Ziggo Zakelijk Services B.V.

Ziggo Zakelijk Services B.V. (zetel Utrecht, KVK 33306448) houdt volgens het ACM-register 606 toegekende reeksen, de eerste van 8 mei 2001 en de jongste van 31 maart 2023. Dat is plaats 12 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 486 vaste nummerblokken, 81 090x-toekenningen, 33 0800-toekenningen en 6 085/088-toekenningen. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

486vaste nummerblokken
137kentallen met toekenningen
0mobiele 06-reeksen
120zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 137 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 486 blokken van Ziggo Zakelijk Services B.V. op tot 1,3 mln nummers in 137 kentallen — 2,1% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 17 juli 2002 (onder 023, Haarlem), het jongste op 31 maart 2023 (onder 020, Amsterdam). 383 van de 486 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 91× 10.000 en 12× 2.000. De meeste blokken liggen in Noord-Holland (76 blokken in 10 kentallen), gevolgd door Zuid-Holland (37), Gelderland (27) en Flevoland (24). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Noord-Holland10 van 1776193.00015,6%
Zuid-Holland16 van 1637271.0007,6%
Gelderland7 van 2627144.0005,6%
Flevoland3 van 42442.0004,9%
Noord-Brabant7 van 2021129.0004,3%
Overijssel3 van 121762.0003,5%
Utrecht2 van 61661.0003,3%
Friesland3 van 131340.0002,7%
Drenthe2 van 6817.0001,6%
Limburg4 van 7770.0001,4%
Zeeland2 van 7716.0001,4%
Groningen1 van 7431.0000,8%

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Ziggo Zakelijk Services B.V. (60 van 137)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam2781.00016-5-200331-3-2023
024Nijmegen1165.0005-1-200427-11-2013
010Rotterdam862.00013-5-200331-3-2023
030Utrecht1441.00015-3-200431-3-2023
023Haarlem440.00017-7-200222-6-2009
040Eindhoven440.0007-6-200522-6-2009
071Leiden440.00013-5-200318-1-2012
013Tilburg734.0007-6-200531-3-2023
026Arnhem431.00028-3-200331-3-2023
050Groningen431.0007-6-200531-3-2023
053Enschede330.0007-6-200522-6-2009
070Den Haag330.00013-5-200329-5-2009
036Almere1129.00028-3-200331-3-2023
015Delft220.00013-5-200322-6-2009
033Amersfoort220.0007-6-200528-1-2009
043Maastricht220.00022-10-200422-6-2009
045Heerlen (Parkstad)220.0007-6-200528-1-2009
072Alkmaar1120.00016-5-200327-11-2013
074Hengelo1120.00022-10-200428-1-2009
077Venlo220.0007-6-200528-1-2009
0512Drachten (Smallingerland)817.0007-6-20053-7-2008
0519Dokkum413.00015-11-200420-8-2009
038Zwolle312.00028-3-200331-3-2023
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)312.0009-5-201224-3-2015
0481Bemmel (Lingewaard)312.00028-1-200927-11-2013
0492Helmond312.00022-6-200927-11-2013
0118Middelburg en Vlissingen211.0007-6-20056-7-2009
0172Alphen aan den Rijn211.00013-5-200330-6-2009
0186Oud-Beijerland (Hoeksche Waard)211.00013-5-200327-11-2013
0497Eersel en Bladel (de Kempen)211.00028-1-20098-5-2009
0592Assen211.00010-8-201212-10-2012
0174Naaldwijk (Westland)110.00013-5-200313-5-2003
0180Ridderkerk en Barendrecht110.00013-5-200313-5-2003
0181Spijkenisse (Nissewaard)110.00013-5-200313-5-2003
0182Gouda110.00013-5-200313-5-2003
0183Gorinchem110.00013-5-200313-5-2003
0184Sliedrecht110.00013-5-200313-5-2003
0187Middelharnis (Goeree-Overflakkee)110.00013-5-200313-5-2003
0318Ede en Veenendaal110.0003-9-20033-9-2003
0341Harderwijk110.00013-1-200513-1-2005
035Hilversum (het Gooi)110.0007-6-20057-6-2005
046Sittard-Geleen110.00028-1-200928-1-2009
055Apeldoorn110.0007-6-20057-6-2005
058Leeuwarden110.00028-3-200328-3-2003
073's-Hertogenbosch110.00015-3-200415-3-2004
075Zaandam (Zaanstreek)110.00028-5-200428-5-2004
076Breda110.0007-6-20057-6-2005
078Dordrecht110.00013-5-200313-5-2003
079Zoetermeer110.00013-5-200313-5-2003
0229Hoorn88.00020-5-200324-3-2015
0252Hillegom en Lisse77.00016-5-200322-12-2005
0321Dronten77.0007-6-200527-11-2013
0223Den Helder66.0005-1-200428-2-2007
0228Enkhuizen66.0005-1-20042-8-2006
0251Beverwijk66.00016-5-20037-6-2005
0255IJmuiden (Velsen)66.00016-5-200322-12-2005
0317Wageningen66.0007-6-200522-6-2009
0320Lelystad66.00023-9-20047-6-2005
0522Meppel66.0007-6-200528-1-2009
0113Goes55.0007-6-20057-6-2005

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Ziggo Zakelijk Services B.V. als houder telt.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk615.0003-11-2004
0800 gratis33338-5-2001
0900 / 0906 / 0909 betaald81818-5-2001

Jongste toekenningen aan Ziggo Zakelijk Services B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 31 maart 2023.

DatumSoortReeks / blokNummers
31-3-2023vaste nummerblokken010 · 01040870001.000
31-3-2023vaste nummerblokken010 · 01043360001.000
31-3-2023vaste nummerblokken013 · 01346540001.000
31-3-2023vaste nummerblokken013 · 01346550001.000
31-3-2023vaste nummerblokken013 · 01353910001.000
31-3-2023vaste nummerblokken013 · 01353920001.000
31-3-2023vaste nummerblokken020 · 02060470001.000
31-3-2023vaste nummerblokken026 · 02636250001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 2001 tot 2023.