Netnummer 0115 – Terneuzen

Het netnummer 0115 hoort bij Terneuzen (Zeeland). Het ACM-register telt 173 nummerblokken onder dit kental met samen 253.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0115 op plaats 71 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,41% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 32 blokken (40,7% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 49,7% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Terneuzen — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0115 in het kort

Netnummergebied
Terneuzen
Provincie
Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Terneuzen
Deels in dit gebied
Sluis
Oppervlakte (land)
ca. 245 km²
Opbouw van een nummer
0115 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 115 + abonneenummer
In het ACM-register
173 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0114, 0117

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0115 (Terneuzen) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0115; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
173blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
253.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0115-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0115 met 40,7% van de toegekende nummers; de overige 81 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0115 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0115. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam32103.00040,7%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht1212.0004,7%9-8-199920-3-2014
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,3%25-4-199717-9-1997
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1010.0004%21-3-200621-5-2024
Enreach B.V.Almere66.0002,4%2-12-200819-11-2024
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002%29-5-202013-9-2023
Routit B.V.Ede GLD55.0002%28-9-201118-10-2016
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Utrecht55.0002%30-11-20097-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,6%21-9-200524-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,2%17-11-202017-11-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,2%25-5-201210-10-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200915-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,8%3-1-20132-8-2023
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%21-11-200821-11-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,4%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0115

De oudste gedateerde toekenning onder 0115 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 50 toegekende blokken. 151 van de 173 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (7×), 3.000 (4×), 4.000 (3×), 10.000 (3×) en 5.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0115 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Terneuzen.

Alle blokken onder 0115

De 150 laagste van 173 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
011520000001152009991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
011520100001152019991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
011520200001152029991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
011520300001152039991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
011520400001152049991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
011520500001152059991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
011520600001152069991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
011520700001152079991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
011520800001152089991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
011520900001152099991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
011521000001152109991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
011521100001152119991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
011521300001152139991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
011521400001152149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
011521500001152159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011521600001152169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
011521700001152179991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
011521800001152189991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
011521900001152199991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
0115220000011522999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
011523000001152309991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
011523100001152319991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
011523200001152329991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
011523300001152339991.000Routit B.V.Ede GLD15-4-2016toegekend
011523400001152349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
011523500001152359991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
011523600001152369991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
011523700001152379991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
011523800001152389991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
011523900001152399991.000Routit B.V.Ede GLD18-10-2016toegekend
011524000001152409991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
011524100001152419991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
011524200001152429991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn2-8-2023toegekend
011524300001152439991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-10-2023toegekend
011524400001152449991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
011540000001154009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011540200001154029991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011543100001154329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011543600001154379992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011544000001154429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011544900001154499991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011545000001154589999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011545900001154599991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
011546000001154629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011546600001154679992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011547100001154749994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011547700001154789992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011548100001154829992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011548600001154869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011549100001154929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011549700001154979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011551000001155109991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
011551100001155119991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
011551200001155129991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
011551300001155139991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
011551400001155149991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
011551500001155159991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
011551600001155169991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
011551700001155179991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
011551800001155189991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
011553000001155339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011555000001155509991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
011555100001155519991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
011555200001155529991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
011555300001155539991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
011555400001155549991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
011555500001155559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
011555700001155579991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
011555800001155589991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-5-2024toegekend
011555900001155599991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-5-2024toegekend
011556100001155679997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011560600001156089993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0115610000011561999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011562000001156239994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011562600001156269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011562700001156279991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
011563000001156319992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011563600001156369991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0115640000011564999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011565100001156519991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
011565200001156529991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
011567000001156709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011567100001156719991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
011567200001156729991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
011567300001156739991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
011567400001156789995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011568000001156809991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
011568100001156839993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011568500001156899995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011569000001156979998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011570000001157009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
011570200001157029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
011570300001157039991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
011570400001157049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
011570500001157059991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
011570700001157079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011570800001157089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
011570900001157099991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht21-5-2024toegekend
011571000001157109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011571100001157119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011571200001157129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011571300001157139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011571400001157149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011571600001157169991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
011572000001157209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011572100001157219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011572200001157229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011572400001157249991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht21-11-2008toegekend
011572500001157259991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
011572600001157269991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
011572700001157279991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
011572800001157289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
011572900001157299991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
011574100001157419991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
011574200001157429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011574300001157439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
011574400001157449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
011574500001157459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
011574600001157469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
011574700001157479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
011574800001157489991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
011574900001157499991.000Ziggo B.V.Utrecht10-10-2011toegekend
011575000001157509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011575100001157519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011576000001157609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
011576200001157629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
011576300001157639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
011576400001157649991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011576500001157659991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
011576700001157679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
011576800001157689991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
011576900001157699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
011578000001157809991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht30-11-2009toegekend
011578200001157829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
011578300001157839991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
011578400001157849991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
011578500001157859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
011578600001157869991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
011578700001157879991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
011578800001157889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
011578900001157899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
011579000001157909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
011579100001157919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
011579200001157929991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
011579300001157939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
011579400001157949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
011579500001157959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
011579600001157969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
011579700001157979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
011579800001157989991.000Enreach B.V.Almere12-7-2013toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zeeland

Zeeland telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0115 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0111 (Zierikzee (Schouwen-Duiveland)) met 154 blokken en 83 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0113Goes28984393.000
0118Middelburg en Vlissingen21684357.000
0111Zierikzee (Schouwen-Duiveland)15483253.000
0117Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)15281200.000
0114Hulst14380180.000
0166Tholen13582167.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0115-nummer

Gebeld door een 0115-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0115

Waar is netnummer 0115?

0115 is het netnummer van Terneuzen in Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 245 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0115?

Geheel of grotendeels: Terneuzen. Deels: Sluis. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0115-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0115 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 115 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0115-nummers?

Het ACM-register telt onder 0115 173 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 40,7% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0115?

Het gebied van 0115 grenst aan de netnummers 0114 en 0117.

Wat doe ik als een 0115-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.