Netnummer 058 – Leeuwarden

Het netnummer 058 hoort bij Leeuwarden (Friesland). Het ACM-register telt 251 nummerblokken onder dit kental met samen 617.000 toegekende nummers, verdeeld over 95 aanbieders — daarmee staat 058 op plaats 30 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 16 naar aantal reekshouders, goed voor 0,99% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 66 blokken (35,5% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Odido en Vodafone Libertel houdt de top drie 49,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Leeuwarden — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

058 is Leeuwarden en omliggend Friesland tot Stiens en Wergea. Het is het enige driecijferige kental van de provincie; de overige Friese netnummers (0511 tot 0519, 0561 tot 0568) zijn viercijferig.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 058 in het kort

Netnummergebied
Leeuwarden
Provincie
Fryslân
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Leeuwarden
Deels in dit gebied
Waadhoeke, Tytsjerksteradiel, Súdwest-Fryslân, Dantumadiel
Oppervlakte (land)
ca. 262 km²
Opbouw van een nummer
058 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 58 + abonneenummer
In het ACM-register
251 blokken, 95 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0511, 0515, 0517, 0518, 0519, 0566

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 058 (Leeuwarden) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 058; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
251blokken in het register
95aanbieders met toekenningen
617.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 058-nummers

Het kental 058 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 35,5% van de toegekende nummers, en in totaal houden 95 aanbieders hier blokken. 15 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 058 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 058. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam66219.00035,5%28-8-199722-6-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1147.0007,6%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Maastricht2038.0006,2%17-4-200913-7-2023
Ziggo B.V.Utrecht422.0003,6%17-9-199720-3-2014
Digihero B.V.Rotterdam321.0003,4%22-10-200915-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam220.0003,2%25-4-199717-9-1997
Ziggo Services B.V.Utrecht220.0003,2%29-12-199814-4-2008
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1313.0002,1%29-3-199925-5-2023
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen312.0001,9%10-1-201312-11-2024
Voxbone S.A.Rotterdam312.0001,9%5-3-20079-2-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1111.0001,8%8-9-199731-3-2023
Telio Netherlands B.V.Purmerend310.0001,6%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,6%4-2-20104-2-2010
Globalcall B.V.Breda110.0001,6%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,6%3-12-20073-12-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,6%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,6%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,6%27-3-201227-3-2012
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht110.0001,6%28-3-200328-3-2003
Enreach B.V.Almere66.0001%2-12-200819-11-2024
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam55.0000,8%3-2-202015-1-2021
Routit B.V.Ede GLD55.0000,8%28-9-201111-9-2024
Destiny White Label Services B.V.Heerlen44.0000,6%25-5-20127-12-2020
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0000,5%10-12-202010-12-2020
Businesscom B.V.Veghel22.0000,3%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,3%9-3-20239-3-2023
Esprit Telecom B.V.Utrecht22.0000,3%18-7-200818-7-2008
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,3%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,3%7-1-201311-12-2020
Voys Partners B.V.Groningen22.0000,3%9-2-201518-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,3%2-6-201022-10-2021
onecentral B.V.Hoofddorp22.0000,3%2-9-20111-2-2023
10Telecom B.V.Emmen11.0000,2%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,2%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,2%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,2%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,2%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,2%10-10-201410-10-2014
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,2%31-3-201731-3-2017

De 40 grootste van 95 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 058

De oudste gedateerde toekenning onder 058 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 82 toegekende blokken. 190 van de 251 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (31×), 2.000 (12×), 4.000 (5×), 5.000 (4×) en 3.000 (3×). 1 blokken staan niet op "toegekend": 1 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 058 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (9), Utrecht (7), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Leeuwarden.

Alle blokken onder 058

De 150 laagste van 251 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
058200000005820009991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
058200100005820019991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
058200200005820029991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
058200300005820039991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-6-2020toegekend
058200400005820049991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
058200500005820059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam15-1-2021toegekend
058200600005820069991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
058200800005820089991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
058200900005820099991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
058201000005820109991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0582011000058202099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
058202100005820219991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
058202200005820229991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
058202300005820239991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
058202400005820249991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
058202500005820259991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
058202600005820269991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
058202700005820279991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
058202800005820289991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
058202900005820299991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
058203000005820309991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
058203100005820319991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
058203200005820329991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
058203300005820339991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
058203400005820349991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
058203500005820359991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
058203600005820369991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
058203700005820379991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
058203800005820389991.000Voys Partners B.V.Groningen9-2-2015toegekend
058203900005820399991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
058204000005820409991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
058204100005820419991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
058204200005820429991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
058204300005820439991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
058204400005820449991.000Weritech B.V.Eindhoven7-7-2015toegekend
058204500005820459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-7-2015toegekend
058204600005820469991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen10-7-2015toegekend
058204800005820489991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
058204900005820499991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
0582050000058205999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
0582060000058206999910.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
058207000005820709991.000Tismi B.V.Breukelen UT1-3-2017toegekend
058207100005820719991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
058207200005820729991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
058207400005820749991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
058207500005820759991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
0582100000058210999910.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
0582120000058212999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582130000058213999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582150000058215999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582160000058216999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582200000058220999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
058222200005822229991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht13-7-2023toegekend
058230000005823009991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
058230100005823019991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
058230200005823029991.000Cambrium B.V.Almere4-10-2016toegekend
058230300005823039991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
058230400005823049991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
058230500005823059991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam3-2-2020toegekend
058230600005823069991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen7-12-2020toegekend
058232700005823279991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
058233000005823379998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058233800005823389991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
058233900005823399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058234000005823409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058234100005823419991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
058234200005823429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
058234300005823489996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058244100005824429992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058244300005824439991.000Voxbone S.A.Rotterdam9-2-2023toegekend
058244400005824459992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058244600005824469991.000Voxbone S.A.Rotterdam9-2-2023toegekend
058244700005824499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058250000005825049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058251000005825139994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058251800005825199992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058253100005825329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058253300005825339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
058253400005825349991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058253900005825399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058254100005825439993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058255000005825539994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058255500005825559991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058256000005825649995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058257000005825769997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582600000058260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
058265000005826519992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058265500005826569992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0582660000058266999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058267000005826789999.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058270000005827009991.000Redworks B.V.Maastricht31-1-2011toegekend
058270100005827019991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
058280000005828049995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058284300005828449992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058284500005828459991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
058284600005828499994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058286000005828609991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058286100005828619991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
058286200005828629991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058286300005828639991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
058286500005828659991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058286600005828669991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
058286700005828679991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
058286800005828689991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
0582880000058288999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058289000005828919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058289300005828999997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058290800005829089991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
058291100005829119991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058291300005829139991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058292100005829219991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058292200005829229991.000onecentral B.V.Hoofddorp1-2-2023toegekend
058292300005829239991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
058292400005829249991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht25-5-2023toegekend
058292500005829259991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
058292800005829289991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage11-5-2023toegekend
058293200005829329991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058293500005829399995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058294100005829419991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058294500005829459991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058294700005829489992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058295200005829559994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058295800005829599992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058296300005829639991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058297100005829729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058297700005829779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058297900005829799991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058298300005829839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058298700005829899993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058299000005829919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058299200005829929991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam31-3-2023toegekend
058299300005829939991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058299600005829999994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
058300000005830009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
058300100005830019991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH27-5-2022toegekend
058300200005830029991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
058301000005830109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
058301100005830119991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend24-3-2010toegekend
058301200005830199998.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
058302000005830209991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
058303000005830309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
058303100005830319991.000Routit B.V.Ede GLD7-8-2013toegekend
0583040000058304999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
058306000005830609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
058310000005831009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
058311000005831109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
058320000005832009991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-8-2009toegekend
058369000005836909991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
058440000005844009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
058440100005844019991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Friesland

Friesland telt 13 kentallen. Naar aantal blokken staat 058 op plaats 1 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0513 (Heerenveen) met 183 blokken en 88 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
0513Heerenveen18388291.000
0512Drachten (Smallingerland)15886273.000
0515Sneek15485249.000
0517Franeker en Harlingen13983209.000
0519Dokkum13785200.000
0516Oosterwolde (Ooststellingwerf)13384196.000
0511Burgum (Tytsjerksteradiel)13184207.000
0518Sint Annaparochie (Waadhoeke)12683175.000
0566Grou en Irnsum12584170.000
0514Balk en Lemmer (Friese Meren)12482181.000
0561Wolvega (Weststellingwerf)12483169.000
0562Waddeneilanden (Terschelling en Vlieland)12080139.000

Wat bezoekers checken en melden over 058-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

47zoekopdrachten
44verschillende nummers
44verschillende bezoekers

Netnummer 058 staat daarmee op plaats 30 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 058-nummer

Gebeld door een 058-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 058

Waar is netnummer 058?

058 is het netnummer van Leeuwarden in Fryslân. Het netnummergebied is ongeveer 262 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 058?

Geheel of grotendeels: Leeuwarden. Deels: Waadhoeke, Tytsjerksteradiel, Súdwest-Fryslân en Dantumadiel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 058-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 058 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 58 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 058-nummers?

Het ACM-register telt onder 058 251 nummerblokken bij 95 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 35,5% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 058?

Het gebied van 058 grenst aan de netnummers 0511, 0515, 0517, 0518, 0519 en 0566.

Hoe vaak worden 058-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 44 verschillende 058-nummers 47 keer opgezocht door 44 bezoekers. Daarmee staat 058 op plaats 30 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 058-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.