Netnummer 0478 – Venray

Het netnummer 0478 hoort bij Venray (Limburg). Het ACM-register telt 166 nummerblokken onder dit kental met samen 238.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0478 op plaats 77 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,38% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 26 blokken (37,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 47,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Venray — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0478 in het kort

Netnummergebied
Venray
Provincies
Limburg, Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Venray
Deels in dit gebied
Land van Cuijk, Bergen (L.), Horst aan de Maas
Oppervlakte (land)
ca. 270 km²
Opbouw van een nummer
0478 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 478 + abonneenummer
In het ACM-register
166 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0485, 0493, 077

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0478 (Venray) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0478; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
166blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
238.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0478-nummers

Het kental 0478 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 37,4% van de toegekende nummers, en in totaal houden 87 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0478 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0478. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2689.00037,4%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1414.0005,9%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,6%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage88.0003,4%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht88.0003,4%13-11-20087-6-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam66.0002,5%4-7-200531-3-2023
Enreach B.V.Almere44.0001,7%2-12-200819-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,7%26-7-200624-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,3%28-9-201114-10-2019
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,4%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%17-11-202017-11-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0478

De oudste gedateerde toekenning onder 0478 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 42 toegekende blokken. 146 van de 166 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (8×), 2.000 (4×), 10.000 (3×), 4.000 (2×) en 8.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0478 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Venray.

Alle blokken onder 0478

De 150 laagste van 166 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
047820000004782009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
047820100004782019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
047820200004782029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
047820300004782039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
047820400004782049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
047820500004782059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
047820600004782069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
047820700004782079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
047820800004782089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
047820900004782099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
047821000004782109991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
047821100004782119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
047821200004782129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
047821300004782139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
047821500004782159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
047821600004782169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
047821700004782179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
047821800004782189991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
047821900004782199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
047822000004782209991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
047822100004782219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
047822200004782229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
047822300004782239991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam3-2-2016toegekend
047822400004782249991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
047822500004782259991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
047822600004782269991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
047822700004782279991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
047822800004782289991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
047822900004782299991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
047823000004782309991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
047823100004782319991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
047823200004782329991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
047823400004782349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
047823500004782359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
047823600004782369991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
047823700004782379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
047823800004782389991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
047823900004782399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
047831500004783159991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
047831600004783169991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
047831700004783179991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
047831900004783199991.000Ziggo B.V.Utrecht11-8-2009toegekend
047844000004784409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
047844100004784419991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
047844200004784429991.000Routit B.V.Ede GLD14-10-2019toegekend
047844300004784439991.000Routit B.V.Ede GLD14-10-2019toegekend
047844400004784449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
047844500004784459991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
047844600004784469991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
047844700004784479991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
047844800004784489991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
047845000004784509991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
047845100004784519991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
0478470000047847999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
047850100004785039993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047850700004785099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047851000004785179998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047851800004785189991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047851900004785199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047852100004785249994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047852500004785259991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
047852600004785269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047852700004785279991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047852900004785299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047853000004785339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047853700004785399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047854100004785489998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0478550000047855999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047856000004785659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047856700004785699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047857100004785719991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047857800004785799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0478580000047858999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047863000004786329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047863400004786369993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047863800004786399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047864000004786429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047864800004786499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047866700004786679991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
047866800004786689991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
047869000004786929993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047869700004786989992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
047870000004787009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
047870100004787019991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
047870200004787029991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
047870400004787049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
047870500004787059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
047870700004787079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047870800004787089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
047871000004787109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
047871100004787119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
047871200004787129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
047871300004787139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
047871400004787149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
047872100004787219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
047872200004787229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
047872300004787239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
047872400004787249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
047872500004787259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
047872600004787269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-6-2008toegekend
047872700004787279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
047872800004787289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
047872900004787299991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
047874000004787409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
047874100004787419991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
047874200004787429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047874300004787439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
047874400004787449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
047874500004787459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
047874600004787469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
047874700004787479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
047874800004787489991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
047874900004787499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
047875000004787509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047875100004787519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047875200004787529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047875300004787539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047875600004787569991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
047875700004787579991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
047875800004787589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
047875900004787599991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-11-2008toegekend
047876000004787609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
047876100004787619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
047876200004787629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
047876300004787639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
047876400004787649991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
047876600004787669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
047876700004787679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
047876800004787689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
047876900004787699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
047878000004787809991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
047878100004787819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
047878200004787829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
047878300004787839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
047878500004787859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
047878600004787869991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
047878700004787879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
047878800004787889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
047878900004787899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
047879000004787909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
047879100004787919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
047879200004787929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
047879300004787939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
047879400004787949991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
047879500004787959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
047879600004787969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
047879700004787979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
047879800004787989991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
047879900004787999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
047880000004788009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0478 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 046 (Sittard-Geleen) met 211 blokken en 93 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
0475Roermond27588447.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
077Venlo25492733.000
0495Weert23287312.000
046Sittard-Geleen21193657.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0478-nummer

Gebeld door een 0478-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0478

Waar is netnummer 0478?

0478 is het netnummer van Venray in de provincies Limburg en Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 270 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0478?

Geheel of grotendeels: Venray. Deels: Land van Cuijk, Bergen (L.) en Horst aan de Maas. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0478-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0478 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 478 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0478-nummers?

Het ACM-register telt onder 0478 166 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 37,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0478?

Het gebied van 0478 grenst aan de netnummers 0485, 0493 en 077.

Wat doe ik als een 0478-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.