Netnummer 0316 – Zevenaar

Het netnummer 0316 hoort bij Zevenaar (Gelderland). Het ACM-register telt 168 nummerblokken onder dit kental met samen 261.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0316 op plaats 74 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,42% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 29 blokken (39,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en BT houdt de top drie 48,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zevenaar — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0316 in het kort

Netnummergebied
Zevenaar
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Zevenaar, Duiven
Deels in dit gebied
Montferland
Oppervlakte (land)
ca. 153 km²
Opbouw van een nummer
0316 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 316 + abonneenummer
In het ACM-register
168 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
026, 0313, 0314, 0481

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0316 (Zevenaar) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0316; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
168blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
261.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0316-nummers

Het kental 0316 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 39,8% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0316 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0316. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam29104.00039,8%28-8-199718-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1111.0004,2%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,2%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,8%29-12-199829-12-1998
Vodafone Libertel B.V.Utrecht77.0002,7%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht77.0002,7%19-11-199920-3-2014
Enreach B.V.Almere55.0001,9%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD55.0001,9%28-9-201123-1-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,9%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,1%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,1%5-6-202015-1-2021
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,1%25-5-201229-4-2021
Digihero B.V.Rotterdam33.0001,1%22-10-200915-3-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,1%12-10-201224-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk22.0000,8%4-8-20044-8-2004
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,8%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0316

De oudste gedateerde toekenning onder 0316 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 47 toegekende blokken. 146 van de 168 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (5×), 7.000 (4×), 4.000 (3×), 3.000 (2×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0316 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zevenaar.

Alle blokken onder 0316

De 150 laagste van 168 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
031620000003162009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
031620100003162019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
031620200003162029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
031620300003162039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
031620400003162049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
031620500003162059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
031620600003162069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
031620700003162079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
031620800003162089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
031620900003162099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
031621000003162109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
031621100003162119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
031621200003162129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
031621400003162149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
031621500003162159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
031621600003162169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031621700003162179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
031621800003162189991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
031621900003162199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
031622000003162219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031622300003162299997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031623000003162309991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
031623100003162319991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
031623200003162329991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
031623300003162339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031623400003162349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
031623500003162359991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031623600003162369991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
031623700003162379991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
031623800003162389991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
031623900003162399991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
031624000003162439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031624600003162499994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031625000003162519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031625300003162599997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031626100003162699999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031627900003162799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031628000003162859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031629100003162989998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031633000003163349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031634000003163459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031636700003163699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031637000003163739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031637900003163799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031644000003164409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
031644100003164419991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
031644200003164429991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
031644300003164439991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
031644400003164449991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
031644500003164459991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
031644600003164469991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
031644700003164479991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
031644800003164489991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
031644900003164499991.000Routit B.V.Ede GLD6-6-2017toegekend
031651000003165109991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
031651100003165119991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
031651200003165129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
031651300003165139991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
031651400003165149991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
031651500003165159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
031651600003165169991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
031651700003165179991.000Routit B.V.Ede GLD23-1-2024toegekend
031651800003165189991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
031651900003165199991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
031652000003165219992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031652300003165299997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031653100003165339993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031653900003165399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031654000003165449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031654700003165479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031655000003165509991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
031655100003165519991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
031655200003165529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
031655300003165539991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
031655400003165549991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen29-4-2021toegekend
031655500003165559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
031655600003165569991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
031655700003165579991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
031655800003165589991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
031655900003165599991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
031656500003165669992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031658000003165869997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031659100003165929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031659400003165949991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031659500003165959991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
031659700003165979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
031659900003165999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0316660000031666999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
031670000003167009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
031670100003167019991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
031670200003167029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
031670300003167039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
031670400003167049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
031670600003167069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
031670700003167079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031670800003167089991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
031671000003167109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031671100003167119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031671200003167129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031671300003167139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031671400003167149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
031672100003167219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
031672200003167229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
031672300003167239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
031672400003167249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
031672500003167259991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
031672600003167269991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
031672700003167279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
031672800003167289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
031672900003167299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
031674000003167409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
031674100003167419991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2000toegekend
031674200003167429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031674300003167439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
031674400003167449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
031674500003167459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
031674600003167469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
031674700003167479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
031674800003167489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
031674900003167499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
031675000003167509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031675100003167519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031675200003167529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031675300003167539991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
031675400003167549991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
031675500003167559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031675600003167569991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031675700003167579991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2011toegekend
031675800003167589991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
031676000003167609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
031676200003167629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
031676300003167639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
031676400003167649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
031676700003167679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
031676800003167689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
031676900003167699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
031678100003167819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
031678200003167829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
031678300003167839991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht12-10-2012toegekend
031678400003167849991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
031678500003167859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
031678700003167879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
031678800003167889991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk4-8-2004toegekend
031678900003167899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk4-8-2004toegekend
031679000003167909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
031679100003167919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
031679200003167929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
031679300003167939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
031679400003167949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
031679500003167959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0316 op plaats 10 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0317 (Wageningen) met 171 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 0316-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

100zoekopdrachten
29verschillende nummers
96verschillende bezoekers

Netnummer 0316 staat daarmee op plaats 11 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Per dag van de week

Drukste dag: dinsdag (26% van de zoekopdrachten); in het weekend 5%.

madiwodovrzazo

Per uur (Nederlandse tijd)

Drukste uur: 16–17 uur; tussen 8 en 17 uur 64% van de zoekopdrachten.

06121823

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
0316-75 80 62——12
0316-75 80 68——12
0316-75 80 73——12
0316-75 80 69——7
0316-75 80 61——5
0316-75 80 63——5
0316-75 80 66——5
0316-75 80 59——4

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0316-nummer

Gebeld door een 0316-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0316

Waar is netnummer 0316?

0316 is het netnummer van Zevenaar in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 153 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0316?

Geheel of grotendeels: Zevenaar en Duiven. Deels: Montferland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0316-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0316 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 316 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0316-nummers?

Het ACM-register telt onder 0316 168 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 39,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0316?

Het gebied van 0316 grenst aan de netnummers 026, 0313, 0314 en 0481.

Hoe vaak worden 0316-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 29 verschillende 0316-nummers 100 keer opgezocht door 96 bezoekers. Daarmee staat 0316 op plaats 11 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0316-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.