Netnummer 0111 – Zierikzee (Schouwen-Duiveland)

Het netnummer 0111 hoort bij Zierikzee (Schouwen-Duiveland) (Zeeland). Het ACM-register telt 154 nummerblokken onder dit kental met samen 253.000 toegekende nummers, verdeeld over 83 aanbieders — daarmee staat 0111 op plaats 93 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 105 naar aantal reekshouders, goed voor 0,41% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 13 blokken (44,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 52,6% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zierikzee — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0111 in het kort

Netnummergebied
Zierikzee (Schouwen-Duiveland)
Provincie
Zeeland
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Schouwen-Duiveland
Oppervlakte (land)
ca. 239 km²
Opbouw van een nummer
0111 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 111 + abonneenummer
In het ACM-register
154 blokken, 83 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
0166, 0167, 0187

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0111 (Zierikzee (Schouwen-Duiveland)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0111; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
154blokken in het register
83aanbieders met toekenningen
253.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0111-nummers

KPN B.V. domineert het kental 0111 met 44,3% van de toegekende nummers; de overige 82 aanbieders delen de rest. 19 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0111 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 5 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0111. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam13112.00044,3%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,3%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht1010.0004%9-8-199920-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002%29-5-202013-9-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0002%3-2-202017-11-2020
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002%4-7-20054-7-2005
Vodafone Libertel B.V.Maastricht55.0002%17-4-20092-1-2014
Enreach B.V.Almere44.0001,6%2-12-200819-11-2024
Routit B.V.Ede GLD44.0001,6%28-9-201120-4-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht44.0001,6%21-9-200524-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,2%10-12-202010-12-2020
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,2%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,2%10-1-201312-11-2024
Kwebbl B.V.Amsterdam33.0001,2%23-8-20133-7-2019
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,8%6-11-20146-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200915-3-2023
MTel B.V.Rotterdam22.0000,8%31-3-20114-1-2016
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%24-9-200724-9-2007
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%26-5-200826-5-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 83 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0111

De oudste gedateerde toekenning onder 0111 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 50 toegekende blokken. 132 van de 154 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (12×) en 100 (10×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0111 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Amsterdam (5), Utrecht (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zierikzee.

Alle blokken onder 0111

De 150 laagste van 154 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
011120000001112009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
011120100001112019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
011120200001112029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
011120300001112039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
011120400001112049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
011120500001112059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
011120600001112069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
011120700001112079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
011120800001112089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
011120900001112099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
011121000001112109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
011121200001112129991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
011121300001112139991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-10-2014toegekend
011121400001112149991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
011121500001112159991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011121600001112169991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
011121700001112179991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
011121800001112189991.000Voys Partners B.V.Groningen13-8-2015toegekend
011121900001112199991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
0111220000011122999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
011123000001112309991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
011123100001112319991.000MTel B.V.Rotterdam4-1-2016toegekend
011123200001112329991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
011123300001112339991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
011123400001112349991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
011123500001112359991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
011123600001112369991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
011123700001112379991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
011123800001112389991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
011123900001112399991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen8-8-2017toegekend
011124000001112409991.000Kwebbl B.V.Amsterdam3-7-2019toegekend
011124100001112419991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
011124200001112429991.000Routit B.V.Ede GLD28-3-2019toegekend
011124300001112439991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
011124400001112449991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
011124500001112459991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011124600001112469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
011124700001112479991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
011124800001112489991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
011124900001112499991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam16-4-2021toegekend
011125000001112509991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
011125100001112519991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
011125200001112529991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
0111400000011140999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111410000011141999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111420000011142999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111430000011143999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011144000001114409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
011144100001114419991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
011144300001114439991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
011144400001114449991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
011144500001114459991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
011144600001114469991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
011144700001114479991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
011144800001114489991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
0111450000011145999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111460000011146999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111480000011148999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011155000001115509991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
011155100001115519991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
011155500001115559991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
011156500001115659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
011156600001115669991.000Routit B.V.Ede GLD20-4-2021toegekend
011160000001116009991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
0111640000011164999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111650000011165999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111670000011167999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0111690000011169999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
011170000001117009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
011170100001117019991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
011170200001117029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
011170300001117039991.000Raffel Internet B.V.Breda1-12-2017toegekend
011170400001117049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
011170500001117059991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
011170600001117069991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
011170700001117079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011170800001117089991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
011171000001117109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011171100001117119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011171200001117129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011171300001117139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011171400001117149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
011172000001117209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011172100001117219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011172200001117229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht21-9-2005toegekend
011172300001117239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
011172400001117249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
011172500001117259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
011172600001117269991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht21-9-2009toegekend
011172700001117279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
011172800001117289991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
011172900001117299991.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
011174100001117419991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht26-5-2008toegekend
01117420000111742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117421000111742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117422000111742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117423000111742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117424000111742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117425000111742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117426000111742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117427000111742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117428000111742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
01117429000111742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011174300001117439991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
011174400001117449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
011174500001117459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
011174600001117469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
011174700001117479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
011174800001117489991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
011174900001117499991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
011175000001117509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011175100001117519991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
011176200001117629991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
011176300001117639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
011176400001117649991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
011176500001117659991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
011176700001117679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
011176800001117689991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
011176900001117699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
011178100001117819991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
011178200001117829991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
011178300001117839991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
011178400001117849991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
011178500001117859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
011178600001117869991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
011178700001117879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
011178800001117889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
011178900001117899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk24-9-2007toegekend
011179000001117909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
011179100001117919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
011179200001117929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
011179300001117939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
011179400001117949991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
011179500001117959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
011179600001117969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
011179700001117979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
011179900001117999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
011182000001118209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
011182100001118219991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
011182200001118229991.000Ziggo B.V.Utrecht9-8-1999toegekend
011183300001118339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
011185000001118509991.000Ziggo B.V.Utrecht19-11-1999toegekend
011185100001118519991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
011185200001118529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
011185300001118539991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011185400001118549991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011185500001118559991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011185600001118569991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011185700001118579991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend
011185800001118589991.000Ziggo B.V.Utrecht10-3-2008toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Zeeland

Zeeland telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0111 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0117 (Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)) met 152 blokken en 81 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0113Goes28984393.000
0118Middelburg en Vlissingen21684357.000
0115Terneuzen17382253.000
0117Oostburg (West-Zeeuws-Vlaanderen)15281200.000
0114Hulst14380180.000
0166Tholen13582167.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0111-nummer

Gebeld door een 0111-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0111

Waar is netnummer 0111?

0111 is het netnummer van Zierikzee (Schouwen-Duiveland) in Zeeland. Het netnummergebied is ongeveer 239 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0111?

Geheel of grotendeels: Schouwen-Duiveland. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0111-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0111 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 111 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0111-nummers?

Het ACM-register telt onder 0111 154 nummerblokken bij 83 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 44,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0111?

Het gebied van 0111 grenst aan de netnummers 0166, 0167 en 0187.

Wat doe ik als een 0111-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.