Netnummer 0411 – Boxtel

Het netnummer 0411 hoort bij Boxtel (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 148 nummerblokken onder dit kental met samen 219.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0411 op plaats 108 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,35% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 24 blokken (31,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 42,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Boxtel — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0411 in het kort

Netnummergebied
Boxtel
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Boxtel, Vught
Deels in dit gebied
Oisterwijk, Oirschot
Oppervlakte (land)
ca. 131 km²
Opbouw van een nummer
0411 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 411 + abonneenummer
In het ACM-register
148 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
013, 0413, 0416, 0499, 073

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0411 (Boxtel) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0411; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
148blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
219.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0411-nummers

Het kental 0411 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 31,1% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 22 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0411 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0411. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2468.00031,1%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht514.0006,4%19-11-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,6%29-12-199829-12-1998
Enreach B.V.Almere99.0004,1%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage77.0003,2%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,3%17-4-20092-1-2014
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,4%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,9%22-10-200911-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,9%16-10-200716-10-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,5%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,5%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%21-3-200621-3-2006
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,5%5-6-20205-6-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%10-5-201910-5-2019
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0411

De oudste gedateerde toekenning onder 0411 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 43 toegekende blokken. 131 van de 148 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (6×), 5.000 (3×), 10.000 (3×), 3.000 (2×) en 8.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0411 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Boxtel.

Alle blokken onder 0411

Alle 148 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
041120000004112009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
041120100004112019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
041120200004112029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
041120300004112039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
041120400004112049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
041120500004112059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
041120600004112069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
041120700004112079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
041120800004112089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
041120900004112099991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
0411210000041121999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-5-2009toegekend
041122000004112209991.000KPN B.V.Rotterdam28-6-2022toegekend
041122100004112219991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
041123000004112309991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
041123100004112319991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
041123200004112329991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
041123400004112349991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
041123500004112359991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041123600004112369991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
041123700004112379991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
041123800004112389991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
041123900004112399991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
041124000004112409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
041124100004112419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
041124200004112429991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
041124300004112439991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
041124400004112449991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
041124500004112459991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
041124600004112469991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
041124700004112479991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
041124900004112499991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
041131000004113109991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
041131100004113119991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
041131300004113139991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
041131400004113149991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
041131500004113159991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
041131600004113169991.000KPN B.V.Rotterdam6-4-2017toegekend
041131700004113179991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
041131800004113189991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
041131900004113199991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
0411410000041141999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
041144000004114409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
041144100004114419991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
041144200004114429991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
041144300004114439991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
041144400004114449991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041144500004114459991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041144600004114469991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041144700004114479991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041144800004114489991.000Enreach B.V.Almere14-7-2022toegekend
041144900004114499991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
041145000004114509991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
041155000004115509991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
041155400004115549991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
041155500004115559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
041156500004115659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
041160100004116029992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041160400004116059992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041160700004116099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041161000004116189999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041162100004116259995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041162700004116289992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041163100004116359995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041163700004116379991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041164100004116489998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041165000004116509991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041165100004116519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
041165200004116539992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041165500004116559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041165700004116599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041166000004116619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041166400004116649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041167100004116789998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041168200004116869995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041168800004116899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
041169000004116909991.000KPN B.V.Rotterdam26-9-2022toegekend
041169100004116919991.000KPN B.V.Rotterdam26-9-2022toegekend
041169700004116979991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
041170000004117009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
041170400004117049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
041170700004117079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041171000004117109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041171100004117119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041171200004117129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041171300004117139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041171400004117149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
041171500004117159991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
041172100004117219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
041172200004117229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
041172300004117239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
041172400004117249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
041172500004117259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
041172600004117269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
041172700004117279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
041172800004117289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht20-4-2010toegekend
041172900004117299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
041174000004117409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
041174100004117419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
041174200004117429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041174300004117439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
041174400004117449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
041174500004117459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
041174600004117469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
041174700004117479991.000Signet B.V.Eindhoven24-12-2008toegekend
041174800004117489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
041174900004117499991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
041175000004117509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041175100004117519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041175200004117529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
041175500004117559991.000Ziggo B.V.Utrecht28-3-2002toegekend
041175800004117589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
041176000004117609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
041176200004117629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
041176300004117639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
041176400004117649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
041176500004117659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
041176600004117669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
041176700004117679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
041176800004117689991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
041176900004117699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
041178100004117819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
041178200004117829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
041178500004117859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
041178600004117869991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk16-10-2007toegekend
041178700004117879991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk16-10-2007toegekend
041178800004117889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
041179000004117909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
041179100004117919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
041179200004117929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
041179300004117939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
041179400004117949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
041179500004117959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
041179600004117969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
041179700004117979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
041179800004117989991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
041179900004117999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
041180000004118009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041180100004118019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
041180200004118029991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
041182000004118209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
041183300004118339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0411840000041184999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
041185000004118509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
041185100004118519991.000Ziggo B.V.Utrecht7-11-2007toegekend
041187000004118709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
041188000004118809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
041188100004118819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
041188200004118829991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0411 op plaats 18 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0497 (Eersel en Bladel (de Kempen)) met 151 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0411-nummer

Gebeld door een 0411-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0411

Waar is netnummer 0411?

0411 is het netnummer van Boxtel in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 131 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0411?

Geheel of grotendeels: Boxtel en Vught. Deels: Oisterwijk en Oirschot. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0411-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0411 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 411 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0411-nummers?

Het ACM-register telt onder 0411 148 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 31,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0411?

Het gebied van 0411 grenst aan de netnummers 013, 0413, 0416, 0499 en 073.

Wat doe ik als een 0411-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.