Netnummer 040 – Eindhoven

Het netnummer 040 hoort bij Eindhoven (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 510 nummerblokken onder dit kental met samen 1,4 mln toegekende nummers, verdeeld over 101 aanbieders — daarmee staat 040 op plaats 5 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 5 naar aantal reekshouders, goed voor 2,28% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 143 blokken (47,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Odido houdt de top drie 61,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Eindhoven — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

040 is Eindhoven met Veldhoven, Nuenen, Geldrop-Mierlo en Waalre. Het kental heeft een lange techniekgeschiedenis — Philips en later de Brainport-campus zorgden voor een dichte zakelijke telefonie — en het behield als groot stadskental zijn tweecijferige vorm bij de hernummering van 1995.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 040 in het kort

Netnummergebied
Eindhoven
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Heeze-Leende, Eindhoven, Valkenswaard, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Veldhoven, Waalre
Deels in dit gebied
Bergeijk, Eersel, Geldrop-Mierlo, Oirschot, Someren, Son en Breugel
Oppervlakte (land)
ca. 399 km²
Opbouw van een nummer
040 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 40 + abonneenummer
In het ACM-register
510 blokken, 101 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0492, 0493, 0495, 0497, 0499

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 040 (Eindhoven) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 040; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
510blokken in het register
101aanbieders met toekenningen
1,4 mlntoegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 040-nummers

KPN B.V. domineert het kental 040 met 47,2% van de toegekende nummers; de overige 100 aanbieders delen de rest. 11 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 040 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 10 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 040. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam143671.00047,2%28-8-199722-6-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam109136.0009,6%25-4-19973-5-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1165.0004,6%29-5-202013-9-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht550.0003,5%29-12-19987-4-2011
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1349.0003,4%13-11-20087-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht440.0002,8%7-6-200522-6-2009
Ziggo B.V.Utrecht532.0002,3%19-11-199920-3-2014
Enreach B.V.Almere2130.0002,1%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD1220.0001,4%28-9-201121-2-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht918.0001,3%29-3-199925-5-2023
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam413.0000,9%8-10-200725-5-2023
KeenSystems V.o.f.Gemert1212.0000,8%21-7-20116-7-2018
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1212.0000,8%8-9-199731-3-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg312.0000,8%10-12-202010-12-2020
Qupra B.V.Amsterdam1111.0000,8%19-12-20196-4-2022
Digihero B.V.Rotterdam211.0000,8%22-10-200911-4-2019
onecentral B.V.Hoofddorp1010.0000,7%2-9-201120-9-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0000,7%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0000,7%4-2-20104-2-2010
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch110.0000,7%31-3-201731-3-2017
Citymesh B.V.Lelystad110.0000,7%19-11-202519-11-2025
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0000,7%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0000,7%18-3-200518-3-2005
Golden Hightech B.V.Capelle Aan Den Ijssel110.0000,7%20-3-201420-3-2014
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0000,7%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0000,7%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0000,7%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0000,7%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0000,7%5-3-20075-3-2007
Destiny White Label Services B.V.Heerlen99.0000,6%25-5-201217-1-2022
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,4%3-2-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen44.0000,3%10-1-201312-11-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel44.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen44.0000,3%25-1-201312-9-2018
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin33.0000,2%9-4-20209-4-2020
Redworks B.V.Maastricht33.0000,2%19-4-20106-1-2015
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,2%2-6-201024-7-2025
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,1%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,1%26-6-201523-12-2024
CM.COM Netherlands B.V.Breda22.0000,1%30-1-202023-1-2023

De 40 grootste van 101 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 040

De oudste gedateerde toekenning onder 040 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 223 toegekende blokken. 368 van de 510 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (70×), 2.000 (14×), 3.000 (14×), 4.000 (9×) en 9.000 (9×). 2 blokken staan niet op "toegekend": 2 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 040 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Eindhoven.

Alle blokken onder 040

De 150 laagste van 510 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
040200100004020019991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
040200200004020029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
040200300004020039991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
040200400004020049991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
040200500004020059991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
040200600004020069991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
040200700004020079991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
040200800004020089991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
040200900004020099991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
0402010000040201999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040202000004020229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040202400004020299996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040203000004020309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040203400004020349991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402040000040204999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040205100004020569996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040205800004020589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040206000004020669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040206800004020699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040207000004020769997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040207800004020799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040208200004020899998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040209000004020909991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
040209100004020919991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
040209200004020929991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
040209300004020939991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
040209400004020949991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
040209500004020959991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
040209600004020969991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
040209700004020979991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-6-2017toegekend
040209800004020989991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel20-7-2017toegekend
040209900004020999991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
0402100000040210999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
0402110000040211999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402120000040212999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040213000004021389999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040214000004021419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040214200004021429991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040214300004021439991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040214400004021449991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040214500004021459991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040214600004021469991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040214800004021489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040214900004021499991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040215100004021529992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040215500004021589994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040216300004021639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040217000004021709991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217100004021719991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040217200004021729991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217300004021739991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217500004021759991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217600004021769991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217700004021779991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217800004021789991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040217900004021799991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040218000004021809991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
040218100004021819991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
040218200004021829991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
040218300004021839991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
040218400004021849991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
040218500004021859991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
040218600004021869991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
040218700004021879991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
040218800004021889991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
040218900004021899991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
040219000004021909991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040219100004021919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040219200004021929991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040219300004021949992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040219500004021959991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040219600004021969991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040219700004021999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402200000040220999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht6-2-2009toegekend
040221200004022199998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040222000004022249995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040222700004022279991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040223000004022339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040224000004022419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040224400004022469993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402250000040225999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam2-4-2009toegekend
0402260000040226999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040227900004022799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040228100004022829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040228500004022859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040229000004022909991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2021toegekend
040229100004022919991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
040229200004022929991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
040229500004022959991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
040229600004022969991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
040229800004022989991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
040229900004022999991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
040230000004023029993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040230300004023039991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
040230400004023049991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
040230500004023099995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040231000004023109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
040231100004023119991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
040231200004023129991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
040231300004023139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
040231400004023149991.000Voys Partners B.V.Groningen12-9-2018toegekend
040231600004023169991.000Eylo B.V.Helmond14-1-2021toegekend
040231700004023179991.000SpeakIntelligence B.V.Halfweg NH26-11-2014toegekend
040231800004023189991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
040231900004023199991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
040232100004023279997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040232900004023299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040233000004023359996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040233600004023369991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040233800004023389991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040233900004023399991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
040234000004023429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040234500004023459991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040234800004023489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040235000004023549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040235600004023569991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
040235700004023599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040236300004023699997.000KPN B.V.Rotterdam15-4-1998toegekend
040237000004023779998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040237900004023799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040238000004023809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040238100004023819991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
040238200004023829991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
040238300004023839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040238400004023849991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
040238500004023859991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
040238600004023899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402390000040239999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040240000004024009991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
040240100004024019991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
040240200004024029991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
040240300004024039991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
040240400004024049991.000Sona Business B.V.Rotterdam16-3-2015toegekend
040240500004024059991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
040240600004024069991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
040240700004024079991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
040240800004024089991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
040240900004024099991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-9-2015toegekend
0402410000040241999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402420000040242999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402430000040243999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402440000040244999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402450000040245999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0402460000040246999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
040247100004024719991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040247200004024729991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040247300004024739991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040247400004024749991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040247500004024759991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
040247600004024769991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 040 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 013 (Tilburg) met 346 blokken en 97 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 040-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

237zoekopdrachten
158verschillende nummers
229verschillende bezoekers

Netnummer 040 staat daarmee op plaats 4 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: dinsdag (26% van de zoekopdrachten); in het weekend 0%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 16–17 uur; tussen 8 en 17 uur 86% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: telemarketing 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
040-820 15 01telemarketing 1—3
040-240 14 56——10
040-240 13 16——9
040-240 14 58——9
040-240 14 19——6
040-240 12 40——5
040-240 12 94——5
040-240 13 38——5

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 040-nummer

Gebeld door een 040-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 040

Waar is netnummer 040?

040 is het netnummer van Eindhoven in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 399 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 040?

Geheel of grotendeels: Heeze-Leende, Eindhoven, Valkenswaard, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Veldhoven en Waalre. Deels: Bergeijk, Eersel, Geldrop-Mierlo, Oirschot, Someren en Son en Breugel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 040-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 040 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 40 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 040-nummers?

Het ACM-register telt onder 040 510 nummerblokken bij 101 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 47,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 040?

Het gebied van 040 grenst aan de netnummers 0492, 0493, 0495, 0497 en 0499.

Hoe vaak worden 040-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 158 verschillende 040-nummers 237 keer opgezocht door 229 bezoekers. Daarmee staat 040 op plaats 4 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 040-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.