Netnummer 053 – Enschede

Het netnummer 053 hoort bij Enschede (Overijssel). Het ACM-register telt 245 nummerblokken onder dit kental met samen 759.000 toegekende nummers, verdeeld over 93 aanbieders — daarmee staat 053 op plaats 34 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 23 naar aantal reekshouders, goed voor 1,22% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 50 blokken (37,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 50,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Enschede — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

053 is Enschede met Haaksbergen en Losser. Het kental van de Universiteit Twente en de kennisregio behield in 1995 zijn driecijferige vorm en is het oostelijkste stadskental van Nederland.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 053 in het kort

Netnummergebied
Enschede
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Enschede, Haaksbergen
Deels in dit gebied
Losser
Oppervlakte (land)
ca. 239 km²
Opbouw van een nummer
053 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 53 + abonneenummer
In het ACM-register
245 blokken, 93 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0541, 0545, 074

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 053 (Enschede) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 053; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
245blokken in het register
93aanbieders met toekenningen
759.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 053-nummers

Het kental 053 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 37,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 93 aanbieders hier blokken. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 053 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 053. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam50288.00037,9%28-8-199723-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1055.0007,2%17-9-199720-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage844.0005,8%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht1432.0004,2%17-4-200913-7-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam1230.0004%25-4-19973-5-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht330.0004%7-6-200522-6-2009
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,8%22-10-200915-3-2023
Enreach B.V.Almere1414.0001,8%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD1313.0001,7%28-9-201117-5-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,6%10-1-201312-11-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode211.0001,4%9-3-20239-3-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend310.0001,3%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,3%4-2-20104-2-2010
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk110.0001,3%3-4-20063-4-2006
Globalcall B.V.Breda110.0001,3%18-3-200518-3-2005
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,3%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,3%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,3%25-7-200525-7-2005
Verizon Nederland B.V.Amsterdam110.0001,3%4-7-20054-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,3%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,3%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,3%5-3-20075-3-2007
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht66.0000,8%21-3-200613-2-2025
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,7%3-2-202015-1-2021
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,5%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,5%25-5-201217-1-2022
SpeakUp B.V.Enschede44.0000,5%25-6-200820-2-2017
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin33.0000,4%9-4-20209-4-2020
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0000,4%8-9-20178-9-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,3%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016

De 40 grootste van 93 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 053

De oudste gedateerde toekenning onder 053 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 66 toegekende blokken. 177 van de 245 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (49×), 4.000 (4×), 2.000 (3×), 3.000 (3×) en 5.000 (3×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 053 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Enschede.

Alle blokken onder 053

De 150 laagste van 245 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
053200000005320009991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
053200100005320019991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
053200200005320029991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
053200300005320039991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
053200500005320059991.000Enreach B.V.Almere22-11-2017toegekend
053200600005320069991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
053200700005320079991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
053200800005320089991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
053200900005320099991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
0532010000053201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0532020000053202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
053203000005320309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
053203100005320319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
053203200005320329991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
053203300005320339991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
053203400005320349991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
053203500005320359991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
053203600005320369991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
053203700005320379991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
053203800005320389991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
053203900005320399991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
0532040000053204999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht10-12-2008toegekend
0532050000053205999910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
053206000005320609991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
053206100005320619991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
053206200005320629991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
053206300005320639991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
053206400005320649991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
053206500005320659991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
053206700005320679991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
053206800005320689991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
053206900005320699991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
0532070000053207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
053208000005320809991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
053208100005320819991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
053208200005320829991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
053208300005320839991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
053208400005320849991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
053208500005320859991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
053208700005320879991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-7-2019toegekend
053208800005320889991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
053208900005320899991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
053209000005320909991.000Enreach B.V.Almere18-8-2020toegekend
053209100005320919991.000Enreach B.V.Almere18-8-2020toegekend
053209200005320929991.000Enreach B.V.Almere18-8-2020toegekend
053209300005320939991.000Enreach B.V.Almere18-8-2020toegekend
053209400005320949991.000Enreach B.V.Almere18-8-2020toegekend
053209500005320959991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
053209600005320969991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
053209700005320979991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
053209800005320989991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
053209900005320999991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
0532100000053210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0532110000053211999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0532120000053212999910.000KPN B.V.Rotterdam13-6-2018toegekend
053220000005322009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
053220100005322019991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
053220200005322029991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
053220300005322039991.000Servutel Communications B.V.Enschede27-10-2016toegekend
053220400005322049991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
053220500005322059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
053220600005322069991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
053220700005322079991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
053220800005322089991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
053220900005322099991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
0532210000053221999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
053222200005322229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-7-2023toegekend
0532300000053230999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-5-2009toegekend
0532310000053231999910.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
053234000005323409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
053234100005323419991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
053234200005323429991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-1-2022toegekend
053240000005324009991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
053240100005324019991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
053240200005324029991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
053240300005324039991.000SpeakUp B.V.Enschede20-2-2017toegekend
053240400005324049991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
053240500005324059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
0532410000053241999910.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
053250000005325009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
053250100005325019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
053250200005325029991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
053251000005325109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0532600000053260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
053266200005326629991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam24-10-2016toegekend
053300000005330009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
053300100005330019991.000Cambrium B.V.Almere4-10-2016toegekend
053301000005330109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
053301100005330119991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
053301200005330199998.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0533020000053302999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
053303000005330309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
053303100005330319991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303200005330329991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303300005330339991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303400005330349991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303500005330359991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303600005330369991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303700005330379991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303800005330389991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053303900005330399991.000Routit B.V.Ede GLD19-11-2012toegekend
053304000005330409991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
0533050000053305999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
053306000005330609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
053333300005333339991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0533500000053350999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
053369000005336909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
0534280000053428999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534300000053430999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534310000053431999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534320000053432999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534330000053433999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534340000053434999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534350000053435999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053436000005343689999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053437000005343709991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
053437100005343719991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
053440000005344009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
053444400005344449991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
053450000005345009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053460000005346039994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053460500005346059991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053460700005346099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534610000053461999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053475000005347549995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053475500005347559991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
053475600005347579992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053475900005347599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534760000053476999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534770000053477999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534780000053478999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534800000053480999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053481000005348109991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053481300005348139991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
053481400005348149991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053481500005348159991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
053481600005348169991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053481700005348179991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
053481800005348189991.000Routit B.V.Ede GLD17-5-2024toegekend
053481900005348199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534820000053482999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0534830000053483999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053484000005348429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053484400005348499996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053485000005348539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053485500005348589994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053486000005348649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053487100005348749994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
053487500005348759991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
053487600005348789993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 053 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 074 (Hengelo) met 225 blokken en 92 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0547Goor (Hof van Twente)14284194.000
0529Ommen13784193.000

Wat bezoekers checken en melden over 053-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

48zoekopdrachten
47verschillende nummers
47verschillende bezoekers

Netnummer 053 staat daarmee op plaats 29 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 053-nummer

Gebeld door een 053-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 053

Waar is netnummer 053?

053 is het netnummer van Enschede in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 239 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 053?

Geheel of grotendeels: Enschede en Haaksbergen. Deels: Losser. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 053-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 053 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 53 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 053-nummers?

Het ACM-register telt onder 053 245 nummerblokken bij 93 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 37,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 053?

Het gebied van 053 grenst aan de netnummers 0541, 0545 en 074.

Hoe vaak worden 053-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 47 verschillende 053-nummers 48 keer opgezocht door 47 bezoekers. Daarmee staat 053 op plaats 29 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 053-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.