Netnummer 0342 – Barneveld

Het netnummer 0342 hoort bij Barneveld (Gelderland). Het ACM-register telt 156 nummerblokken onder dit kental met samen 230.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0342 op plaats 86 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,37% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 15 blokken (30,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo Services houdt de top drie 40% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Barneveld — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0342 in het kort

Netnummergebied
Barneveld
Provincies
Gelderland, Utrecht
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Barneveld
Deels in dit gebied
Nijkerk, Leusden, Ede, Renswoude
Oppervlakte (land)
ca. 171 km²
Opbouw van een nummer
0342 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 342 + abonneenummer
In het ACM-register
156 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
2 maart 2026 (Fiber Services)
Aangrenzende netnummers
0318, 033, 0341, 0577

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0342 (Barneveld) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0342; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
156blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
230.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0342-nummers

Het kental 0342 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 30,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0342 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Fiber Services op 2-3-2026. 4 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0342. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1571.00030,9%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,8%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0004,3%29-12-199829-12-1998
Ziggo B.V.Utrecht99.0003,9%23-2-20056-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage88.0003,5%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD88.0003,5%28-9-201111-6-2021
Enreach B.V.Almere77.0003%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,6%17-4-200929-4-2014
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,2%4-7-20054-7-2005
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,7%28-2-200723-3-2009
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht33.0001,3%29-6-20118-11-2022
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0000,9%17-11-202015-1-2021
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,9%22-10-200911-4-2019
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,9%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%29-6-202129-6-2021

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0342

De oudste gedateerde toekenning onder 0342 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 2 maart 2026 (Fiber Services B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 44 toegekende blokken. 144 van de 156 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 5.000 (2×), 2.000 (1×), 3.000 (1×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0342 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Barneveld.

Alle blokken onder 0342

De 150 laagste van 156 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034220000003422009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034220100003422019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034220200003422029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034220300003422039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034220400003422049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034220500003422059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034220600003422069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034220700003422079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034220800003422089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
034220900003422099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034221000003422109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034221100003422119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034221200003422129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034221400003422149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034221500003422159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034221600003422169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034221700003422179991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034221800003422189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034221900003422199991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
034222000003422209991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
034222100003422219991.000Routit B.V.Ede GLD17-6-2015toegekend
034222200003422229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034222300003422239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034222400003422249991.000Voys Partners B.V.Groningen13-8-2015toegekend
034222500003422259991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
034222600003422269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034222700003422279991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034222800003422289991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034222900003422299991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034223000003422309991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034223100003422319991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
034223200003422329991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034223300003422339991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034223400003422349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034223500003422359991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034223600003422369991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034223700003422379991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034223800003422389991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034223900003422399991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
034224000003422409991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam29-6-2021toegekend
034224100003422419991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
034224200003422429991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam13-1-2022toegekend
034224300003422439991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
034224400003422449991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0342340000034234999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034240000003424089999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0342410000034241999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0342420000034242999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034243000003424309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034243300003424339991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
034243400003424389995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034244000003424449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034245000003424539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034245500003424559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034245900003424599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034246000003424629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034246400003424659992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0342470000034247999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034248000003424809991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034248100003424819991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034248200003424829991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034248300003424839991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034248400003424849991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034248500003424859991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034248600003424869991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034248800003424889991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034248900003424899991.000Routit B.V.Ede GLD19-9-2019toegekend
034249000003424979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034255000003425509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034255100003425519991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
034255200003425529991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034255300003425539991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034255400003425549991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034255500003425559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034255600003425569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034255700003425579991.000Routit B.V.Ede GLD11-6-2021toegekend
034270000003427009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034270100003427019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
034270300003427039991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
034270400003427049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034270700003427079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034270800003427089991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034270900003427099991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034271000003427109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034271100003427119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034271200003427129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034271300003427139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034271400003427149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034271500003427159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht8-11-2022toegekend
034272100003427219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-2-2007toegekend
034272200003427229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-2-2007toegekend
034272300003427239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
034272400003427249991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034272500003427259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23-3-2009toegekend
034272600003427269991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034272700003427279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034272800003427289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034272900003427299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
034274000003427409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034274100003427419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
034274200003427429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034274300003427439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
034274400003427449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034274500003427459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034274600003427469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034274700003427479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
034274800003427489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034274900003427499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
034275000003427509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034275100003427519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034275200003427529991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034275300003427539991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034275400003427549991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034275500003427559991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034275900003427599991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2012toegekend
034276000003427609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034276100003427619991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034276200003427629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034276300003427639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034276400003427649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht28-10-2009toegekend
034276500003427659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034276700003427679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
034276900003427699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
034277600003427769991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034277700003427779991.000Ziggo B.V.Utrecht23-9-2008toegekend
034277800003427789991.000Ziggo B.V.Utrecht23-2-2005toegekend
034277900003427799991.000Ziggo B.V.Utrecht11-4-2007toegekend
034278100003427819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
034278200003427829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
034278300003427839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
034278400003427849991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
034278500003427859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
034278600003427869991.000Routit B.V.Ede GLD25-2-2013toegekend
034278700003427879991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034278800003427889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
034278900003427899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
034279000003427909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
034279100003427919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
034279200003427929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
034279300003427939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
034279400003427949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
034279500003427959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
034279600003427969991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
034279700003427979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
034279800003427989991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht8-11-2022toegekend
034279900003427999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht29-6-2011toegekend
034280000003428009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
034280100003428019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
034280200003428029991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
034282000003428209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0342 op plaats 14 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0418 (Zaltbommel) met 157 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0342-nummer

Gebeld door een 0342-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0342

Waar is netnummer 0342?

0342 is het netnummer van Barneveld in de provincies Gelderland en Utrecht. Het netnummergebied is ongeveer 171 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0342?

Geheel of grotendeels: Barneveld. Deels: Nijkerk, Leusden, Ede en Renswoude. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0342-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0342 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 342 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0342-nummers?

Het ACM-register telt onder 0342 156 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 30,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 2 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0342?

Het gebied van 0342 grenst aan de netnummers 0318, 033, 0341 en 0577.

Wat doe ik als een 0342-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.