Ziggo B.V.

Ziggo B.V. (zetel Utrecht, KVK 37026706) houdt volgens het ACM-register 1.311 toegekende reeksen, de eerste van 1 juni 1992 en de jongste van 31 maart 2023. Dat is plaats 6 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 1.162 vaste nummerblokken, 74 0800-toekenningen, 48 090x-toekenningen, 23 085/088-toekenningen, 3 06-reeksen en 1 097-reeksen (machine-to-machine). Op het mobiele net staat Ziggo B.V. met 0,3% van alle toegekende 06-nummers op plaats 10 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

1.162vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
3mobiele 06-reeksen
145zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 1.162 blokken van Ziggo B.V. op tot 2,8 mln nummers in 141 kentallen — 4,4% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 4 april 1997 (onder 038, Zwolle), het jongste op 31 maart 2023 (onder 070, Den Haag). 963 van de 1.162 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 173× 10.000, 21× 2.000, 3× 3.000 en 1× 9.000. De meeste blokken liggen in Noord-Brabant (175 blokken in 14 kentallen), gevolgd door Noord-Holland (150), Zuid-Holland (121) en Limburg (66). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Noord-Brabant14 van 20175394.00015,1%
Noord-Holland10 van 17150265.00012,9%
Zuid-Holland9 van 16121423.00010,4%
Limburg6 van 766202.0005,7%
Utrecht2 van 638119.0003,3%
Overijssel5 van 1236225.0003,1%
Gelderland4 van 262992.0002,5%
Drenthe4 van 62276.0001,9%
Groningen1 van 71973.0001,6%
Friesland2 van 131039.0000,9%
Flevoland2 van 4844.0000,7%
Zeeland1 van 7817.0000,7%

Mobiele reeksen: 3 blokken in 06-8

Ziggo B.V. houdt 3 06-blokken met samen 170.000 nummers, toegekend tussen 2 februari 2011 en 29 april 2014. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is Ziggo B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-83170.000
VanTotNummersToegekendStatus
0686500000068651999920.0002-2-2011toegekend
0686540000068658999950.0002-2-2011toegekend
06866000000686699999100.00029-4-2014toegekend

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Ziggo B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
070Den Haag27171.00010-4-199831-3-2023
030Utrecht1982.00010-4-199831-3-2023
073's-Hertogenbosch1982.0009-8-19996-1-2017
050Groningen1973.00017-9-19976-1-2017
013Tilburg2561.0009-8-199920-3-2014
038Zwolle761.0004-4-199720-3-2014
053Enschede1055.00017-9-199720-3-2014
071Leiden1652.00010-4-19986-1-2017
076Breda1752.00010-4-199820-3-2014
043Maastricht651.00010-4-199820-3-2014
020Amsterdam1845.00010-4-199831-3-2023
074Hengelo844.00017-9-199720-3-2014
079Zoetermeer743.00010-4-19986-1-2017
010Rotterdam2341.00010-4-199820-3-2014
045Heerlen (Parkstad)1441.00010-4-199820-3-2014
033Amersfoort1937.00010-4-199831-3-2023
077Venlo1037.00019-11-19996-1-2017
026Arnhem633.00010-4-199820-3-2014
046Sittard-Geleen633.00010-4-199820-3-2014
0546Almelo633.0004-4-199731-3-2023
072Alkmaar1533.0009-8-199920-3-2014
035Hilversum (het Gooi)1432.00010-4-199820-3-2014
040Eindhoven532.00019-11-199920-3-2014
0570Deventer532.0004-4-199720-3-2014
015Delft431.00010-4-199820-3-2014
075Zaandam (Zaanstreek)1331.00013-8-20076-1-2017
023Haarlem2029.00010-4-19986-1-2017
0252Hillegom en Lisse929.00026-11-19996-1-2017
0229Hoorn1628.00013-8-200720-3-2014
0475Roermond1626.00019-11-199920-3-2014
0591Emmen624.0004-4-199720-3-2014
0592Assen624.0004-4-199720-3-2014
0162Oosterhout1423.00019-11-199920-3-2014
024Nijmegen523.00010-4-199820-3-2014
0251Beverwijk1123.00020-3-200020-3-2014
036Almere422.00010-4-199820-3-2014
0527Emmeloord (Noordoostpolder)422.0004-4-199720-3-2014
058Leeuwarden422.00017-9-199720-3-2014
078Dordrecht422.00010-4-199820-3-2014
055Apeldoorn1221.00026-5-199820-3-2014
0165Roosendaal1719.0009-8-199920-3-2014
0416Waalwijk1818.00019-11-199920-3-2014
0118Middelburg en Vlissingen817.00019-11-199920-3-2014
0164Bergen op Zoom1617.00019-11-19996-1-2017
0172Alphen aan den Rijn1517.00020-3-200020-3-2014
0183Gorinchem1617.0009-8-19996-1-2017
0486Schaijk (Maashorst)817.00019-11-199920-3-2014
0515Sneek617.0004-4-199720-3-2014
0223Den Helder1515.00028-3-200220-3-2014
0228Enkhuizen1515.00013-8-20076-1-2017
0412Oss1415.00019-11-19996-1-2017
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)615.00019-11-199920-3-2014
0499Best en Oirschot615.00019-11-199920-3-2014
0575Zutphen615.00026-5-199820-3-2014
0299Purmerend1314.00020-3-200020-3-2014
0411Boxtel514.00019-11-199920-3-2014
0478Venray1414.00019-11-199920-3-2014
0485Cuijk (Land van Cuijk)514.00019-11-199920-3-2014
0522Meppel514.0004-4-19976-1-2017
0528Hoogeveen514.0004-4-199720-3-2014

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Ziggo B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk2334.70017-2-2005
0800 gratis747413-4-1995
0900 / 0906 / 0909 betaald48481-6-1992
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen1100.000–

Jongste toekenningen aan Ziggo B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 31 maart 2023.

DatumSoortReeks / blokNummers
31-3-2023vaste nummerblokken020 · 02050270001.000
31-3-2023vaste nummerblokken030 · 03023880001.000
31-3-2023vaste nummerblokken030 · 03028180001.000
31-3-2023vaste nummerblokken033 · 03342120001.000
31-3-2023vaste nummerblokken0546 · 05468300001.000
31-3-2023vaste nummerblokken0596 · 05966740001.000
31-3-2023vaste nummerblokken070 · 07035920001.000
6-1-2017vaste nummerblokken0164 · 01643240001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 1992 tot 2023.