Netnummer 0573 – Lochem

Het netnummer 0573 hoort bij Lochem (Gelderland). Het ACM-register telt 132 nummerblokken onder dit kental met samen 185.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0573 op plaats 130 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,3% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 21 blokken (25,4% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 37,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Lochem — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0573 in het kort

Netnummergebied
Lochem
Provincies
Gelderland, Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Lochem
Deels in dit gebied
Berkelland, Rijssen-Holten
Oppervlakte (land)
ca. 230 km²
Opbouw van een nummer
0573 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 573 + abonneenummer
In het ACM-register
132 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0314, 0544, 0545, 0547, 0548, 0570, 0575

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0573 (Lochem) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0573; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
132blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
185.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0573-nummers

Het kental 0573 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 25,4% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 22 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0573 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0573. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2147.00025,4%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,9%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0005,9%4-4-199720-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0005,4%1-12-19991-12-1999
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,7%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,7%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,2%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht44.0002,2%17-4-20092-1-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,6%5-6-202017-11-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,6%28-1-200927-11-2013
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,1%10-12-202010-12-2020
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,1%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001,1%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%6-11-20146-11-2014
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen11.0000,5%26-7-202326-7-2023
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0573

De oudste gedateerde toekenning onder 0573 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 35 toegekende blokken. 118 van de 132 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (5×), 3.000 (4×), 10.000 (4×) en 5.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0573 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (5), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Lochem.

Alle blokken onder 0573

Alle 132 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
057320000005732009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
057320100005732019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
057320200005732029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
057320300005732039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
057320400005732049991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht27-11-2013toegekend
057320500005732059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
057320600005732069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
057320700005732079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
057320800005732089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
057320900005732099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
057321000005732109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
057321100005732119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
057321200005732129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
057321400005732149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
057321500005732159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
057321600005732169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057321700005732179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
057321800005732189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
057321900005732199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
057322000005732229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057323000005732309991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
057323100005732319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
057323200005732329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
057323300005732339991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
057323400005732349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
057323500005732359991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
057323600005732369991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057323700005732379991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
057323800005732389991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
057323900005732399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
0573250000057325999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057328000005732819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057328300005732839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057328800005732899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057329700005732989992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057340000005734029993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057340800005734089991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057342100005734219991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057342600005734269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057343000005734329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057343800005734389991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057344100005734429992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057344800005734489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057345000005734549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057345800005734599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057346000005734629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057347100005734719991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057348000005734809991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
057348100005734819991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
057348200005734829991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
057348300005734839991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
057348400005734849991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
057348500005734859991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
057348600005734869991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
057348700005734879991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
057348800005734889991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
057348900005734899991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
057349100005734919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
057355000005735509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
057355100005735519991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
057355200005735529991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
057355400005735549991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
057355500005735559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
057355600005735569991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
057355700005735579991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
057356500005735659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
0573570000057357999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
057370000005737009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
057370100005737019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
057370200005737029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
057370300005737039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
057370400005737049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
057370500005737059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
057370700005737079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057370800005737089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
057371000005737109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057371100005737119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057371200005737129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057371300005737139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057371400005737149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
057371500005737159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
057371600005737169991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
057372100005737219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
057372200005737229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
057372300005737239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
057372400005737249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
057372500005737259991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht6-7-2009toegekend
057372600005737269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
057372700005737279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
057372800005737289991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
057372900005737299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
057374000005737409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
057374200005737429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057374300005737439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
057374400005737449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
057374500005737459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
057374600005737469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
057374700005737479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
057374800005737489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
057374900005737499991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
057375000005737509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057375100005737519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
057376000005737609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
057376200005737629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
057376300005737639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
057376400005737649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
057376500005737659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
057376700005737679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
057376800005737689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
057376900005737699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
057378100005737819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
057378200005737829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
057378500005737859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
057378700005737879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
057378800005737889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
057378900005737899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
057379000005737909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
057379100005737919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
057379200005737929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
057379300005737939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
057379400005737949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
057379500005737959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057379700005737979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
057382000005738209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
057382700005738279991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
057383300005738339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0573840000057384999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht1-12-1999toegekend
0573850000057385999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
057387000005738709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
057388000005738809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
057388100005738819991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
057388400005738849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Gelderland

Gelderland telt 26 kentallen. Naar aantal blokken staat 0573 op plaats 23 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0544 (Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)) met 135 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
026Arnhem34097925.000
024Nijmegen33298905.000
0318Ede en Veenendaal29287507.000
055Apeldoorn27495701.000
0341Harderwijk18687305.000
0314Doetinchem18286292.000
0345Culemborg17986304.000
0575Zutphen17584293.000
0317Wageningen17184249.000
0316Zevenaar16883261.000
0344Tiel16589271.000
0315Terborg en Ulft (Oude IJsselstreek)16083224.000
0418Zaltbommel15785233.000
0342Barneveld15685230.000
0488Zetten (Overbetuwe)15183187.000
0313Dieren (Rheden)15084215.000
0545Eibergen en Neede (Berkelland)14283200.000
0543Winterswijk14084220.000
0487Druten13983195.000
0481Bemmel (Lingewaard)13884213.000
0578Epe13883205.000
0544Groenlo en Lichtenvoorde (Oost Gelre)13584202.000
0525Elburg12882184.000
0571Twello (Voorst)12383166.000
0577Uddel en Elspeet (Veluwe)12382179.000

Wat bezoekers checken en melden over 0573-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

Beoordelingen en meldingen

1 goedgekeurde melding: oplichtingspoging (1).

Gemelde nummers die met 0573 beginnen

Nummers met gepubliceerde meldingen van bezoekers.

Check een 0573-nummer

Gebeld door een 0573-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0573

Waar is netnummer 0573?

0573 is het netnummer van Lochem in de provincies Gelderland en Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 230 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0573?

Geheel of grotendeels: Lochem. Deels: Berkelland en Rijssen-Holten. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0573-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0573 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 573 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0573-nummers?

Het ACM-register telt onder 0573 132 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 25,4% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0573?

Het gebied van 0573 grenst aan de netnummers 0314, 0544, 0545, 0547, 0548, 0570 en 0575.

Wat doe ik als een 0573-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.