Netnummer 0413 – Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)

Het netnummer 0413 hoort bij Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst) (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 247 nummerblokken onder dit kental met samen 390.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0413 op plaats 33 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,63% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 58 blokken (44,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 52% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Veghel en Uden — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0413 in het kort

Netnummergebied
Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Meierijstad, Bernheze
Deels in dit gebied
Maashorst, Laarbeek, Boekel, Son en Breugel
Oppervlakte (land)
ca. 265 km²
Opbouw van een nummer
0413 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 413 + abonneenummer
In het ACM-register
247 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0411, 0412, 0485, 0486, 0492, 0499, 073

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0413 (Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0413; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
247blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
390.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0413-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0413 met 44,6% van de toegekende nummers; de overige 87 aanbieders delen de rest. 8 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0413 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 8 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0413. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam58174.00044,6%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht615.0003,8%19-11-199920-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2314.0003,6%29-5-202013-9-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht413.0003,3%29-12-19988-9-2017
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht312.0003,1%9-5-201224-3-2015
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0002,8%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD1010.0002,6%28-9-201120-4-2021
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1010.0002,6%17-4-200915-1-2024
Destiny White Label Services B.V.Heerlen77.0001,8%25-5-201218-5-2022
Voxbone S.A.Elsene77.0001,8%5-3-200710-2-2026
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht66.0001,5%21-3-200625-7-2024
Enreach B.V.Almere66.0001,5%2-12-200819-11-2024
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin55.0001,3%9-4-20208-6-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,3%4-7-20054-7-2005
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,8%17-11-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,8%10-1-201312-11-2024
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk33.0000,8%16-11-20206-11-2024
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel22.0000,5%23-8-201624-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,5%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,5%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,5%22-10-200911-4-2019
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel22.0000,5%3-4-201913-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,5%18-7-200818-7-2008
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0000,5%21-7-201113-5-2015
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,5%23-8-201328-9-2017
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,5%30-7-201319-4-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,5%7-1-201311-12-2020
Signet B.V.Eindhoven22.0000,5%24-12-200827-3-2015
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,5%19-5-20097-12-2012
Veamed Solutions B.V.Sint-Oedenrode22.0000,5%26-7-201826-7-2018
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,5%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0413

De oudste gedateerde toekenning onder 0413 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 80 toegekende blokken. 214 van de 247 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 100 (10×), 5.000 (4×), 4.000 (3×) en 8.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0413 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Veghel en Uden.

Alle blokken onder 0413

De 150 laagste van 247 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
041320000004132009991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
041320100004132019991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041320200004132029991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041320300004132039991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041320400004132049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
041320500004132059991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041320600004132069991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041320700004132079991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041320800004132089991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041320900004132099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041321000004132149995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041321600004132179992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041321900004132199991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041322000004132209991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
041322100004132219991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
041322200004132229991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
041322400004132249991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041322500004132259991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041322600004132269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041322700004132279991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041322800004132289991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041322900004132299991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041323000004132309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
041323100004132319991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
041323200004132329991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
041323300004132339991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
041323400004132349991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
041323500004132359991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
041323600004132369991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
041323700004132379991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
041323800004132389991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
041323900004132399991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
041324100004132499999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0413250000041325999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0413260000041326999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0413270000041327999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041328000004132809991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041328100004132819991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
041328200004132829991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
041328300004132839991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041328400004132849991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041328500004132859991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041328600004132869991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041328700004132879991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041328800004132889991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041328900004132899991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041329000004132949995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041329600004132999994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0413300000041330999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-5-2009toegekend
0413310000041331999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041332000004133209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041332100004133219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041332200004133229991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041332300004133239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041332400004133249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041332500004133259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
041332600004133269991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
041332700004133279991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
041332800004133289991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
041332900004133299991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
0413330000041333999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041334000004133449995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041334600004133499994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0413350000041335999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041336200004133699998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041337000004133739994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041337500004133799995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041338000004133809991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041338100004133819991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
041338200004133829991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041338300004133839991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel13-3-2023toegekend
041338400004133899996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041339000004133909991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
041339100004133919991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
041339200004133929991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
041339300004133939991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
041339500004133959991.000Routit B.V.Ede GLD16-9-2014toegekend
041339600004133969991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
041339700004133979991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041339800004133989991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
041339900004133999991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
0413400000041340999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht9-5-2012toegekend
041341000004134109991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
041341100004134119991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
041341200004134129991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
041341300004134139991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041341400004134149991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041341500004134159991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041341600004134169991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
041341700004134179991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
041341800004134189991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
041341900004134199991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
041342000004134209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041342100004134219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041342200004134229991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
041342300004134239991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041342400004134249991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
041342500004134259991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
041342600004134269991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
041342700004134279991.000Routit B.V.Ede GLD20-12-2019toegekend
041342800004134289991.000Routit B.V.Ede GLD20-12-2019toegekend
041342900004134299991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
041343000004134309991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
041343100004134319991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
041343200004134329991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
041343300004134339991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
041343400004134349991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
041343500004134359991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
041343600004134369991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
041343700004134379991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
041343800004134389991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-3-2020toegekend
041343900004134399991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
041344000004134409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
041344100004134419991.000Signet B.V.Eindhoven27-3-2015toegekend
041344200004134429991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
041344300004134439991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
041344400004134449991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
041344500004134459991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
041344600004134469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
041344700004134479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
041344800004134489991.000Routit B.V.Ede GLD24-3-2021toegekend
041344900004134499991.000Routit B.V.Ede GLD24-3-2021toegekend
041345000004134509991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel19-4-2019toegekend
041345100004134519991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
041345200004134529991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
041345300004134539991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
041345400004134549991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
041345500004134559991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
041345600004134569991.000KeenSystems B.V.Gemert12-9-2024toegekend
041345700004134579991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk6-11-2024toegekend
041345800004134589991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel24-7-2025toegekend
041345900004134599991.000Voxbone S.A.Elsene30-9-2025toegekend
0413470000041347999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041348000004134879998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041349000004134909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041349100004134919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041349200004134929991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
041349300004134939991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin8-6-2023toegekend
041349400004134949991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin8-6-2023toegekend
041349500004134959991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin8-6-2023toegekend
041349600004134969991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
041350000004135009991.000Veamed Solutions B.V.Sint-Oedenrode26-7-2018toegekend
041350100004135019991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2024toegekend
041350500004135059991.000Veamed Solutions B.V.Sint-Oedenrode26-7-2018toegekend
0413530000041353999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
041355000004135509991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22-6-2022toegekend
041355100004135519991.000Voxbone S.A.Elsene8-1-2026toegekend
041355200004135529991.000Voxbone S.A.Elsene8-1-2026toegekend
041355300004135539991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
041355500004135559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0413 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0492 (Helmond) met 254 blokken en 90 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 0413-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

27zoekopdrachten
26verschillende nummers
26verschillende bezoekers

Netnummer 0413 staat daarmee op plaats 44 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0413-nummer

Gebeld door een 0413-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0413

Waar is netnummer 0413?

0413 is het netnummer van Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst) in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 265 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0413?

Geheel of grotendeels: Meierijstad en Bernheze. Deels: Maashorst, Laarbeek, Boekel en Son en Breugel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0413-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0413 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 413 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0413-nummers?

Het ACM-register telt onder 0413 247 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0413?

Het gebied van 0413 grenst aan de netnummers 0411, 0412, 0485, 0486, 0492, 0499 en 073.

Hoe vaak worden 0413-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 26 verschillende 0413-nummers 27 keer opgezocht door 26 bezoekers. Daarmee staat 0413 op plaats 44 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0413-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.