Netnummer 0475 – Roermond

Het netnummer 0475 hoort bij Roermond (Limburg). Het ACM-register telt 275 nummerblokken onder dit kental met samen 447.000 toegekende nummers, verdeeld over 88 aanbieders — daarmee staat 0475 op plaats 21 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 35 naar aantal reekshouders, goed voor 0,72% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 103 blokken (55% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 2 december 1999; samen met Ziggo en Vodafone Libertel houdt de top drie 65,5% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Roermond — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0475 in het kort

Netnummergebied
Roermond
Provincie
Limburg
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Leudal, Roerdalen, Echt-Susteren, Roermond, Maasgouw
Oppervlakte (land)
ca. 419 km²
Opbouw van een nummer
0475 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 475 + abonneenummer
In het ACM-register
275 blokken, 88 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
046, 0495, 077

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0475 (Roermond) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0475; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
275blokken in het register
88aanbieders met toekenningen
447.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0475-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0475 met 55% van de toegekende nummers; de overige 87 aanbieders delen de rest. 16 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0475 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0475. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam103246.00055%2-12-199918-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1626.0005,8%19-11-199920-3-2014
Vodafone Libertel B.V.Maastricht2121.0004,7%17-4-200912-1-2026
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0004,5%25-4-199710-11-1997
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1414.0003,1%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD88.0001,8%28-9-201128-6-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,1%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,1%4-7-20054-7-2005
Ziggo Services B.V.Utrecht44.0000,9%8-9-20178-9-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0000,7%5-6-202017-11-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0000,7%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,7%10-1-201312-11-2024
Telio Netherlands B.V.Purmerend23.0000,7%19-5-20097-12-2012
Businesscom B.V.Veghel22.0000,4%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0000,4%10-12-202010-12-2020
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,4%21-3-20066-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,4%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,4%22-10-200915-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,4%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,4%23-8-201328-9-2017
Redworks B.V.Maastricht22.0000,4%19-4-201017-6-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,4%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,4%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,4%12-10-201224-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
4tele.com B.V.Zevenbergen11.0000,2%4-2-20104-2-2010
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,2%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,2%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,2%22-9-201722-9-2017
Citymesh B.V.Lelystad11.0000,2%19-11-202519-11-2025
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,2%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,2%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,2%3-4-20063-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,2%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,2%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 88 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0475

De oudste gedateerde toekenning onder 0475 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 74 toegekende blokken. 241 van de 275 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (11×), 2.000 (7×), 4.000 (5×), 5.000 (4×) en 3.000 (3×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0475 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Roermond.

Alle blokken onder 0475

De 150 laagste van 275 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
047520000004752009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
047520100004752019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
047520200004752029991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
047520300004752039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
047520400004752049991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
047520500004752059991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
047520600004752069991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
047520700004752079991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
047520800004752089991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
047520900004752099991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
0475210000047521999910.000Ziggo B.V.Utrecht9-7-2009toegekend
047522000004752209991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
047522100004752219991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
047522200004752229991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
047522300004752239991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
047522400004752249991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
047522600004752269991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
047522700004752279991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
047522800004752289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
047522900004752299991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
047523000004752309991.000Raffel Internet B.V.Breda24-3-2015toegekend
047523100004752319991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
047523200004752329991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
047523300004752339991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
047523400004752349991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
047523500004752359991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047523600004752369991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047523700004752379991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047523800004752389991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047523900004752399991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524000004752409991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524100004752419991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524200004752429991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524300004752439991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524400004752449991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht4-8-2015toegekend
047524500004752459991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
047524600004752469991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
047524700004752479991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
047524800004752489991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
047524900004752499991.000Routit B.V.Ede GLD23-2-2016toegekend
047525000004752509991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
047525100004752519991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
047525200004752529991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
047525300004752539991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
047525400004752549991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
047525500004752559991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
047525600004752569991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
047525700004752579991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
047525800004752589991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
047525900004752599991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-6-2017toegekend
047526000004752609991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
047526100004752619991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
047526200004752629991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
047526300004752639991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
047526400004752649991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
047526500004752659991.000Citymesh B.V.Lelystad19-11-2025toegekend
047526600004752669991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
047526700004752679991.000Routit B.V.Ede GLD21-2-2018toegekend
047526800004752689991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
047526900004752699991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
047527000004752709991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
047527100004752719991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
047527200004752729991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
047527300004752739991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
047530000004753009991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047530100004753019991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047530200004753029991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047530300004753039991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047530400004753049991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen21-7-2017toegekend
047530500004753059991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
047530600004753069991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
047530700004753079991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047530800004753089991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047530900004753099991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047531000004753119992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047531500004753199995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0475320000047532999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0475330000047533999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047534000004753439994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047534500004753499995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047535000004753529993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047535300004753539991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047535400004753589995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047535900004753599991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047536300004753639991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047536700004753679991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047536800004753689991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
047537000004753739994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047537500004753769992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047538000004753819992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047538200004753829991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047538300004753839991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
047538400004753879994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047538900004753899991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047539000004753969997.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047539800004753999992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047540000004754049995.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047540600004754099994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047541000004754119992.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047541600004754199994.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047542000004754209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047542100004754219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047542200004754229991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
047542300004754239991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
047542500004754259991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047542600004754269991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047542700004754279991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047542800004754289991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047542900004754299991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047543000004754309991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047543100004754319991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047543200004754329991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
047543300004754339991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
047543400004754349991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
047543500004754359991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047543600004754369991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047543700004754379991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047543800004754389991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047543900004754399991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047544000004754409991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047544100004754419991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047544200004754429991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047544300004754439991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
047544400004754449991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
047544500004754459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
047544600004754469991.000KeenSystems B.V.Gemert6-5-2021toegekend
047544700004754479991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
047544800004754489991.000Routit B.V.Ede GLD28-6-2023toegekend
047545100004754539993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047545700004754599993.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047546000004754689999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047547000004754709991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047547100004754719991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547200004754729991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547300004754739991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547400004754749991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547500004754759991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547600004754769991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047547800004754789991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047547900004754799991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0475480000047548999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047549000004754989999.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
0475500000047550999910.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047551000004755109991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047551100004755119991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047551800004755189991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047551900004755199991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047552000004755209991.000KPN B.V.Rotterdam2-12-1999toegekend
047552100004755219991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend
047552600004755269991.000KPN B.V.Rotterdam7-1-2000toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Limburg

Limburg telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0475 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 045 (Heerlen (Parkstad)) met 260 blokken en 94 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
043Maastricht29598779.000
045Heerlen (Parkstad)26094798.000
077Venlo25492733.000
0495Weert23287312.000
046Sittard-Geleen21193657.000
0478Venray16687238.000

Wat bezoekers checken en melden over 0475-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

30zoekopdrachten
30verschillende nummers
29verschillende bezoekers

Netnummer 0475 staat daarmee op plaats 40 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0475-nummer

Gebeld door een 0475-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0475

Waar is netnummer 0475?

0475 is het netnummer van Roermond in Limburg. Het netnummergebied is ongeveer 419 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0475?

Geheel of grotendeels: Leudal, Roerdalen, Echt-Susteren, Roermond en Maasgouw. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0475-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0475 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 475 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0475-nummers?

Het ACM-register telt onder 0475 275 nummerblokken bij 88 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 55% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0475?

Het gebied van 0475 grenst aan de netnummers 046, 0495 en 077.

Hoe vaak worden 0475-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 30 verschillende 0475-nummers 30 keer opgezocht door 29 bezoekers. Daarmee staat 0475 op plaats 40 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0475-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.