Netnummer 0547 – Goor (Hof van Twente)

Het netnummer 0547 hoort bij Goor (Hof van Twente) (Overijssel). Het ACM-register telt 142 nummerblokken onder dit kental met samen 194.000 toegekende nummers, verdeeld over 84 aanbieders — daarmee staat 0547 op plaats 111 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 85 naar aantal reekshouders, goed voor 0,31% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 15 blokken (24,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 35,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Goor — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0547 in het kort

Netnummergebied
Goor (Hof van Twente)
Provincie
Overijssel
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Hof van Twente
Deels in dit gebied
Wierden
Oppervlakte (land)
ca. 195 km²
Opbouw van een nummer
0547 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 547 + abonneenummer
In het ACM-register
142 blokken, 84 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0545, 0546, 0548, 0573, 074

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0547 (Goor (Hof van Twente)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0547; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
142blokken in het register
84aanbieders met toekenningen
194.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0547-nummers

Het kental 0547 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 24,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 84 aanbieders hier blokken. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0547 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0547. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam1547.00024,2%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0005,7%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0005,7%4-4-199720-3-2014
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam57.0003,6%17-11-202017-11-2020
Enreach B.V.Almere66.0003,1%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,6%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,6%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002,6%17-4-20092-1-2014
Routit B.V.Ede GLD44.0002,1%28-9-201111-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0002,1%26-7-200624-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,5%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,5%25-5-201224-3-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,5%10-1-201312-11-2024
Ziggo Services B.V.Utrecht33.0001,5%8-9-20178-9-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0001%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0001%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0001%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0001%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%16-5-201216-5-2012
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%24-9-200724-9-2007
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 84 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0547

De oudste gedateerde toekenning onder 0547 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 41 toegekende blokken. 127 van de 142 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (4×), 3.000 (4×), 4.000 (2×), 7.000 (2×) en 10.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0547 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Goor.

Alle blokken onder 0547

Alle 142 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
054720000005472009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
054720100005472019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
054720200005472029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
054720300005472039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
054720400005472049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
054720500005472059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
054720600005472069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
054720700005472079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
054720800005472089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
054720900005472099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
054721000005472109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
054721100005472119991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054721300005472139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
054721400005472149991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
054721500005472159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054721600005472169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
054721700005472179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
054721800005472189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
054721900005472199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
054722000005472209991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
054722100005472219991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
054722200005472229991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
054722300005472239991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
054722400005472249991.000Servutel Communications B.V.Enschede27-10-2016toegekend
054722500005472259991.000Enreach B.V.Almere19-1-2017toegekend
054722600005472269991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
054722700005472279991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
054722800005472289991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054722900005472299991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
054723000005472309991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
054723100005472319991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
054723200005472329991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
054723300005472339991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
054723400005472349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
054723600005472369991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
054723700005472379991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
054723800005472389991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
054723900005472399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
054724000005472409991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
054724100005472419991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
054724200005472429991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
054724300005472439991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
054724400005472449991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
054724500005472459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen24-3-2020toegekend
054724600005472469991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
054724700005472479991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
054724800005472489991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
054724900005472499991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
054726000005472649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054727000005472769997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054728000005472829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054728400005472869993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054728800005472899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054729000005472939994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054733300005473359993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054735100005473529992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054735700005473579991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054736100005473649994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054736700005473689992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054737000005473729993.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054737300005473739991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054737400005473749991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054737500005473759991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054737600005473769991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2021toegekend
054737700005473779991.000Routit B.V.Ede GLD11-10-2021toegekend
054738000005473869997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054738800005473899992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
054744000005474409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
0547540000054754999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
054756000005475609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
054756500005475659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
054756700005475679991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
054770000005477009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
054770100005477019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
054770200005477029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
054770300005477039991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
054770400005477049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht14-12-2010toegekend
054770500005477059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
054770600005477069991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
054770700005477079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054770900005477099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
054771000005477109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054771100005477119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054771200005477129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054771300005477139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054771400005477149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
054772100005477219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
054772200005477229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
054772300005477239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
054772400005477249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
054772500005477259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
054772600005477269991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht6-7-2009toegekend
054772700005477279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
054772800005477289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
054772900005477299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
054774000005477409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
054774200005477429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054774300005477439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
054774400005477449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
054774500005477459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
054774600005477469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
054774700005477479991.000Signet B.V.Eindhoven1-12-2009toegekend
054774800005477489991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
054774900005477499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
054775000005477509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054775100005477519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
054776000005477609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
054776100005477619991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
054776200005477629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
054776300005477639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
054776400005477649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
054776500005477659991.000Enreach B.V.Almere1-10-2018toegekend
054776700005477679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
054776800005477689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
054776900005477699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
054777700005477779991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
054778100005477819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
054778200005477829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
054778500005477859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
054778800005477889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
054778900005477899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
054779000005477909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
054779100005477919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
054779200005477929991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht16-5-2012toegekend
054779300005477939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
054779400005477949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
054779500005477959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054779600005477969991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
054779700005477979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
054779800005477989991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
054779900005477999991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn15-1-2013toegekend
054780000005478009991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054780100005478019991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht18-7-2008toegekend
054782000005478209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
054782100005478219991.000Routit B.V.Ede GLD3-1-2019toegekend
054782700005478279991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
054783300005478339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0547850000054785999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
054787000005478709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
054788000005478809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054788100005478819991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
054788400005478849991.000Loogisch Communicatie en IT B.V.Fleringen26-7-2023toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Overijssel

Overijssel telt 12 kentallen. Naar aantal blokken staat 0547 op plaats 11 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0529 (Ommen) met 137 blokken en 84 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
038Zwolle27995829.000
0546Almelo26786405.000
053Enschede24593759.000
074Hengelo22592605.000
0570Deventer20885398.000
0541Oldenzaal16384248.000
0548Rijssen15683236.000
0523Hardenberg en Dedemsvaart15585220.000
0521Steenwijk15385215.000
0572Raalte14982194.000
0529Ommen13784193.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0547-nummer

Gebeld door een 0547-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0547

Waar is netnummer 0547?

0547 is het netnummer van Goor (Hof van Twente) in Overijssel. Het netnummergebied is ongeveer 195 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0547?

Geheel of grotendeels: Hof van Twente. Deels: Wierden. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0547-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0547 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 547 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0547-nummers?

Het ACM-register telt onder 0547 142 nummerblokken bij 84 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 24,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0547?

Het gebied van 0547 grenst aan de netnummers 0545, 0546, 0548, 0573 en 074.

Wat doe ik als een 0547-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.