Netnummer 0492 – Helmond

Het netnummer 0492 hoort bij Helmond (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 254 nummerblokken onder dit kental met samen 427.000 toegekende nummers, verdeeld over 90 aanbieders — daarmee staat 0492 op plaats 27 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 32 naar aantal reekshouders, goed voor 0,69% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 73 blokken (44,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo Services en Vodafone Libertel houdt de top drie 56,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Helmond — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0492 in het kort

Netnummergebied
Helmond
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Gemert-Bakel, Helmond, Boekel, Laarbeek, Geldrop-Mierlo
Deels in dit gebied
Someren
Oppervlakte (land)
ca. 254 km²
Opbouw van een nummer
0492 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 492 + abonneenummer
In het ACM-register
254 blokken, 90 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
040, 0413, 0485, 0493, 0499

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0492 (Helmond) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0492; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
254blokken in het register
90aanbieders met toekenningen
427.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0492-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0492 met 44,7% van de toegekende nummers; de overige 89 aanbieders delen de rest. 13 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0492 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0492. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam73191.00044,7%2-12-199922-6-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht330.0007%29-12-199825-2-2011
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1322.0005,2%17-4-20097-6-2023
KeenSystems V.o.f.Gemert1313.0003%21-7-20116-7-2018
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1313.0003%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0002,8%25-4-19973-5-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht312.0002,8%22-6-200927-11-2013
KeenSystems B.V.Gemert1010.0002,3%16-10-202016-10-2020
Ziggo B.V.Utrecht77.0001,6%19-11-19996-1-2017
Enreach B.V.Almere55.0001,2%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,2%4-7-20054-7-2005
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,9%25-5-201217-12-2021
Routit B.V.Ede GLD44.0000,9%28-9-201119-4-2022
Businesscom B.V.Veghel33.0000,7%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,7%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,7%17-11-202015-1-2021
Digihero B.V.Rotterdam33.0000,7%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,7%10-1-201312-11-2024
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel33.0000,7%7-1-20131-11-2022
Voxbone S.A.Elsene33.0000,7%5-3-200724-7-2025
Telio Netherlands B.V.Purmerend23.0000,7%19-5-20097-12-2012
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,5%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,5%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,5%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,2%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,2%3-4-20193-4-2019

De 40 grootste van 90 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0492

De oudste gedateerde toekenning onder 0492 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 70 toegekende blokken. 224 van de 254 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (13×), 2.000 (6×), 3.000 (3×), 4.000 (2×) en 9.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0492 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Helmond.

Alle blokken onder 0492

De 150 laagste van 254 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
049220000004922009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
049220100004922019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
049220200004922029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
049220300004922039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
049220400004922049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
049220500004922059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
049220600004922069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
049220700004922079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
049220800004922089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
049220900004922099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
049221000004922109991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
049221100004922119991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
049221200004922129991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel20-6-2014toegekend
049221300004922139991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
049221500004922159991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
049221600004922169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
049221700004922179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
049221800004922189991.000KeenSystems V.o.f.Gemert13-5-2015toegekend
049221900004922199991.000KeenSystems V.o.f.Gemert13-5-2015toegekend
0492220000049222999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
049223000004922309991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
049223100004922319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049223200004922329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049223300004922339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
049223400004922349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
049223500004922359991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
049223600004922369991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
049223700004922379991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
049223800004922389991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
049223900004922399991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
049225000004922509991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
049225100004922519991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
049225200004922529991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
049225300004922539991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
049225400004922549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
049225500004922559991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
049225600004922569991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
049225700004922579991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
049225800004922589991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
049225900004922599991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
0492260000049226999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-9-2013toegekend
049229000004922909991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229100004922919991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229200004922929991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229300004922939991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229400004922949991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229500004922959991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229600004922969991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229700004922979991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229800004922989991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049229900004922999991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
049230000004923009991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230100004923019991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230200004923029991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230300004923039991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230400004923049991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230500004923059991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230600004923069991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230700004923079991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049230800004923089991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
049230900004923099991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049231000004923109991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
049231100004923119991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
049231200004923129991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
049231300004923139991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
049231400004923149991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
049231500004923159991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
049231600004923169991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-12-2021toegekend
049231700004923179991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049231800004923189991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049231900004923199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0492320000049232999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049233000004923309991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049233100004923319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049233200004923329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049233300004923339991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
049233400004923349991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam6-8-2020toegekend
049233500004923359991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049233600004923369991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel1-11-2022toegekend
049233700004923379991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
049233800004923389991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
0492340000049234999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049235000004923509991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049235100004923519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049235200004923529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049235300004923539991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
049235400004923549991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049235500004923559991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
049235600004923569991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
049235700004923579991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
049235800004923589991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049235900004923599991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049236100004923699999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049237000004923709991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049237100004923719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049237600004923769991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049237700004923779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049237800004923789991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
0492380000049238999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049239000004923909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049239100004923919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049239200004923929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049239300004923939991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049239400004923949991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049243000004924309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049243100004924319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049243200004924329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049243300004924339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049243400004924349991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049243500004924359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
049243600004924369991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
049244000004924409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
049244100004924419991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
049244200004924429991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
049244300004924439991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
049244400004924449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
049244500004924459991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
049244600004924469991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049244700004924479991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049244800004924489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049244900004924499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
049245000004924509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049245100004924519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049245200004924529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049245300004924539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049245500004924559991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
049246100004924669996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049246800004924699992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049247100004924729992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049247400004924779994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049250200004925029991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049250400004925049991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049250500004925059991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049250600004925069991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
049250700004925079991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049250800004925089991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049250900004925099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0492510000049251999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0492520000049252999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0492530000049253999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0492540000049254999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049255000004925569997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049255800004925599992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049256000004925619992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049256200004925629991.000Businesscom B.V.Veghel16-2-2023toegekend
049256400004925669993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049257000004925709991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
049257200004925799998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049258000004925829993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
049258400004925869993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0492 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0413 (Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)) met 247 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 0492-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

26zoekopdrachten
24verschillende nummers
25verschillende bezoekers

Netnummer 0492 staat daarmee op plaats 45 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0492-nummer

Gebeld door een 0492-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0492

Waar is netnummer 0492?

0492 is het netnummer van Helmond in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 254 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0492?

Geheel of grotendeels: Gemert-Bakel, Helmond, Boekel, Laarbeek en Geldrop-Mierlo. Deels: Someren. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0492-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0492 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 492 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0492-nummers?

Het ACM-register telt onder 0492 254 nummerblokken bij 90 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0492?

Het gebied van 0492 grenst aan de netnummers 040, 0413, 0485, 0493 en 0499.

Hoe vaak worden 0492-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 24 verschillende 0492-nummers 26 keer opgezocht door 25 bezoekers. Daarmee staat 0492 op plaats 45 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0492-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.