Netnummer 0493 – Deurne

Het netnummer 0493 hoort bij Deurne (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 181 nummerblokken onder dit kental met samen 253.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0493 op plaats 61 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,41% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 33 blokken (37,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo Services houdt de top drie 47,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Deurne — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0493 in het kort

Netnummergebied
Deurne
Provincies
Noord-Brabant, Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Deurne, Asten
Deels in dit gebied
Gemert-Bakel, Someren, Horst aan de Maas, Venray
Oppervlakte (land)
ca. 288 km²
Opbouw van een nummer
0493 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 493 + abonneenummer
In het ACM-register
181 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
040, 0478, 0485, 0492, 0495, 077

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0493 (Deurne) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0493; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
181blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
253.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0493-nummers

Het kental 0493 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 37,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0493 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0493. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam3396.00037,9%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0004,7%25-4-19973-5-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht312.0004,7%29-12-19988-9-2017
KeenSystems V.o.f.Gemert1111.0004,3%21-7-20116-7-2018
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage178.0003,2%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere55.0002%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002%17-4-200918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht55.0002%9-8-199920-3-2014
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht55.0002%16-5-200316-5-2003
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,2%3-2-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,8%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0000,8%28-9-201121-2-2018
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0493

De oudste gedateerde toekenning onder 0493 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 48 toegekende blokken. 154 van de 181 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 10.000 (6×), 4.000 (4×), 2.000 (3×) en 3.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0493 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Deurne.

Alle blokken onder 0493

De 150 laagste van 181 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
049320000004932009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
049320100004932019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
049320200004932029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
049320300004932039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
049320400004932049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
049320500004932059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
049320600004932069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
049320700004932079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
049320800004932089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
049320900004932099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
049321000004932109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
049321100004932119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
049321300004932139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
049321400004932149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049321500004932159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
049321600004932169991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
049321700004932179991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
049321800004932189991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
049321900004932199991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
049322000004932209991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
049322100004932219991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
049322200004932229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
049322300004932239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
049322400004932249991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
049322500004932259991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
049322600004932269991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
049322700004932279991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
049322800004932289991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
049322900004932299991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
049323000004932309991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049323100004932319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049323200004932329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049323400004932349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
049323500004932359991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
049323600004932369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
049323700004932379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
049323800004932389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
049323900004932399991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
0493240000049324999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0493310000049331999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049332000004933239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049332600004933299994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0493330000049333999910.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
049334000004933449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049334800004933489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049335000004933549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049336000004933609991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
049336100004933619991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
049336300004933639991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
049336400004933649991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
049336500004933659991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
049336600004933669991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
049336700004933679991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049336800004933689991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
049336900004933699991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
049338000004933839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049338700004933879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049339200004933929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049339300004933939991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
049339900004933999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049344000004934419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049347000004934739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049347900004934799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0493490000049349999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049350000004935009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
049350100004935019991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350200004935029991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350300004935039991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350400004935049991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350500004935059991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350600004935069991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350700004935079991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350800004935089991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049350900004935099991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049352000004935209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049352200004935229991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049352600004935269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049352900004935299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049353600004935369991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049353900004935399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049355000004935509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
049355100004935519991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049355200004935529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
049355300004935539991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
049355400004935549991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
049355500004935559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
049355600004935569991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
049356000004935609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049356500004935659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049356900004935699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049359200004935929991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049359400004935949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049359700004935999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049367000004936729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049368000004936819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049368800004936899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0493690000049369999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
049370000004937009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
049370100004937019991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049370200004937029991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
049370300004937039991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
049370400004937049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
049370700004937079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049370800004937089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
049370900004937099991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
049371000004937109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049371100004937119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049371200004937129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049371300004937139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049371400004937149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
049372100004937219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
049372200004937229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
049372300004937239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
049372400004937249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
049372500004937259991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
049372600004937269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
049372700004937279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
049372800004937289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049372900004937299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
049374000004937409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
049374100004937419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
04937420000493742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937421000493742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937422000493742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937423000493742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937424000493742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937425000493742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937426000493742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937427000493742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937428000493742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
04937429000493742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049374300004937439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
049374400004937449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
049374500004937459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
049374600004937469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
049374700004937479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
049374800004937489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
049374900004937499991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
049375000004937509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049375100004937519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049375200004937529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
049375500004937559991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
049375600004937569991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
049375800004937589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
049375900004937599991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
049376000004937609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
049376200004937629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
049376300004937639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
049376400004937649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
049376700004937679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0493 op plaats 12 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0164 (Bergen op Zoom) met 187 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0493-nummer

Gebeld door een 0493-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0493

Waar is netnummer 0493?

0493 is het netnummer van Deurne in de provincies Noord-Brabant en Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 288 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0493?

Geheel of grotendeels: Deurne en Asten. Deels: Gemert-Bakel, Someren, Horst aan de Maas en Venray. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0493-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0493 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 493 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0493-nummers?

Het ACM-register telt onder 0493 181 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 37,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0493?

Het gebied van 0493 grenst aan de netnummers 040, 0478, 0485, 0492, 0495 en 077.

Wat doe ik als een 0493-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.