KPN B.V.

KPN B.V. (zetel Rotterdam, KVK 27124701) houdt volgens het ACM-register 14.039 toegekende reeksen, de eerste van 15 juni 1992 en de jongste van 12 september 2025. Dat is plaats 1 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 7.219 vaste nummerblokken, 6.214 0800-toekenningen, 291 097-reeksen (machine-to-machine), 201 06-reeksen, 69 085/088-toekenningen, 26 overige toekenningen en 19 090x-toekenningen. Op het mobiele net staat KPN B.V. met 39,8% van alle toegekende 06-nummers op plaats 1 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

7.219vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
201mobiele 06-reeksen
6.302zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 12 provincies

Op het vaste net tellen de 7.219 blokken van KPN B.V. op tot 26,6 mln nummers in 141 kentallen — 42,8% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 28 augustus 1997 (onder 010, Rotterdam), het jongste op 22 juni 2023 (onder 020, Amsterdam). 3.267 van de 7.219 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 1.153× 10.000, 799× 2.000, 544× 3.000 en 425× 4.000. De meeste blokken liggen in Zuid-Holland (1.357 blokken in 13 kentallen), gevolgd door Noord-Holland (1.034), Noord-Brabant (811) en Limburg (504). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Zuid-Holland13 van 161.3575,6 mln18,8%
Noord-Holland8 van 171.0344,2 mln14,3%
Noord-Brabant11 van 208113,2 mln11,2%
Limburg6 van 75041,7 mln7%
Gelderland5 van 263771,5 mln5,2%
Utrecht3 van 63601,5 mln5%
Overijssel5 van 123081,2 mln4,3%
Groningen3 van 7293720.0004,1%
Drenthe2 van 6210361.0002,9%
Zeeland2 van 7197415.0002,7%
Friesland1 van 1366219.0000,9%
Flevoland1 van 436234.0000,5%

Mobiele reeksen: 201 blokken in 06-1 en 06-2

KPN B.V. houdt 201 06-blokken met samen 21,2 mln nummers, toegekend tussen 23 maart 2000 en 18 december 2018. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is KPN B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-1525.990.000
06-2404.000.000
06-3221.990.000
06-4314.000.000
06-5333.300.000
06-8231.920.000
VanTotNummersToegekendStatus
06100000000610099999100.0008-8-2002toegekend
06101000000610199999100.0008-8-2002toegekend
06102000000610299999100.0008-8-2002toegekend
06103000000610399999100.0008-8-2002toegekend
06104000000610499999100.0008-8-2002toegekend
06105000000610599999100.0008-8-2002toegekend
06106000000610699999100.0008-8-2002toegekend
06107000000610799999100.0008-8-2002toegekend
06108000000610899999100.0008-8-2002toegekend
06109000000610999999100.0008-8-2002toegekend
06120000000612099999100.0008-8-2002toegekend
06121000000612199999100.0008-8-2002toegekend
06122000000612299999100.0008-8-2002toegekend
06123000000612399999100.0008-8-2002toegekend
06124000000612499999100.0008-8-2002toegekend
06125000000612599999100.0008-8-2002toegekend
06126000000612699999100.0008-8-2002toegekend
06127000000612799999100.0008-8-2002toegekend
06128000000612899999100.0008-8-2002toegekend
06129000000612999999100.0008-8-2002toegekend
06130000000613099999100.00023-3-2000toegekend
06131000000613199999100.00023-3-2000toegekend
06132000000613299999100.00023-3-2000toegekend
06133000000613399999100.00023-3-2000toegekend
06134000000613499999100.00023-3-2000toegekend
06135000000613599999100.00023-1-2001toegekend
06136000000613699999100.00023-1-2001toegekend
06137000000613799999100.00023-1-2001toegekend
06138000000613899999100.00023-1-2001toegekend
06139000000613999999100.00023-1-2001toegekend
06160000000616099999100.00013-6-2002toegekend
0616100000061617999980.00013-6-2002toegekend
0616190000061619999910.00013-6-2002toegekend
06162000000616299999100.00013-6-2002toegekend
06163000000616399999100.00013-6-2002toegekend
06164000000616499999100.00013-6-2002toegekend
06165000000616599999100.00013-6-2002toegekend
06166000000616699999100.00013-6-2002toegekend
06167000000616799999100.00013-6-2002toegekend
06168000000616899999100.00013-6-2002toegekend
06169000000616999999100.00013-6-2002toegekend
06170000000617099999100.00013-6-2002toegekend
06171000000617199999100.00013-6-2002toegekend
06172000000617299999100.00013-6-2002toegekend
06173000000617399999100.00013-6-2002toegekend
06174000000617499999100.00013-6-2002toegekend
06175000000617599999100.00013-6-2002toegekend
06176000000617699999100.00013-6-2002toegekend
06177000000617799999100.00013-6-2002toegekend
06178000000617899999100.00013-6-2002toegekend
06179000000617999999100.00013-6-2002toegekend
061900000006199999991.000.00013-6-2002toegekend
06200000000620099999100.0008-8-2002toegekend
06201000000620199999100.0008-8-2002toegekend
06202000000620299999100.0008-8-2002toegekend
06203000000620399999100.0008-8-2002toegekend
06204000000620499999100.0008-8-2002toegekend
06205000000620599999100.0008-8-2002toegekend
06206000000620699999100.0008-8-2002toegekend
06207000000620799999100.0008-8-2002toegekend

De 60 laagste van 201 blokken.

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor KPN B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam5302.159.0002-12-199922-6-2023
010Rotterdam3271.968.00028-8-199722-6-2023
030Utrecht2531.030.00028-8-199722-6-2023
070Den Haag2261.008.00028-8-199722-6-2023
040Eindhoven143671.00028-8-199722-6-2023
023Haarlem112511.00028-8-199722-6-2023
035Hilversum (het Gooi)95469.00028-8-199723-1-2023
073's-Hertogenbosch108466.00028-8-199723-1-2023
050Groningen119459.00028-8-199723-1-2023
071Leiden100449.00028-8-199723-1-2023
013Tilburg120444.00028-8-199722-6-2023
026Arnhem110427.00028-8-199722-6-2023
076Breda81426.00028-8-199723-1-2023
078Dordrecht76386.00028-8-199723-1-2023
045Heerlen (Parkstad)87384.00028-8-199722-6-2023
033Amersfoort77381.00028-8-199723-1-2023
024Nijmegen91377.00028-8-199722-6-2023
043Maastricht101344.00028-8-199722-6-2023
038Zwolle75340.00028-8-199723-1-2023
077Venlo81336.00028-8-199723-1-2023
072Alkmaar59310.00028-8-199723-1-2023
053Enschede50288.00028-8-199723-1-2023
055Apeldoorn71284.00028-8-199723-1-2023
0181Spijkenisse (Nissewaard)93264.0002-12-199918-1-2023
046Sittard-Geleen50264.00028-8-199723-1-2023
0318Ede en Veenendaal79246.0002-12-199918-1-2023
0475Roermond103246.0002-12-199918-1-2023
0182Gouda77241.0002-12-199918-1-2023
0180Ridderkerk en Barendrecht86238.0002-12-199918-1-2023
036Almere36234.00028-8-199723-1-2023
075Zaandam (Zaanstreek)48233.00028-8-199723-1-2023
0113Goes121225.0002-12-199918-1-2023
058Leeuwarden66219.00028-8-199722-6-2023
015Delft51207.00028-8-199723-1-2023
0172Alphen aan den Rijn85206.0002-12-199918-1-2023
079Zoetermeer47200.00028-8-199723-1-2023
074Hengelo50199.00028-8-199711-5-2023
0492Helmond73191.0002-12-199922-6-2023
0118Middelburg en Vlissingen76190.0002-12-199918-1-2023
0592Assen114190.0002-12-199918-1-2023
0546Almelo99189.0002-12-199918-1-2023
0165Roosendaal34179.00028-8-199718-1-2023
0299Purmerend79179.0002-12-199918-1-2023
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)58174.0002-12-199918-1-2023
0162Oosterhout30173.00028-8-199718-1-2023
0591Emmen96171.0002-12-199918-1-2023
0297Aalsmeer en Uithoorn84169.0002-12-199922-6-2023
0252Hillegom en Lisse75166.00028-8-199718-1-2023
0183Gorinchem34162.00028-8-199718-1-2023
0570Deventer34162.00028-8-199722-6-2023
0174Naaldwijk (Westland)80153.0002-12-199922-6-2023
0416Waalwijk37152.00028-8-199718-1-2023
0485Cuijk (Land van Cuijk)91147.0002-12-199918-1-2023
0495Weert82143.0002-12-199918-1-2023
0251Beverwijk27140.00028-8-199718-1-2023
0598Hoogezand en Veendam84137.0002-12-199918-1-2023
0348Woerden30133.00028-8-199718-1-2023
0164Bergen op Zoom36130.00028-8-199718-1-2023
0341Harderwijk26127.00028-8-199718-1-2023
0599Stadskanaal90124.0002-12-199918-1-2023

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder KPN B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk69142.9009-11-2004
0800 gratis6.2146.23015-6-1992
0900 / 0906 / 0909 betaald19267-8-1996
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen29148 mln–
overige toekenningen — videotex en toegang tot datadiensten op andere netwerken1111–
overige toekenningen — semafoon nummers101 mln–
overige toekenningen — persoonlijke-assistentdiensten3111.000–
overige toekenningen — virtual private network (VPN)22–

Jongste toekenningen aan KPN B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 12 september 2025. Daarnaast staan 7 reeksen geblokkeerd op naam van KPN B.V.: teruggegeven of buiten gebruik gestelde ruimte die niet meetelt.

DatumSoortReeks / blokNummers
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970660000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970670000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970680000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970690000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970700000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970710000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970720000001.000.000
12-9-2025097-reeksen (machine-to-machine)0970730000001.000.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 1992 tot 2025.