Netnummer 0523 – Hardenberg en Dedemsvaart

Het netnummer 0523 hoort bij Hardenberg en Dedemsvaart (Overijssel). Het ACM-register telt 155 nummerblokken onder dit kental met samen 220.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0523 op plaats 89 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,35% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 25 blokken (32,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 42,8% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Hardenberg en Dedemsvaart — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0523 in het kort

Netnummergebied
Hardenberg en Dedemsvaart
Provincies
Overijssel, Drenthe
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Hardenberg
Deels in dit gebied
Ommen, De Wolden, Twenterand
Oppervlakte (land)
ca. 341 km²
Opbouw van een nummer
0523 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 523 + abonneenummer
In het ACM-register
155 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0522, 0524, 0528, 0529, 0546

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0523 (Hardenberg en Dedemsvaart) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0523; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
155blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
220.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0523-nummers

Het kental 0523 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 32,3% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0523 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0523. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2571.00032,3%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam312.0005,5%25-4-19973-5-2023
Ziggo B.V.Utrecht211.0005%4-4-199720-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1010.0004,5%29-5-202013-9-2023
Enreach B.V.Almere88.0003,6%2-12-200819-11-2024
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,7%17-4-200912-1-2026
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,3%4-7-20054-7-2005
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,4%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,4%17-11-202015-1-2021
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,4%10-1-201312-11-2024
Routit B.V.Ede GLD33.0001,4%28-9-201129-8-2019
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0001,4%8-9-20178-9-2017
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23.0001,4%15-11-200424-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,9%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%8-12-20168-12-2016
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%21-3-200621-3-2006
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,5%23-10-200823-10-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%2-10-20202-10-2020

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0523

De oudste gedateerde toekenning onder 0523 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 45 toegekende blokken. 139 van de 155 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (5×), 3.000 (3×), 10.000 (3×), 4.000 (2×) en 9.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0523 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Hardenberg en Dedemsvaart.

Alle blokken onder 0523

De 150 laagste van 155 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
052320000005232009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
052320100005232019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
052320200005232029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
052320300005232039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
052320400005232049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
052320500005232059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
052320600005232069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
052320700005232079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
052320800005232089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
052320900005232099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
052321000005232109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052321600005232169991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052322000005232209991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
052322100005232219991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
052322300005232239991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
052322400005232249991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
052322500005232259991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
052322600005232269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052322700005232279991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
052322800005232299992.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
052323100005232399999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052324000005232439994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052325000005232529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052325800005232589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052326000005232689999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052327000005232739994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052327600005232769991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
052327700005232779991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
052328000005232829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052328500005232859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052328700005232879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052328800005232889991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam25-5-2023toegekend
052328900005232899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052329000005232909991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
052329100005232919991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
052329200005232929991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
052329300005232939991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052329400005232949991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052329500005232959991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
052329600005232969991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
052329700005232979991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
052329800005232989991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
052329900005232999991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
052330000005233009991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052330100005233019991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
052330200005233029991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
052330300005233039991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
052330500005233059991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
052330600005233069991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
052330700005233079991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
052330800005233089991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
052330900005233099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
052331000005233109991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
052331100005233119991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
052331200005233129991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
052331300005233139991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
052331400005233149991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht12-1-2026toegekend
052333000005233309991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
052333100005233319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
052333200005233329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
052333300005233339991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
052333400005233349991.000Cambrium B.V.Almere8-12-2016toegekend
052333500005233359991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
052333600005233369991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
052333700005233379991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
052333800005233389991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
052333900005233399991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
052344000005234409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
052344100005234419991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
052344200005234429991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
052344300005234439991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
052350000005235009991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
052350100005235019991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
052350200005235029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
0523520000052352999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0523610000052361999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052362000005236209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052362200005236229991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
052362400005236259992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052362800005236289991.000Enreach B.V.Almere15-2-2023toegekend
052362900005236299991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052363700005236389992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052364800005236499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052365300005236539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
052365400005236549991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052365600005236589993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052367600005236779992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052368000005236859996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052368700005236879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
052370000005237009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
052370100005237019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
052370200005237029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
052370300005237039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
052370400005237049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
052370500005237059991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
052371000005237109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052371100005237119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052371200005237129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052371300005237139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052371400005237149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
052372000005237209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht15-11-2004toegekend
052372100005237219991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
052372200005237229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
052372300005237239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
052372400005237249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
052372500005237259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
052372600005237269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
052372700005237279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
052372800005237289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
052372900005237299991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht23-10-2008toegekend
052374000005237409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
052374200005237429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052374300005237439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
052374400005237449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
052374500005237459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
052374600005237469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
052374700005237479991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052374800005237489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
052374900005237499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
052375000005237509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052376000005237609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
052376100005237619991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
052376200005237629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
052376300005237639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
052376400005237649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
052376500005237659991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
052376700005237679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
052376800005237689991.000Enreach B.V.Almere21-3-2011toegekend
052376900005237699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
052378100005237819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
052378200005237829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
052378300005237839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
052378500005237859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
052378600005237869991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
052378700005237879991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
052378800005237889991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
052378900005237899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
052379000005237909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
052379100005237919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
052379200005237929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
052379300005237939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
052379400005237949991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
052379500005237959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
052379600005237969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
052379700005237979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
052379800005237989991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2011toegekend
052379900005237999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-3-2006toegekend
052382000005238209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
052383300005238339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0523850000052385999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0523 op plaats 8 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0548 (Rijssen) met 156 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0523-nummer

Gebeld door een 0523-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0523

Waar is netnummer 0523?

0523 is het netnummer van Hardenberg en Dedemsvaart in de provincies Overijssel en Drenthe. Het netnummergebied is ongeveer 341 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0523?

Geheel of grotendeels: Hardenberg. Deels: Ommen, De Wolden en Twenterand. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0523-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0523 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 523 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0523-nummers?

Het ACM-register telt onder 0523 155 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 32,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0523?

Het gebied van 0523 grenst aan de netnummers 0522, 0524, 0528, 0529 en 0546.

Wat doe ik als een 0523-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.