Netnummer 0548 – Rijssen

Het netnummer 0548 hoort bij Rijssen (Overijssel). Het ACM-register telt 156 nummerblokken onder dit kental met samen 236.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0548 op plaats 86 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,38% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 22 blokken (35,6% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 46,2% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Rijssen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0548 in het kort

Netnummergebied
Rijssen
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Hellendoorn, Rijssen-Holten
Deels in dit gebied
Wierden
Oppervlakte (land)
ca. 201 km²
Opbouw van een nummer
0548 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 548 + abonneenummer
In het ACM-register
156 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0546, 0547, 0570, 0572, 0573

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0548 (Rijssen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0548; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
156blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
236.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0548-nummers

Het kental 0548 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 35,6% van de toegekende nummers, en in totaal houden 83 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0548 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0548. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2284.00035,6%28-8-199722-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht413.0005,5%17-9-19976-1-2017
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1212.0005,1%29-5-202013-9-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,7%25-4-199717-9-1997
Enreach B.V.Almere66.0002,5%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Utrecht66.0002,5%17-4-20097-6-2023
Routit B.V.Ede GLD55.0002,1%28-9-201118-2-2019
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,1%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0001,7%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,3%17-11-202017-11-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,3%25-5-201220-5-2019
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht33.0001,3%26-7-200624-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,8%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%13-10-201613-10-2016
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0548

De oudste gedateerde toekenning onder 0548 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 47 toegekende blokken. 140 van de 156 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (5×), 2.000 (3×), 3.000 (3×), 7.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0548 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Rijssen.

Alle blokken onder 0548

De 150 laagste van 156 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
054820000005482009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
054820100005482019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
054820200005482029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
054820300005482039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
054820400005482049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
054820500005482059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
054820600005482069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
054820700005482079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
054820800005482089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
054820900005482099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
054821000005482109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
054821100005482119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
054821200005482129991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen20-5-2019toegekend
054821400005482149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
054821500005482159991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
054821600005482169991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054821700005482179991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
054821800005482189991.000voizXL B.V.Vianen UT11-3-2015toegekend
054821900005482199991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
054822000005482209991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
054822100005482219991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
054822200005482229991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
054822300005482239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054822400005482249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054822500005482259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054822600005482269991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
054822700005482279991.000Routit B.V.Ede GLD8-1-2016toegekend
054822800005482289991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
054822900005482299991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
054823000005482309991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
054823100005482319991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054823200005482329991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
054823300005482339991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
054823400005482349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
054823500005482359991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam13-10-2016toegekend
054823600005482369991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
054823700005482379991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
054823800005482389991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
054823900005482399991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
0548360000054836999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054837000005483709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054837200005483749993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054837600005483769991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054837700005483779991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
054837800005483789991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054844000005484409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
054844100005484419991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054844200005484429991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
054844300005484439991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
054844400005484449991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
054844500005484459991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
054844600005484469991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
054844700005484479991.000Routit B.V.Ede GLD18-2-2019toegekend
054844800005484489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
054844900005484499991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
0548480000054848999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
054851200005485199998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054852000005485229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054853000005485319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054853300005485399997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0548540000054854999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054855000005485509991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
054855100005485519991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
054855200005485529991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
054855300005485539991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
054855500005485559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
054855900005485599991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
054856500005485659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
054859500005485979993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0548610000054861999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054862000005486269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054863000005486309991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
054863100005486329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054863300005486339991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
054863400005486389995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054865400005486579994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054865900005486599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054867900005486799991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
054868100005486819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054868700005486889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054870000005487009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
054870100005487019991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten8-7-2003toegekend
054870200005487029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
054870300005487039991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
054870400005487049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
054870500005487059991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
054870600005487069991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
054870700005487079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054870800005487089991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
054870900005487099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
054871000005487109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054871100005487119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054871200005487129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054871300005487139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054871400005487149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054871500005487159991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
054871600005487169991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
054872100005487219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
054872200005487229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
054872300005487239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
054872400005487249991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
054872500005487259991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
054872600005487269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054872700005487279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
054872800005487289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
054872900005487299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
054874000005487409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
054874200005487429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054874300005487439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
054874400005487449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
054874500005487459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
054874600005487469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
054874700005487479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
054874800005487489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
054875000005487509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054875100005487519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054875200005487529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054875300005487539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054875400005487549991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054876000005487609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
054876100005487619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054876200005487629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
054876300005487639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
054876400005487649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
054876500005487659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
054876700005487679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
054876800005487689991.000Enreach B.V.Almere21-3-2011toegekend
054876900005487699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
054878100005487819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
054878200005487829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
054878500005487859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
054878600005487869991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
054878700005487879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
054878800005487889991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054878900005487899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
054879000005487909991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
054879100005487919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
054879200005487929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
054879300005487939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
054879400005487949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
054879500005487959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054879700005487979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
054879800005487989991.000Voiperator B.V.Zwolle13-1-2012toegekend
054879900005487999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
054880000005488009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054880100005488019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054882000005488209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
054883300005488339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0548850000054885999910.000Ziggo B.V.Utrecht17-9-1997toegekend
054887000005488709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0548 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0523 (Hardenberg en Dedemsvaart) met 155 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0548-nummer

Gebeld door een 0548-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0548

Waar is netnummer 0548?

0548 is het netnummer van Rijssen in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 201 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0548?

Geheel of grotendeels: Hellendoorn en Rijssen-Holten. Deels: Wierden. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0548-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0548 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 548 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0548-nummers?

Het ACM-register telt onder 0548 156 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 35,6% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0548?

Het gebied van 0548 grenst aan de netnummers 0546, 0547, 0570, 0572 en 0573.

Wat doe ik als een 0548-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.