Netnummer 0341 – Harderwijk

Het netnummer 0341 hoort bij Harderwijk (Gelderland). Het ACM-register telt 186 nummerblokken onder dit kental met samen 305.000 toegekende nummers, verdeeld over 87 aanbieders — daarmee staat 0341 op plaats 58 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 41 naar aantal reekshouders, goed voor 0,49% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 26 blokken (41,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en BT houdt de top drie 48,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Harderwijk — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0341 in het kort

Netnummergebied
Harderwijk
Provincie
Gelderland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Putten, Harderwijk
Deels in dit gebied
Nunspeet, Ermelo
Oppervlakte (land)
ca. 195 km²
Opbouw van een nummer
0341 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 341 + abonneenummer
In het ACM-register
186 blokken, 87 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0320, 0321, 033, 0342, 036, 0525, 0577, 0578

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0341 (Harderwijk) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0341; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
186blokken in het register
87aanbieders met toekenningen
305.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0341-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0341 met 41,6% van de toegekende nummers; de overige 86 aanbieders delen de rest. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0341 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0341. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam26127.00041,6%28-8-199718-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage2011.0003,6%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0003,6%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,3%1-12-19991-12-1999
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0003,3%13-1-200513-1-2005
Enreach B.V.Almere99.0003%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Utrecht88.0002,6%24-3-20097-6-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0001,6%17-11-202015-1-2021
Routit B.V.Ede GLD55.0001,6%28-9-201121-2-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,6%4-7-20054-7-2005
Ziggo B.V.Utrecht55.0001,6%6-7-20116-1-2017
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0001,3%25-5-201216-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen44.0001,3%10-1-201312-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001%10-12-202010-12-2020
Digihero B.V.Rotterdam33.0001%22-10-200915-3-2023
Solcon Internetdiensten B.V.Dronten33.0001%8-7-20036-1-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,7%29-3-19996-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,7%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,7%3-1-20133-8-2020
Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel22.0000,7%30-7-20137-4-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,7%19-5-20097-12-2012
Voxbone S.A.Elsene22.0000,7%5-3-200718-7-2025
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,3%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,3%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,3%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,3%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,3%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,3%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,3%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,3%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,3%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,3%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,3%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,3%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,3%3-4-20193-4-2019

De 40 grootste van 87 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0341

De oudste gedateerde toekenning onder 0341 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 63 toegekende blokken. 154 van de 186 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 10.000 (9×), 2.000 (3×), 4.000 (3×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0341 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Harderwijk.

Alle blokken onder 0341

De 150 laagste van 186 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
034120000003412009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
034120100003412019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
034120200003412029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
034120300003412039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
034120400003412049991.000Routit B.V.Ede GLD10-12-2013toegekend
034120500003412059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
034120600003412069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
034120700003412079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
034120800003412089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
034120900003412099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
034121000003412109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
034121100003412119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
034121200003412129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
034121400003412149991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034121500003412159991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034121600003412169991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
034121700003412179991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
034121800003412189991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
034121900003412199991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
034122000003412209991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
034122100003412219991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
034122200003412229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
034122300003412239991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
034122400003412249991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
034122500003412259991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-11-2015toegekend
034122600003412269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034122700003412279991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034122800003412289991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
034122900003412299991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
034123000003412309991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
034123100003412319991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
034123200003412329991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
034123300003412339991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
034123400003412349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
034123500003412359991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
034123600003412369991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
034123700003412379991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034123800003412389991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
034123900003412399991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
034124000003412409991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel7-4-2020toegekend
034124100003412419991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
034124200003412429991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
034124300003412439991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
034124400003412449991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-8-2020toegekend
034124500003412459991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
034124600003412469991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
034124700003412479991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034124800003412489991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
034124900003412499991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0341250000034125999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0341260000034126999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0341270000034127999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0341350000034135999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034136000003413639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034136500003413659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034136900003413699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034137000003413719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034137500003413759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0341410000034141999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0341420000034142999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034143000003414349995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034143500003414359991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen15-2-2023toegekend
034143600003414399994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034144000003414409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
034144100003414419991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
034144200003414429991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
034144300003414439991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
034144400003414449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
034144500003414459991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
034144600003414469991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
034144700003414479991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
034144800003414489991.000Routit B.V.Ede GLD3-7-2018toegekend
034144900003414499991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
034145100003414569996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034146000003414679998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034147000003414729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034147400003414759992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034148000003414809991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
034148100003414819991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
034148200003414829991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
034148300003414839991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
034148400003414849991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2023toegekend
034148500003414859991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen16-5-2023toegekend
034148600003414869991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
034148700003414879991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
034148800003414889991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
034149100003414999999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034155000003415549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034155600003415599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034156000003415659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034156600003415669991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
034156700003415689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
034170000003417009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
034170100003417019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
034170200003417029991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
034170300003417039991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
034170400003417049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
034170500003417059991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
034170600003417069991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten11-11-2013toegekend
034170700003417079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034170800003417089991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
034170900003417099991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
0341710000034171999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
034172000003417209991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034172100003417219991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034172200003417229991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034172300003417239991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034172400003417249991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
034172500003417259991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
034172600003417269991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
034172700003417279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
034172800003417289991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht24-3-2009toegekend
034172900003417299991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
034174000003417409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
034174100003417419991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
03417420000341742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417421000341742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417422000341742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417423000341742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417424000341742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417425000341742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417426000341742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417427000341742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417428000341742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
03417429000341742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034174300003417439991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
034174400003417449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
034174500003417459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
034174600003417469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
034174700003417479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
034174800003417489991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
034174900003417499991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
034175000003417509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034175100003417519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034175200003417529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034175300003417539991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten6-1-2017toegekend
034175400003417549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034175500003417559991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
034175600003417569991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034175700003417579991.000Ziggo B.V.Utrecht6-7-2011toegekend
034175800003417589991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
034175900003417599991.000Enreach B.V.Almere12-7-2013toegekend
034176000003417609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
034176100003417619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
034176200003417629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
034176300003417639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
034176400003417649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
034176500003417659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
034176600003417669991.0004tele.com B.V.Zevenbergen4-2-2010toegekend
034176700003417679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0341 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0314 (Doetinchem) met 182 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0573Lochem13282185.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 0341-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

34zoekopdrachten
33verschillende nummers
32verschillende bezoekers

Netnummer 0341 staat daarmee op plaats 38 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0341-nummer

Gebeld door een 0341-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0341

Waar is netnummer 0341?

0341 is het netnummer van Harderwijk in Gelderland. Het netnummergebied is ongeveer 195 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0341?

Geheel of grotendeels: Putten en Harderwijk. Deels: Nunspeet en Ermelo. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0341-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0341 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 341 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0341-nummers?

Het ACM-register telt onder 0341 186 nummerblokken bij 87 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 41,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0341?

Het gebied van 0341 grenst aan de netnummers 0320, 0321, 033, 0342, 036, 0525, 0577 en 0578.

Hoe vaak worden 0341-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 33 verschillende 0341-nummers 34 keer opgezocht door 32 bezoekers. Daarmee staat 0341 op plaats 38 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0341-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.