Netnummer 024 – Nijmegen

Het netnummer 024 hoort bij Nijmegen (Gelderland). Het ACM-register telt 332 nummerblokken onder dit kental met samen 905.000 toegekende nummers, verdeeld over 98 aanbieders — daarmee staat 024 op plaats 11 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 7 naar aantal reekshouders, goed voor 1,45% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 91 blokken (41,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Zakelijk Services en Odido houdt de top drie 54,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Nijmegen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

024 is Nijmegen met Wijchen, Beuningen en Heumen. Het is een van de weinige grote stadskentallen die bij de hernummering van 10 oktober 1995 daadwerkelijk veranderden: Nijmegen belde tot die dag met 080, een reeks die daarna vrijkwam voor gratis 0800-nummers.

Oude drukwerken en gidsvermeldingen met 080 voor Nijmegen zijn sinds 1995 onbruikbaar; een 024-nummer is het huidige Nijmeegse kental.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 024 in het kort

Netnummergebied
Nijmegen
Provincies
Gelderland, Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Berg en Dal, Nijmegen, Wijchen, Heumen, Mook en Middelaar
Deels in dit gebied
Beuningen
Oppervlakte (land)
ca. 259 km²
Opbouw van een nummer
024 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 24 + abonneenummer
In het ACM-register
332 blokken, 98 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0481, 0485, 0486, 0487

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 024 (Nijmegen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 024; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
332blokken in het register
98aanbieders met toekenningen
905.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 024-nummers

KPN B.V. domineert het kental 024 met 41,7% van de toegekende nummers; de overige 97 aanbieders delen de rest. 13 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 024 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 10 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 024. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam91377.00041,7%28-8-199722-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1165.0007,2%5-1-200427-11-2013
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1248.0005,3%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht2947.0005,2%13-11-20087-6-2023
Ziggo Services B.V.Utrecht440.0004,4%29-12-199815-1-2013
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam927.0003%25-4-19973-5-2023
Ziggo B.V.Utrecht523.0002,5%10-4-199820-3-2014
Enreach B.V.Almere1120.0002,2%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD1515.0001,7%28-9-201128-6-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,3%10-1-201312-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,2%22-10-200911-4-2019
Destiny White Label Services B.V.Heerlen1010.0001,1%25-5-201210-10-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend1010.0001,1%19-5-200926-1-2011
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,1%8-9-19974-7-2005
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht910.0001,1%29-3-199922-9-2022
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,1%4-2-20104-2-2010
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam110.0001,1%17-11-202017-11-2020
Globalcall B.V.Breda110.0001,1%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,1%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,1%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,1%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,1%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,1%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,1%5-3-20075-3-2007
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg55.0000,6%10-12-202010-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201024-7-2025
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,2%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,2%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20137-4-2021
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,2%30-7-20133-12-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,2%16-11-20206-11-2024
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,2%25-1-20132-2-2018
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016

De 40 grootste van 98 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 024

De oudste gedateerde toekenning onder 024 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 95 toegekende blokken. 239 van de 332 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (48×), 2.000 (13×), 3.000 (10×), 4.000 (6×) en 5.000 (6×). 2 blokken staan niet op "toegekend": 2 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 024 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Nijmegen.

Alle blokken onder 024

De 150 laagste van 332 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
024200000002420009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
024200100002420019991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
024200200002420029991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
024200300002420039991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
024200400002420049991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
024200500002420059991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
024200600002420069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
024200700002420079991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
024200800002420089991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
024200900002420099991.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
0242010000024201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
024202000002420209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
024202100002420219991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
024202200002420229991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
024202300002420239991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
024202400002420249991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
024202500002420259991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
024202600002420269991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
024202700002420279991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
024202800002420289991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
024202900002420299991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
024203000002420309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
024203100002420319991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-10-2013toegekend
024203200002420329991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
024203300002420339991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
024203400002420349991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
024203500002420359991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
024203600002420369991.000Routit B.V.Ede GLD22-11-2017toegekend
024203700002420379991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
024203800002420389991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
024203900002420399991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
024204000002420409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
024204100002420419991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
024204200002420429991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
024204300002420439991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
024204400002420449991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
024204500002420459991.000voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
024204600002420469991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
024204700002420479991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
024204800002420489991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
024204900002420499991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
0242050000024205999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0242060000024206999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht15-1-2013toegekend
0242070000024207999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
024208000002420809991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
024208100002420819991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
024208200002420829991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
024208300002420839991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
024208400002420849991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
024208500002420859991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
024208600002420869991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
024208700002420879991.000Voys Partners B.V.Groningen2-2-2018toegekend
024208800002420889991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
024208900002420899991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
024209000002420909991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
024209100002420919991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
024209200002420929991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
024209300002420939991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
024209400002420949991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
024209500002420959991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
024209600002420969991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
024209700002420979991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
024209800002420989991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
024209900002420999991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
0242100000024210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
024211000002421109991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel3-12-2020toegekend
024211200002421129991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
024211300002421139991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
024211400002421149991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk6-11-2024toegekend
024212000002421209991.000Routit B.V.Ede GLD26-6-2015toegekend
024212100002421219991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
024212200002421229991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen3-8-2015toegekend
024212400002421249991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
024212500002421259991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
0242140000024214999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
024220000002422009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
024220100002422019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
024220200002422029991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
024220300002422039991.000Routit B.V.Ede GLD3-12-2020toegekend
024220400002422049991.000Routit B.V.Ede GLD3-12-2020toegekend
024221000002422109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
024221100002422119991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
024221200002422129991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
024221300002422139991.000Routit B.V.Ede GLD19-7-2022toegekend
024222200002422229991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
024234000002423409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
024234100002423419991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
024234200002423429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0242400000024240999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0242410000024241999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0242600000024260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
024300000002430009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
024300100002430019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend30-7-2009toegekend
024300200002430029991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300300002430039991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300400002430049991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300500002430059991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300600002430069991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300700002430079991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300800002430089991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
024300900002430099991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend26-1-2011toegekend
0243010000024301999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
024302000002430209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
024302100002430219991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
024302200002430229991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
024302300002430239991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
024303000002430309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
024303100002430319991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2013toegekend
0243040000024304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
024306000002430609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
0243090000024309999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht5-10-2011toegekend
0243220000024322999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0243230000024323999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0243240000024324999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024327100002432759995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024327600002432769991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
024327700002432779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024327900002432799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024328000002432849995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024328700002432879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024329200002432929991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
024329300002432989996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024329900002432999991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
024333300002433339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
024343000002434309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024343100002434319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
024343400002434359992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024343600002434369991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
024343700002434379991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024343800002434389991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
024343900002434399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0243440000024344999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024345000002434579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024348000002434839994.000KPN B.V.Rotterdam14-7-1998toegekend
024348500002434859991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
024348800002434899992.000KPN B.V.Rotterdam14-7-1998toegekend
024350000002435069997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024351000002435109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024351100002435119991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
024351200002435129991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024351500002435169992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024352100002435239993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024352500002435259991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024352700002435299993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
024353000002435309991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
024353100002435319991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
024353200002435329991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
024353300002435339991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
024353400002435349991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
024353500002435359991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 024 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 026 (Arnhem) met 340 blokken en 97 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 024-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

140zoekopdrachten
102verschillende nummers
132verschillende bezoekers

Netnummer 024 staat daarmee op plaats 9 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: donderdag (30% van de zoekopdrachten); in het weekend 6%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 12–13 uur; tussen 8 en 17 uur 81% van de zoekopdrachten.

06121823

Beoordelingen en meldingen

3 gepubliceerde beoordelingen: oplichting 1, telemarketing 2. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

1 goedgekeurde melding: reclame / telemarketing (1).

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
024-203 81 76telemarketing 113
024-203 80 08——8
024-203 80 06——7
024-203 80 09——3
024-203 80 46——3
024-203 80 47——3
024-365 52 41——3

Gemelde nummers die met 024 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 024-nummer

Gebeld door een 024-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers noemen nummers uit deze reeks vooral telemarketing. Zo handelt u:

  1. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

  2. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 024

Waar is netnummer 024?

024 is het netnummer van Nijmegen in de provincies Gelderland en Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 259 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 024?

Geheel of grotendeels: Berg en Dal, Nijmegen, Wijchen, Heumen en Mook en Middelaar. Deels: Beuningen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 024-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 024 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 24 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 024-nummers?

Het ACM-register telt onder 024 332 nummerblokken bij 98 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 024?

Het gebied van 024 grenst aan de netnummers 0481, 0485, 0486 en 0487.

Hoe vaak worden 024-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 102 verschillende 024-nummers 140 keer opgezocht door 132 bezoekers. Daarmee staat 024 op plaats 9 van 140 netnummers. Er zijn 3 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 024-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.