Netnummer 0485 – Cuijk (Land van Cuijk)

Het netnummer 0485 hoort bij Cuijk (Land van Cuijk) (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 228 nummerblokken onder dit kental met samen 321.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0485 op plaats 42 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,52% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 91 blokken (45,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en Ziggo Services houdt de top drie 54,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Cuijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0485 in het kort

Netnummergebied
Cuijk (Land van Cuijk)
Provincies
Noord-Brabant, Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Land van Cuijk, Bergen (L.), Gennep
Oppervlakte (land)
ca. 356 km²
Opbouw van een nummer
0485 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 485 + abonneenummer
In het ACM-register
228 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
024, 0413, 0478, 0486, 0492, 0493

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0485 (Cuijk (Land van Cuijk)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0485; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
228blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
321.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0485-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0485 met 45,8% van de toegekende nummers; de overige 84 aanbieders delen de rest. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0485 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0485. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam91147.00045,8%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht514.0004,4%19-11-199920-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht514.0004,4%1-12-19998-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0003,7%25-4-19973-5-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage910.0003,1%29-5-202013-9-2023
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0003,1%2-2-20182-2-2018
Vodafone Libertel B.V.Utrecht88.0002,5%17-4-20097-6-2023
Routit B.V.Ede GLD66.0001,9%28-9-201126-5-2025
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,6%4-7-20054-7-2005
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht44.0001,2%21-3-200625-7-2024
Enreach B.V.Almere44.0001,2%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,9%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,9%25-5-201216-2-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,9%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,6%26-6-201523-12-2024
Cambrium B.V.Almere22.0000,6%22-9-201717-1-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,6%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,6%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,6%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,6%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,6%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,3%5-6-20205-6-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,3%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,3%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,3%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,3%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,3%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,3%8-11-20198-11-2019
KeenSystems B.V.Gemert11.0000,3%6-5-20216-5-2021

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0485

De oudste gedateerde toekenning onder 0485 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 61 toegekende blokken. 210 van de 228 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (4×), 3.000 (2×), 8.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0485 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Cuijk.

Alle blokken onder 0485

De 150 laagste van 228 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
048520000004852009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
048520100004852019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
048520200004852029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
048520300004852039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
048520400004852049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
048520500004852059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
048520600004852069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
048520700004852079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
048520800004852089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
048520900004852099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
0485210000048521999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
048522000004852209991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
048522100004852219991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
048522200004852229991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
048522400004852249991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
048522500004852259991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
048522600004852269991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
048522700004852279991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
048522800004852289991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
048522900004852299991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
048523000004852309991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
048523100004852319991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
048523200004852329991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
048523300004852339991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
048523400004852349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
048523500004852359991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
048523600004852369991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
048523700004852379991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
048523800004852389991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
048523900004852399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
048524000004852409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
048524100004852419991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
048524200004852429991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
048524300004852439991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
048524500004852459991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
048524600004852469991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
048524700004852479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
048524800004852489991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
048524900004852499991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0485250000048525999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam2-2-2018toegekend
048530000004853009991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
048530100004853019991.000Routit B.V.Ede GLD14-10-2019toegekend
048530200004853029991.000Routit B.V.Ede GLD14-10-2019toegekend
048530300004853039991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
048530400004853049991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
048530500004853059991.000Cambrium B.V.Almere17-1-2022toegekend
048530800004853089991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
048530900004853099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
0485310000048531999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048532000004853209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048532100004853219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048532200004853229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048532300004853239991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048532400004853249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048532500004853259991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048532600004853269991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
048533000004853319992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048533500004853399995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048534000004853469997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048534700004853479991.000Routit B.V.Ede GLD26-5-2025toegekend
048534800004853499992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048535000004853509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048535100004853519991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048535300004853539991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
048535400004853549991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048536000004853609991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048536100004853619991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048536200004853629991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048536300004853639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048536400004853649991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048536900004853699991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048537000004853709991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048537100004853719991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048537200004853729991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048537800004853789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048537900004853799991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048538000004853859996.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048538700004853899993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048539100004853919991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048539300004853969994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048539800004853999992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048544000004854409991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048544100004854419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048544200004854429991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048544300004854439991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
048544900004854499991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048545000004854509991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
048545100004854519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048545200004854529991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048545300004854539991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048545400004854549991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048545500004854559991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048545600004854569991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048546000004854609991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048546100004854619991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048546200004854629991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048547000004854709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048547100004854719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048547500004854759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048547600004854769991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048547700004854779991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048547800004854789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048547900004854799991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549000004854909991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549100004854919991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048549200004854929991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048549300004854939991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048549400004854949991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549500004854959991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549600004854969991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549700004854979991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048549800004854989991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048549900004854999991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048550000004855009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
048551100004855199999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048552000004855209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048552100004855219991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048552200004855229991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048552300004855239991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048552400004855249991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048552500004855259991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
048553000004855309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048553100004855319991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048553200004855329991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048553300004855339991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048553900004855399991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048554000004855409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048554100004855419991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048554200004855429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048554300004855439991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048554500004855459991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048555000004855509991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048555100004855519991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048555200004855529991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048555300004855539991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048556100004855639993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048556500004855659991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048556800004855689991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048557100004855789998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048558000004855879998.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048558900004855899991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
048559300004855939991.000KPN B.V.Rotterdam18-4-2001toegekend
048559400004855949991.000JSR IT B.V.Best8-11-2019toegekend
048559500004855959991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048559600004855969991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
048559700004855979991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
048559800004855989991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
048559900004855999991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-2-2023toegekend
048566000004856609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
048566100004856619991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 0485 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0413 (Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)) met 247 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
013Tilburg34697938.000
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0485-nummer

Gebeld door een 0485-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0485

Waar is netnummer 0485?

0485 is het netnummer van Cuijk (Land van Cuijk) in de provincies Noord-Brabant en Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 356 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0485?

Geheel of grotendeels: Land van Cuijk, Bergen (L.) en Gennep. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0485-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0485 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 485 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0485-nummers?

Het ACM-register telt onder 0485 228 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 45,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0485?

Het gebied van 0485 grenst aan de netnummers 024, 0413, 0478, 0486, 0492 en 0493.

Wat doe ik als een 0485-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.