Netnummer 077 – Venlo

Het netnummer 077 hoort bij Venlo (Limburg). Het ACM-register telt 254 nummerblokken onder dit kental met samen 733.000 toegekende nummers, verdeeld over 92 aanbieders — daarmee staat 077 op plaats 27 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 27 naar aantal reekshouders, goed voor 1,18% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 81 blokken (45,8% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Ziggo houdt de top drie 56% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Venlo — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

077 is Venlo, Tegelen, Blerick en Peel en Maas. Als logistieke grensregio met Duitsland kent Venlo veel transport- en distributiebedrijven onder de reekshouders van dit kental.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 077 in het kort

Netnummergebied
Venlo
Provincie
Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Peel en Maas, Horst aan de Maas, Venlo, Beesel
Deels in dit gebied
Bergen (L.), Deurne
Oppervlakte (land)
ca. 479 km²
Opbouw van een nummer
077 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 77 + abonneenummer
In het ACM-register
254 blokken, 92 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0475, 0478, 0493, 0495

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 077 (Venlo) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 077; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
254blokken in het register
92aanbieders met toekenningen
733.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 077-nummers

KPN B.V. domineert het kental 077 met 45,8% van de toegekende nummers; de overige 91 aanbieders delen de rest. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 077 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 077. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam81336.00045,8%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1138.0005,2%29-5-202013-9-2023
Ziggo B.V.Utrecht1037.0005%19-11-19996-1-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam624.0003,3%25-4-19973-5-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht523.0003,1%17-4-200925-11-2015
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht220.0002,7%7-6-200528-1-2009
Enreach B.V.Almere918.0002,5%2-12-200819-11-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,6%10-1-201312-11-2024
Digihero B.V.Rotterdam211.0001,5%22-10-200915-3-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,4%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,4%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,4%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,4%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,4%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,4%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,4%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,4%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,4%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,4%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,4%29-12-199829-12-1998
Routit B.V.Ede GLD77.0001%28-9-201119-4-2022
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht67.0001%29-3-199925-7-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam66.0000,8%3-2-202015-1-2021
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0000,7%25-5-201210-10-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,5%10-12-202010-12-2020
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,3%18-7-200818-7-2008
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0000,3%21-7-20116-7-2018
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,3%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,1%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,1%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,1%9-3-20129-3-2012
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,1%31-3-201731-3-2017

De 40 grootste van 92 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 077

De oudste gedateerde toekenning onder 077 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 82 toegekende blokken. 169 van de 254 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (38×), 2.000 (14×), 4.000 (12×), 5.000 (8×) en 3.000 (7×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 077 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en Breda (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Venlo.

Alle blokken onder 077

De 150 laagste van 254 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
077200000007720009991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
077200100007720019991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
077200200007720029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
077200300007720039991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
077200400007720049991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
077200500007720059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
077200600007720069991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
077200800007720089991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
077200900007720099991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
0772010000077201999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0772020000077202999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
077203000007720309991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0772031000077204099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
077204100007720419991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
077204200007720429991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
077204300007720439991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
077204400007720449991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
077204500007720459991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
077204600007720469991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
077204700007720479991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
077204800007720489991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
077205000007720509991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
077205100007720519991.000Raffel Internet B.V.Breda7-4-2014toegekend
077205200007720529991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
077205300007720539991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
077205400007720549991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
077205500007720559991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
077205700007720579991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
077205800007720589991.000Routit B.V.Ede GLD26-11-2014toegekend
077205900007720599991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
077206000007720609991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
077206100007720619991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
077206200007720629991.000Voiped Wholesale B.V.Assen9-11-2020toegekend
077206300007720639991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
077206400007720649991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
077206500007720659991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
077206600007720669991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen17-9-2015toegekend
077206700007720679991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
077206800007720689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht25-11-2015toegekend
0772070000077207999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
077208000007720809991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
077208100007720819991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
077208200007720829991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
077208300007720839991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
077208400007720849991.000Routit B.V.Ede GLD30-5-2016toegekend
077208500007720859991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
077208600007720869991.000Voys Partners B.V.Groningen8-7-2016toegekend
077208700007720879991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
077208800007720889991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
077208900007720899991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
0772100000077210999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0772180000077218999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
077220000007722009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
077220100007722019991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
077220200007722029991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
077220300007722039991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
077220400007722049991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
077220500007722059991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
077220600007722069991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
077222000007722209991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
077222100007722219991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
077222200007722229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
077222300007722239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
077222400007722249991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
077222500007722259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
077222600007722269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
077222700007722279991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
077222800007722289991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
077230000007723009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
077230100007723019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
077230200007723029991.000Routit B.V.Ede GLD19-4-2022toegekend
077230300007723039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
077231000007723109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
077234000007723409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
077234100007723419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
077234200007723429991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
0772400000077240999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0772600000077260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
077302000007730209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
077302100007730219991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
077302200007730229991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
077302300007730239991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
077302400007730249991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
077302500007730259991.000Ziggo B.V.Utrecht6-1-2017toegekend
077303000007730309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
077303100007730319991.000Routit B.V.Ede GLD7-8-2013toegekend
077306000007730619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077306600007730699994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077307100007730799999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077308100007730829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077308700007730889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077309000007730909991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
077310100007731019991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773200000077320999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077321000007732149995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077321600007732179992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077321900007732199991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077323000007732329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077323400007732379994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077323800007732389991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
077323900007732399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773240000077324999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077326000007732639994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077326500007732659991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
077326600007732699994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077327000007732709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077327200007732729991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077327500007732759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077327800007732799992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077333300007733339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
077340000007734009991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
077340100007734099999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0773510000077351999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077352000007735269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077352800007735289991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077353700007735379991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
0773540000077354999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773550000077355999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077356000007735619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077356700007735679991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077357300007735739991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077358000007735809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077358600007735869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077358900007735899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077359000007735919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077359200007735929991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
077359300007735939991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
077359400007735949991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
077359500007735959991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam3-5-2023toegekend
077359600007735999994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077366100007736659995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077366900007736699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077369000007736909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
077369100007736919991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
0773730000077373999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077374000007737419992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077374300007737489996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077376200007737629991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077376400007737649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077376900007737699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773820000077382999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773870000077387999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077389100007738999999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077390200007739099998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077396000007739619992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077396700007739699993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077397000007739719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077397400007739749991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
077397600007739799994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0773980000077398999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 077 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 045 (Heerlen (Parkstad)) met 260 blokken en 94 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
0475Roermond27588447.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
0495Weert23287312.000
046Sittard-Geleen21193657.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 077-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

52zoekopdrachten
41verschillende nummers
49verschillende bezoekers

Netnummer 077 staat daarmee op plaats 27 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
077-220 60 59——7

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 077-nummer

Gebeld door een 077-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 077

Waar is netnummer 077?

077 is het netnummer van Venlo in Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 479 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 077?

Geheel of grotendeels: Peel en Maas, Horst aan de Maas, Venlo en Beesel. Deels: Bergen (L.) en Deurne. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 077-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 077 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 77 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 077-nummers?

Het ACM-register telt onder 077 254 nummerblokken bij 92 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 45,8% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 077?

Het gebied van 077 grenst aan de netnummers 0475, 0478, 0493 en 0495.

Hoe vaak worden 077-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 41 verschillende 077-nummers 52 keer opgezocht door 49 bezoekers. Daarmee staat 077 op plaats 27 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 077-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.