Netnummer 0168 – Zevenbergen (Moerdijk)

Het netnummer 0168 hoort bij Zevenbergen (Moerdijk) (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 167 nummerblokken onder dit kental met samen 222.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0168 op plaats 75 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,36% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 26 blokken (36,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 46,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zevenbergen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0168 in het kort

Netnummergebied
Zevenbergen (Moerdijk)
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Moerdijk
Deels in dit gebied
Drimmelen, Etten-Leur, Halderberge
Oppervlakte (land)
ca. 201 km²
Opbouw van een nummer
0168 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 168 + abonneenummer
In het ACM-register
167 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0162, 0165, 0167, 0183, 0186, 0187, 076, 078

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0168 (Zevenbergen (Moerdijk)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0168; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
167blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
222.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0168-nummers

Het kental 0168 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 36,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0168 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0168. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2681.00036,5%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1111.0005%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005%25-4-199717-9-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,3%29-5-202013-9-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht55.0002,3%21-3-200625-7-2024
Enreach B.V.Almere55.0002,3%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,3%17-4-200918-1-2023
Routit B.V.Ede GLD44.0001,8%28-9-201126-1-2017
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,4%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,4%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,4%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,9%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,9%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014
MTel B.V.Rotterdam11.0000,5%31-3-201131-3-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0168

De oudste gedateerde toekenning onder 0168 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 48 toegekende blokken. 139 van de 167 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 2.000 (5×), 4.000 (4×), 5.000 (4×) en 10.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0168 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zevenbergen.

Alle blokken onder 0168

De 150 laagste van 167 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
016820000001682009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
016820100001682019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
016820200001682029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
016820300001682039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
016820400001682049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
016820500001682059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
016820600001682069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
016820700001682079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
016820800001682089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
016820900001682099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
016821000001682109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
016821100001682119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
016821200001682129991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
016821300001682139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
016821400001682149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
016821500001682159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016821600001682169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
016821700001682179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
016821800001682189991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
016821900001682199991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
016822000001682209991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
016822100001682219991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
016822200001682229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
016822300001682239991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
016822400001682249991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
016822500001682259991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
016822600001682269991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
016822700001682279991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
016822800001682289991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
016822900001682299991.000Routit B.V.Ede GLD26-1-2017toegekend
016823000001682309991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
016823100001682319991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
016823200001682329991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
016823400001682349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
016823500001682359991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
016823600001682369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
016823700001682379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
016823800001682389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
016823900001682399991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
0168320000016832999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016833000001683329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016833400001683389995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016835000001683519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016835200001683529991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
016835300001683539991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016835500001683559991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
016835600001683599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016836000001683609991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
016836100001683619991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
016836200001683629991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
016836300001683639991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
016836400001683649991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
016836500001683659991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
016836600001683669991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
016836800001683689991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
016836900001683699991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
016837000001683739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016837500001683759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0168380000016838999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016839200001683939992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016840100001684059995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016840700001684099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016841200001684169995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016841900001684199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016844000001684409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
016844100001684419991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
016844200001684429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
016844300001684439991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
016845200001684539992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016845600001684569991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016846200001684659994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016846700001684689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016847100001684749994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016847600001684779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016847900001684799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016848000001684849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016848600001684869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016848900001684899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
016855000001685509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
016855500001685559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
016855600001685569991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
0168680000016868999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
016870000001687009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
016870400001687049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
016870600001687069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
016870700001687079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016871000001687109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016871100001687119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016871200001687129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016871300001687139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016871400001687149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
016872100001687219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
016872200001687229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
016872300001687239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
016872400001687249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
016872500001687259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
016872600001687269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
016872700001687279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
016872800001687289991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
016872900001687299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
016874000001687409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
016874100001687419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
01687420000168742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687421000168742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687422000168742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687423000168742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687424000168742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687425000168742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687426000168742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687427000168742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687428000168742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01687429000168742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016874300001687439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
016874400001687449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
016874500001687459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
016874600001687469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
016874700001687479991.000Signet B.V.Eindhoven25-6-2009toegekend
016874800001687489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
016874900001687499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
016875000001687509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016875100001687519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
016875500001687559991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
016875600001687569991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
016875800001687589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
016876000001687609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
016876200001687629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
016876300001687639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
016876400001687649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
016876500001687659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
016876700001687679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
016876800001687689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2012toegekend
016876900001687699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
016878100001687819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
016878200001687829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
016878300001687839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
016878400001687849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
016878500001687859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
016878600001687869991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
016878700001687879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
016878800001687889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
016878900001687899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
016879000001687909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
016879100001687919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
016879200001687929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
016879300001687939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
016879400001687949991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-7-2024toegekend
016879500001687959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
016879600001687969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
016879700001687979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
016879800001687989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-7-2024toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0168 op plaats 14 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0499 (Best en Oirschot) met 167 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0168-nummer

Gebeld door een 0168-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0168

Waar is netnummer 0168?

0168 is het netnummer van Zevenbergen (Moerdijk) in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 201 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0168?

Geheel of grotendeels: Moerdijk. Deels: Drimmelen, Etten-Leur en Halderberge. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0168-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0168 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 168 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0168-nummers?

Het ACM-register telt onder 0168 167 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 36,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0168?

Het gebied van 0168 grenst aan de netnummers 0162, 0165, 0167, 0183, 0186, 0187, 076 en 078.

Wat doe ik als een 0168-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.