en Leidschendam-Voorburg. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 071-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 071 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 71 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 071-nummers?

Het ACM-register telt onder 071 351 nummerblokken bij 94 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 45,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 071?

Het gebied van 071 grenst aan de netnummers 0172, 0252, 070 en 079.

Hoe vaak worden 071-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 80 verschillende 071-nummers 98 keer opgezocht door 91 bezoekers. Daarmee staat 071 op plaats 14 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 071-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.