Destiny White Label Services B.V.

Destiny White Label Services B.V. (zetel Heerlen, KVK 14083381) houdt volgens het ACM-register 509 toegekende reeksen, de eerste van 25 oktober 2010 en de jongste van 10 oktober 2023. Dat is plaats 13 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 485 vaste nummerblokken, 18 085/088-toekenningen, 4 097-reeksen (machine-to-machine), 1 06-reeksen en 1 090x-toekenningen. Op het mobiele net staat Destiny White Label Services B.V. met 0,2% van alle toegekende 06-nummers op plaats 14 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

485vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
1mobiele 06-reeksen
19zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 11 provincies

Op het vaste net tellen de 485 blokken van Destiny White Label Services B.V. op tot 485.000 nummers in 141 kentallen — 0,8% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 25 mei 2012 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 10 oktober 2023 (onder 024, Nijmegen). 485 van de 485 blokken zijn blokken van 1.000 nummers. De meeste blokken liggen in Noord-Holland (64 blokken in 8 kentallen), gevolgd door Zuid-Holland (58), Noord-Brabant (57) en Gelderland (42). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Noord-Holland8 van 176464.00013,2%
Zuid-Holland12 van 165858.00012%
Noord-Brabant12 van 205757.00011,8%
Gelderland9 van 264242.0008,7%
Utrecht3 van 62121.0004,3%
Overijssel4 van 121818.0003,7%
Limburg4 van 71515.0003,1%
Zeeland4 van 71212.0002,5%
Flevoland2 van 499.0001,9%
Groningen1 van 744.0000,8%
Friesland1 van 1344.0000,8%

Mobiele reeksen: 1 blokken in 06-5

Destiny White Label Services B.V. houdt 1 06-blok met samen 100.000 nummers, toegekend tussen 23 september 2013 en 23 september 2013. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is Destiny White Label Services B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-51100.000
VanTotNummersToegekendStatus
06599000000659999999100.00023-9-2013toegekend

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Destiny White Label Services B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam3030.00025-5-201216-2-2023
010Rotterdam1414.00025-5-201217-1-2022
030Utrecht1313.00025-5-201218-5-2022
024Nijmegen1010.00025-5-201210-10-2023
035Hilversum (het Gooi)99.00025-5-201222-9-2017
040Eindhoven99.00025-5-201217-1-2022
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)77.00025-5-201218-5-2022
070Den Haag77.00025-5-20127-4-2020
076Breda77.00025-5-201219-5-2022
026Arnhem66.00025-5-201216-2-2023
038Zwolle66.00025-5-201218-5-2022
071Leiden66.00025-5-201216-2-2023
073's-Hertogenbosch66.00025-5-201229-4-2021
013Tilburg55.00025-5-201226-1-2018
023Haarlem55.00025-5-201229-4-2021
0299Purmerend55.00025-5-201220-5-2019
033Amersfoort55.00025-5-201217-1-2022
036Almere55.00025-5-201217-1-2022
055Apeldoorn55.00025-5-201217-1-2022
072Alkmaar55.00025-5-201224-3-2020
077Venlo55.00025-5-201210-10-2023
078Dordrecht55.00025-5-201226-1-2018
015Delft44.00025-5-201231-1-2019
0182Gouda44.00025-5-201216-5-2023
0251Beverwijk44.00025-5-201226-1-2018
0314Doetinchem44.00025-5-201216-2-2023
0318Ede en Veenendaal44.00025-5-201210-10-2023
0341Harderwijk44.00025-5-201216-5-2023
0412Oss44.00025-5-201226-1-2018
045Heerlen (Parkstad)44.00025-5-201216-5-2023
0492Helmond44.00025-5-201217-12-2021
050Groningen44.00025-5-201229-4-2021
0527Emmeloord (Noordoostpolder)44.00025-5-201216-2-2023
053Enschede44.00025-5-201217-1-2022
0546Almelo44.00025-5-201216-5-2023
058Leeuwarden44.00025-5-20127-12-2020
074Hengelo44.00025-5-201220-5-2019
0111Zierikzee (Schouwen-Duiveland)33.00025-5-201222-9-2017
0113Goes33.00025-5-201229-9-2020
0115Terneuzen33.00025-5-201210-10-2023
0118Middelburg en Vlissingen33.00025-5-201216-5-2023
0162Oosterhout33.00025-5-201222-9-2017
0164Bergen op Zoom33.00025-5-201210-10-2023
0165Roosendaal33.00025-5-201222-9-2017
0168Zevenbergen (Moerdijk)33.00025-5-201222-9-2017
0172Alphen aan den Rijn33.00025-5-201222-9-2017
0174Naaldwijk (Westland)33.00025-5-201229-4-2021
0180Ridderkerk en Barendrecht33.00025-5-201224-7-2019
0181Spijkenisse (Nissewaard)33.00025-5-201220-5-2019
0183Gorinchem33.00025-5-201222-9-2017
0222Den Burg (Texel)33.00025-5-201210-10-2023
0229Hoorn33.00025-5-201229-4-2021
0252Hillegom en Lisse33.00025-5-201229-4-2021
0316Zevenaar33.00025-5-201229-4-2021
0344Tiel33.00025-5-201229-9-2020
0345Culemborg33.00025-5-20127-12-2020
0348Woerden33.00025-5-20127-12-2020
0416Waalwijk33.00025-5-201229-9-2020
043Maastricht33.00025-5-201217-1-2022
046Sittard-Geleen33.00025-5-201222-9-2017

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Destiny White Label Services B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk1879.2008-7-2013
0900 / 0906 / 0909 betaald1125-10-2010
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen4400.000–

Jongste toekenningen aan Destiny White Label Services B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 10 oktober 2023.

DatumSoortReeks / blokNummers
10-10-2023vaste nummerblokken0115 · 01152430001.000
10-10-2023vaste nummerblokken0164 · 01644480001.000
10-10-2023vaste nummerblokken0222 · 02223310001.000
10-10-2023vaste nummerblokken024 · 02430230001.000
10-10-2023vaste nummerblokken0318 · 03182960001.000
10-10-2023vaste nummerblokken0515 · 05152550001.000
10-10-2023vaste nummerblokken0528 · 05283840001.000
10-10-2023vaste nummerblokken077 · 07723030001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 2010 tot 2023.