Netnummer 043 – Maastricht

Het netnummer 043 hoort bij Maastricht (Limburg). Het ACM-register telt 295 nummerblokken onder dit kental met samen 779.000 toegekende nummers, verdeeld over 98 aanbieders — daarmee staat 043 op plaats 16 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 7 naar aantal reekshouders, goed voor 1,25% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 101 blokken (44,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Vodafone Libertel en Ziggo houdt de top drie 57,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Maastricht — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

043 is Maastricht en het Heuvelland: Meerssen, Valkenburg aan de Geul en Eijsden-Margraten. Als grensstad heeft Maastricht van oudsher veel internationaal telefoonverkeer; het register noemt Maastricht ook als vestigingsplaats van Vodafone Libertel, een van de grootste reekshouders van het land.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 043 in het kort

Netnummergebied
Maastricht
Provincie
Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Maastricht, Valkenburg aan de Geul, Meerssen, Vaals
Deels in dit gebied
Voerendaal, Beek (L.)
Oppervlakte (land)
ca. 307 km²
Opbouw van een nummer
043 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 43 + abonneenummer
In het ACM-register
295 blokken, 98 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
045, 046

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 043 (Maastricht) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 043; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
295blokken in het register
98aanbieders met toekenningen
779.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 043-nummers

KPN B.V. domineert het kental 043 met 44,2% van de toegekende nummers; de overige 97 aanbieders delen de rest. 13 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 043 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 043. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam101344.00044,2%28-8-199722-6-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2753.0006,8%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht651.0006,5%10-4-199820-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1441.0005,3%29-5-202013-9-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,7%22-10-200915-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0002,6%25-4-199717-9-1997
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht220.0002,6%22-10-200422-6-2009
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,5%10-1-201312-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,3%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,3%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,3%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,3%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,3%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,3%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,3%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,3%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,3%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,3%5-3-20075-3-2007
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht66.0000,8%29-3-19998-11-2018
Enreach B.V.Almere66.0000,8%2-12-200819-11-2024
Qupra B.V.Amsterdam66.0000,8%19-12-20196-4-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,6%1-2-20225-7-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,5%10-12-202010-12-2020
Routit B.V.Ede GLD44.0000,5%28-9-201119-9-2019
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,4%25-5-201217-1-2022
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,3%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,3%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,3%3-1-20137-4-2021
Redworks B.V.Maastricht22.0000,3%19-4-201017-6-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%29-5-202429-5-2024

De 40 grootste van 98 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 043

De oudste gedateerde toekenning onder 043 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 95 toegekende blokken. 210 van de 295 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (37×), 2.000 (15×), 3.000 (9×), 4.000 (7×) en 5.000 (5×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 043 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Maastricht.

Alle blokken onder 043

De 150 laagste van 295 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
043200003004320010291.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
043200200004320029991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
043200300004320039991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
043200400004320049991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
043200500004320059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
043200600004320069991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
043200700004320079991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH28-6-2022toegekend
043200800004320089991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
043200900004320099991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
0432010000043201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-10-2004toegekend
0432020000043202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
043203000004320309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0432031000043204099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
043204100004320419991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
043204200004320429991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
043204300004320439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
043204400004320449991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
043204500004320459991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
043204600004320469991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
043204700004320479991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
043204800004320489991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
043204900004320499991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
043205000004320509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
043205100004320519991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
043205200004320529991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
043205300004320539991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
043205400004320549991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
043205500004320559991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
043205700004320579991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
043205800004320589991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
043205900004320599991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
043206000004320609991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
043206100004320619991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
043206200004320629991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
043206300004320639991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
043206400004320649991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
043206500004320659991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
043206600004320669991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
043206700004320679991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
043206800004320689991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
043206900004320699991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0432070000043207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
043208000004320809991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
043208100004320819991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
043208200004320829991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
043208300004320839991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
043208400004320849991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
043208500004320859991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
043208600004320869991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
043208700004320879991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
043208900004320899991.000Routit B.V.Ede GLD19-9-2019toegekend
043209000004320909991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
043209100004320919991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
043209200004320929991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
043209300004320939991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
043209400004320949991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0432100000043210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
043220000004322009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
043220100004322019991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
043220200004322029991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
043220300004322039991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
043220400004322049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
043220500004322059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
043222200004322229991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
0432320000043232999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
043234000004323409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
043234100004323419991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
043240000004324009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
043240100004324019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
043241000004324109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0432600000043260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
0432610000043261999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
043300000004330009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
043300100004330099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0433010000043301999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
0433020000043302999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
043303000004330309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
043304000004330409991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
043306000004330669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043306800004330689991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043308000004330809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043308800004330899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043309000004330909991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
043310000004331019992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433110000043311999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043320000004332009991.000Golden Hightech B.V.Capelle Aan Den Ijssel18-3-2022toegekend
0433210000043321999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043323300004332339991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433250000043325999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043326000004332659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433270000043327999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043328000004332859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043328800004332889991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043329000004332929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043329400004332949991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
043329500004332999995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043333300004333339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
043343000004334389999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043344000004334409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043346500004334679993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043346900004334699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433470000043347999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043350000004335039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043350400004335049991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
043350500004335059991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
043350600004335099994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043351000004335179998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043352000004335219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043352300004335279995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043352800004335289991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043352900004335299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043354000004335419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043354500004335479993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043354900004335499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043355000004335509991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355100004335519991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355200004335529991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355300004335539991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355400004335549991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355500004335559991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355600004335569991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355700004335579991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355800004335589991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043355900004335599991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043356000004335629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043356300004335639991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
043356400004335649991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
043356500004335699995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043358000004335819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043358500004335899995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043360400004336049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2010toegekend
043360700004336079991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
0433610000043361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433620000043362999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433630000043363999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0433640000043364999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043365000004336509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043365200004336569995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043365900004336599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043366100004336649994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043366700004336679991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043367000004336759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043368200004336849993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043368600004336899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043369000004336909991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043381100004338129992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043381800004338189991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043382000004338209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
043382200004338229991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
043382400004338249991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 043 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0475 (Roermond) met 275 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0475Roermond27588447.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
077Venlo25492733.000
0495Weert23287312.000
046Sittard-Geleen21193657.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 043-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

58zoekopdrachten
52verschillende nummers
55verschillende bezoekers

Netnummer 043 staat daarmee op plaats 23 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
043-569 02 02——4
043-458 43 48——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 043-nummer

Gebeld door een 043-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 043

Waar is netnummer 043?

043 is het netnummer van Maastricht in Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 307 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 043?

Geheel of grotendeels: Eijsden-Margraten, Gulpen-Wittem, Maastricht, Valkenburg aan de Geul, Meerssen en Vaals. Deels: Voerendaal en Beek (L.). Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 043-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 043 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 43 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 043-nummers?

Het ACM-register telt onder 043 295 nummerblokken bij 98 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 043?

Het gebied van 043 grenst aan de netnummers 045 en 046.

Hoe vaak worden 043-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 52 verschillende 043-nummers 58 keer opgezocht door 55 bezoekers. Daarmee staat 043 op plaats 23 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 043-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.