Netnummer 046 – Sittard-Geleen

Het netnummer 046 hoort bij Sittard-Geleen (Limburg). Het ACM-register telt 211 nummerblokken onder dit kental met samen 657.000 toegekende nummers, verdeeld over 93 aanbieders — daarmee staat 046 op plaats 49 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 23 naar aantal reekshouders, goed voor 1,06% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 50 blokken (40,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 51,4% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Sittard-Geleen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

046 is Sittard-Geleen, Stein en Beek. Vóór 10 oktober 1995 hadden Sittard en Geleen eigen vijfcijferige kentallen; de hernummering bracht ze samen onder 046, jaren voordat de gemeenten zelf in 2001 fuseerden.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 046 in het kort

Netnummergebied
Sittard-Geleen
Provincie
Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Sittard-Geleen, Stein (L.), Beek (L.)
Deels in dit gebied
Beekdaelen, Echt-Susteren
Oppervlakte (land)
ca. 180 km²
Opbouw van een nummer
046 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 46 + abonneenummer
In het ACM-register
211 blokken, 93 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
043, 045, 0475

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 046 (Sittard-Geleen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 046; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
211blokken in het register
93aanbieders met toekenningen
657.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 046-nummers

KPN B.V. domineert het kental 046 met 40,2% van de toegekende nummers; de overige 92 aanbieders delen de rest. 18 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 046 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 046. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam50264.00040,2%28-8-199723-1-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1441.0006,2%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht733.0005%17-4-20097-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht633.0005%10-4-199820-3-2014
Digihero B.V.Rotterdam321.0003,2%22-10-200915-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0003%25-4-199717-9-1997
Verizon Nederland B.V.Amsterdam220.0003%4-7-200528-2-2006
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,8%10-1-201312-11-2024
Esprit Telecom B.V.Utrecht1010.0001,5%18-7-200817-2-2012
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,5%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,5%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,5%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,5%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,5%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,5%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,5%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,5%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,5%5-3-20075-3-2007
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001,5%28-1-200928-1-2009
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam77.0001,1%5-6-202015-1-2021
Routit B.V.Ede GLD66.0000,9%28-9-201124-5-2023
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg55.0000,8%10-12-202010-12-2020
Enreach B.V.Almere55.0000,8%2-12-200819-11-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht33.0000,5%21-3-200629-12-2014
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,5%25-5-201222-9-2017
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020

De 40 grootste van 93 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 046

De oudste gedateerde toekenning onder 046 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 61 toegekende blokken. 147 van de 211 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (41×), 3.000 (7×), 2.000 (6×), 9.000 (3×) en 4.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 046 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Sittard-Geleen.

Alle blokken onder 046

De 150 laagste van 211 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
046200000004620009991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
046200100004620019991.000Voys Partners B.V.Groningen18-3-2019toegekend
046200200004620029991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
046200300004620039991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
046200400004620049991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
046200500004620059991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
046200600004620069991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
046200700004620079991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
046200800004620089991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
046200900004620099991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
0462010000046201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
046202000004620209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
046202100004620219991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
046202200004620229991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
046202300004620239991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
046202400004620249991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
046202500004620259991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
046202600004620269991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
046202700004620279991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
046202800004620289991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
0462030000046203999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
0462040000046204999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
0462050000046205999910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
046206000004620609991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
046206100004620619991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
046206200004620629991.000Raffel Internet B.V.Breda6-5-2014toegekend
046206300004620639991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
046206400004620649991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
046206500004620659991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
046206700004620679991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
046206800004620689991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
046206900004620699991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
046207000004620709991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
046207100004620719991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
046207200004620729991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
046207300004620739991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
046207400004620749991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
046207500004620759991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
046207600004620769991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
046207700004620779991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
046207800004620789991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
046207900004620799991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
0462080000046208999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
046209000004620909991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
046209100004620919991.000KeenSystems B.V.Gemert16-10-2020toegekend
046209200004620929991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
046209300004620939991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209400004620949991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209500004620959991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209600004620969991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209700004620979991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209800004620989991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
046209900004620999991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0462100000046210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
046220000004622009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
046220100004622019991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
046220200004622029991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
046220300004622039991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
046220400004622049991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
046220500004622059991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
0462210000046221999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
046230000004623009991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-8-2009toegekend
046230100004623019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
046234000004623409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
046240000004624009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
046240100004624019991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
046240200004624029991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
046240300004624039991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
046241000004624109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0462600000046260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
046300000004630009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
046301000004630109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
046301100004630199999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
046302000004630209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
046303000004630309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
0463040000046304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
046306000004630609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
046333300004633339991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
046369000004636909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
046400000004640009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046400400004640049991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046400700004640099993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046410400004641079994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046411000004641139994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046411500004641159991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046411600004641169991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
046411700004641179991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
046411800004641199992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464200000046420999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464230000046423999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464240000046424999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
0464260000046426999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464280000046428999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464330000046433999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046434000004643409991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
046434100004643419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
046434600004643469991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
046435000004643579998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046435900004643599991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046436000004643659996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046436900004643699991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464370000046437999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046438900004643899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046439100004643919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046439500004643959991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046439700004643989992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046440000004644009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
046440100004644019991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
0464420000046442999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046443000004644369997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046443800004644399992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464490000046449999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464510000046451999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464520000046452999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046457000004645729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046457400004645789995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464580000046458999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046459000004645959996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046459700004645999993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046460000004646009991.000Redworks B.V.Maastricht19-4-2010toegekend
046473000004647309991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
0464740000046474999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464750000046475999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0464760000046476999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046477000004647719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046477300004647739991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046477500004647759991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046477700004647779991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
046477800004647789991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
046478700004647899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046481000004648129993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046481800004648199992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046485100004648599999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046486000004648629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046486600004648689993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046489100004648929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
046489400004648949991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
046489500004648959991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
046489600004648969991.000Routit B.V.Ede GLD24-5-2023toegekend
046515100004651519991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
0465460000046546999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
046555400004655549991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
046555500004655559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
0466310000046631999910.000KPN B.V.Rotterdam6-4-2017toegekend
046666600004666669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
0467000000046700999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
046702000004670209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
046702100004670219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
046702200004670229991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
046702300004670239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 046 op plaats 6 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0495 (Weert) met 232 blokken en 87 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
0475Roermond27588447.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
077Venlo25492733.000
0495Weert23287312.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 046-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: betrouwbaar 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 046-nummer

Gebeld door een 046-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers beoordelen nummers uit deze reeks vooral als betrouwbaar. Twijfelt u toch:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 046

Waar is netnummer 046?

046 is het netnummer van Sittard-Geleen in Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 180 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 046?

Geheel of grotendeels: Sittard-Geleen, Stein (L.) en Beek (L.). Deels: Beekdaelen en Echt-Susteren. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 046-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 046 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 46 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 046-nummers?

Het ACM-register telt onder 046 211 nummerblokken bij 93 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 40,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 046?

Het gebied van 046 grenst aan de netnummers 043, 045 en 0475.

Wat doe ik als een 046-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.