Netnummer 0416 – Waalwijk

Het netnummer 0416 hoort bij Waalwijk (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 208 nummerblokken onder dit kental met samen 341.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0416 op plaats 50 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,55% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 37 blokken (44,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Ziggo Services houdt de top drie 54% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Waalwijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 22-10-2026

Netnummer 0416 in het kort

Netnummergebied
Waalwijk
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Waalwijk, Heusden, Loon op Zand
Deels in dit gebied
Altena
Oppervlakte (land)
ca. 235 km²
Opbouw van een nummer
0416 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 416 + abonneenummer
In het ACM-register
208 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
013, 0162, 0183, 0411, 0418, 073

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0416 (Waalwijk) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0416; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
208blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
341.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0416-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0416 met 44,6% van de toegekende nummers; de overige 87 aanbieders delen de rest. 17 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0416 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0416. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam37152.00044,6%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1818.0005,3%19-11-199920-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht514.0004,1%29-12-19988-9-2017
Enreach B.V.Almere1212.0003,5%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1212.0003,5%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,2%25-4-199717-9-1997
Routit B.V.Ede GLD88.0002,3%28-9-20118-1-2016
Vodafone Libertel B.V.Utrecht77.0002,1%13-11-20087-6-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,5%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,2%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam44.0001,2%3-2-20205-7-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,2%12-10-201231-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201229-9-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,9%2-6-201022-10-2021
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,6%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,6%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
Voxbone S.A.Elsene22.0000,6%5-3-200710-2-2026
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-3-201410-3-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0416

De oudste gedateerde toekenning onder 0416 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 57 toegekende blokken. 182 van de 208 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (6×), 2.000 (4×), 3.000 (4×), 5.000 (3×) en 6.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0416 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Waalwijk.

Alle blokken onder 0416

De 150 laagste van 208 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
041620000004162009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
041620100004162019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
041620200004162029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
041620300004162039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
041620400004162049991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
041620500004162059991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
041620600004162069991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
041620700004162079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
041620800004162089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
041620900004162099991.000X2Com B.V.Rosmalen8-1-2014toegekend
041621000004162109991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
041621100004162119991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
041621200004162129991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
041621300004162139991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
041621400004162149991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
041621500004162159991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041621600004162169991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041621800004162189991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
041621900004162199991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041622000004162209991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
041622100004162219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
041622200004162229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
041622300004162239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
041622400004162249991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
041622500004162259991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
041622600004162269991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
041622700004162279991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
041622800004162289991.000Routit B.V.Ede GLD21-10-2015toegekend
041622900004162299991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041623000004162309991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
041623100004162319991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
041623200004162329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
041623300004162339991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
041623400004162349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
041623500004162359991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
041623600004162369991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
041623700004162379991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
041623800004162389991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
041623900004162399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
041624000004162409991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
041624100004162419991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
041624200004162429991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041624300004162439991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
041624400004162449991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
041624500004162459991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
041624600004162469991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
041624700004162479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
041624800004162489991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
041624900004162499991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
041627200004162799998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041628000004162849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041628600004162869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041628700004162879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
041628800004162899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041629000004162909991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
041629100004162919991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
041629200004162929991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
041629300004162939991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
041629400004162949991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-9-2020toegekend
041629500004162959991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
041629600004162969991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
041629900004162999991.000KPN B.V.Rotterdam6-1-1999toegekend
041630000004163009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041630100004163019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041630200004163029991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
041631100004163179997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041631900004163199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041632000004163229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0416330000041633999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041634000004163459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041634700004163499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041635100004163539993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041635500004163559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041635800004163589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041636100004163659995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041636900004163699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0416370000041637999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041638000004163849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041638600004163899994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041639100004163929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041639400004163949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041639800004163989991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0416410000041641999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
041644000004164409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
041644100004164419991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
041644200004164429991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
041644300004164439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
041644500004164459991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
041644600004164469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
041644700004164479991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
041651000004165109991.000Voxbone S.A.Elsene10-2-2026toegekend
041651500004165159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
041653000004165389999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041653900004165399991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
041654000004165489999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041655000004165509991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041655100004165519991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041655200004165529991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041655300004165539991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041655400004165549991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041655500004165559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
041655600004165569991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
041655900004165599991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
0416560000041656999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041663100004166319991.000KPN B.V.Rotterdam6-4-2017toegekend
041665000004166579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041666000004166669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041666800004166699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041667000004166759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041668200004166829991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
041668300004166859993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041668800004166899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0416690000041669999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041670000004167009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
041670200004167029991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041670300004167039991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041670400004167049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
041670500004167059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
041670600004167069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
041670700004167079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041670800004167089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
041671000004167109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041671100004167119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041671200004167129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041671300004167139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041671400004167149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041672100004167219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
041672200004167229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
041672300004167239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
041672400004167249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
041672500004167259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
041672600004167269991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam28-9-2011toegekend
041672700004167279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
041672800004167289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-12-2010toegekend
041672900004167299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041674000004167409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
041674100004167419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
041674200004167429991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
041674300004167439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
041674400004167449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
041674500004167459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
041674600004167469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
041674700004167479991.000Signet B.V.Eindhoven7-4-2009toegekend
041674800004167489991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht12-10-2012toegekend
041674900004167499991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
041675000004167509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041675100004167519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041675200004167529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041675300004167539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041675400004167549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0416 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0165 (Roosendaal) met 195 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0416-nummer

Gebeld door een 0416-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0416

Waar is netnummer 0416?

0416 is het netnummer van Waalwijk in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 235 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0416?

Geheel of grotendeels: Waalwijk, Heusden en Loon op Zand. Deels: Altena. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0416-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0416 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 416 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0416-nummers?

Het ACM-register telt onder 0416 208 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0416?

Het gebied van 0416 grenst aan de netnummers 013, 0162, 0183, 0411, 0418 en 073.

Wat doe ik als een 0416-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.