Netnummer 0512 – Drachten (Smallingerland)

Het netnummer 0512 hoort bij Drachten (Smallingerland) (Friesland). Het ACM-register telt 158 nummerblokken onder dit kental met samen 273.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0512 op plaats 83 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,44% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 25 blokken (38,1% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo Zakelijk Services en BT houdt de top drie 48,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Drachten — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0512 in het kort

Netnummergebied
Drachten (Smallingerland)
Provincie
Fryslân
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Smallingerland, Achtkarspelen
Deels in dit gebied
Opsterland, Tytsjerksteradiel
Oppervlakte (land)
ca. 298 km²
Opbouw van een nummer
0512 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 512 + abonneenummer
In het ACM-register
158 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0511, 0513, 0516, 0566, 0594

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0512 (Drachten (Smallingerland)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0512; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
158blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
273.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0512-nummers

Het kental 0512 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 38,1% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0512 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 7 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0512. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam25104.00038,1%28-8-199718-1-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht817.0006,2%7-6-20053-7-2008
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0004%4-4-199720-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0003,7%29-12-199829-12-1998
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage88.0002,9%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht66.0002,2%17-4-20097-6-2023
Enreach B.V.Almere55.0001,8%2-12-200819-11-2024
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0001,8%4-7-20054-7-2005
Routit B.V.Ede GLD44.0001,5%28-9-201122-12-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,1%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam33.0001,1%1-2-20225-7-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen33.0001,1%25-5-201222-9-2017
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,1%10-1-201312-11-2024
Voxbone S.A.Elsene33.0001,1%5-3-200724-7-2025
Businesscom B.V.Veghel22.0000,7%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,7%9-3-20239-3-2023
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,7%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,7%3-1-20137-4-2021
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,7%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,7%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
3Webapps B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%14-9-202614-9-2026
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%21-3-200621-3-2006
Connection TelecomZandvoort11.0000,4%6-1-20166-1-2016
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,4%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%24-10-202224-10-2022
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%3-4-20063-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%26-5-200826-5-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0512

De oudste gedateerde toekenning onder 0512 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 44 toegekende blokken. 134 van de 158 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 3.000 (8×), 10.000 (6×), 7.000 (4×), 2.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0512 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (7), 's-Gravenhage (4) en Amsterdam (4). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Drachten.

Alle blokken onder 0512

De 150 laagste van 158 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
051220000005122009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
051220100005122019991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
051220200005122029991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
051220300005122039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
051220400005122049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
051220500005122059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
051220600005122069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
051220700005122079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
051220800005122089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
051220900005122099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
0512210000051221999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
051222000005122209991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
051222100005122219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
051222200005122229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
051222300005122239991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
051222400005122249991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
051222500005122259991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
051222600005122269991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
051222700005122279991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
051222800005122289991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
051223000005122309991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
051223100005122319991.000Raffel Internet B.V.Breda8-12-2014toegekend
051223200005122329991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
051223300005122339991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051223400005122349991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
051223500005122359991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
051223600005122369991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
051223700005122379991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
051223800005122389991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
051223900005122399991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
051224000005122409991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
051224100005122419991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
051224200005122429991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
051224300005122439991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
051224400005122449991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
051224500005122459991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen12-12-2016toegekend
051224600005122469991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
051224800005122489991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
051224900005122499991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
051225000005122509991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
051225100005122519991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
051225200005122529991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
051225300005122539991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
051225400005122549991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel24-10-2022toegekend
051225500005122559991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
051225600005122569991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
051230000005123069997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051233000005123329993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051233400005123369993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051234000005123429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051235000005123529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051235400005123599996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051236000005123669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051236800005123699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051237000005123729993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051238000005123869997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051238900005123899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051244000005124409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
051244100005124419991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
051244200005124429991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
051244400005124449991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
051244500005124459991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
051244600005124469991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
051244700005124479991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
051246000005124629993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051247100005124739993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0512510000051251999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051252000005125269997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051253000005125339994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051253700005125399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0512540000051254999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051255000005125509991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
051255100005125519991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
051255200005125529991.000Routit B.V.Ede GLD22-12-2015toegekend
051255300005125539991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn7-4-2021toegekend
051255500005125559991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
051256500005125659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
051256600005125669991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
051256800005125689991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
051257000005125719992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051258000005125879998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051258800005125889991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
051258900005125899991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051259100005125959995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051259900005125999991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
051266600005126669991.000Connection TelecomZandvoort6-1-2016toegekend
051270000005127009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
051270100005127019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
051270200005127029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
051270300005127039991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht18-1-2023toegekend
051270400005127049991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
051270500005127059991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
051270600005127069991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
051270700005127079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051270800005127089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
051270900005127099991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
051271000005127109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051271100005127119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051271200005127129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051271300005127139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051271400005127149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
051271500005127159991.000Voxbone S.A.Elsene24-7-2025toegekend
051271600005127169991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
051272100005127219991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
051272200005127229991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
051272300005127239991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
051272400005127249991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
051272500005127259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
051272600005127269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
051272700005127279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
051272800005127289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
051272900005127299991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
051274000005127409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
051274100005127419991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht26-5-2008toegekend
051274200005127429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051274300005127439991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
051274400005127449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
051274500005127459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
051274600005127469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
051274700005127479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
051274800005127489991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
051274900005127499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
051275000005127509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051275100005127519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051275200005127529991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051275300005127539991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
051276000005127609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
051276200005127629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
051276300005127639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
051276400005127649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
051276700005127679991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-8-2006toegekend
051276800005127689991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht1-8-2006toegekend
051276900005127699991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
0512770000051277999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht3-7-2008toegekend
051278100005127819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
051278200005127829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
051278300005127839991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
051278500005127859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
051278600005127869991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
051278700005127879991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
051278800005127889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
051278900005127899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk3-4-2006toegekend
051279000005127909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
051279100005127919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
051279200005127929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
051279300005127939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
051279400005127949991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
051279500005127959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
051279600005127969991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
051279700005127979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Friesland

Friesland telt 13 kentallen. Naar aantal blokken staat 0512 op plaats 3 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0515 (Sneek) met 154 blokken en 85 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
058Leeuwarden25195617.000
0513Heerenveen18388291.000
0515Sneek15485249.000
0517Franeker en Harlingen13983209.000
0519Dokkum13785200.000
0516Oosterwolde (Ooststellingwerf)13384196.000
0511Burgum (Tytsjerksteradiel)13184207.000
0518Sint Annaparochie (Waadhoeke)12683175.000
0566Grou en Irnsum12584170.000
0514Balk en Lemmer (Friese Meren)12482181.000
0561Wolvega (Weststellingwerf)12483169.000
0562Waddeneilanden (Terschelling en Vlieland)12080139.000

Wat bezoekers checken en melden over 0512-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

23zoekopdrachten
23verschillende nummers
23verschillende bezoekers

Netnummer 0512 staat daarmee op plaats 51 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0512-nummer

Gebeld door een 0512-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0512

Waar is netnummer 0512?

0512 is het netnummer van Drachten (Smallingerland) in Fryslân. Het netnummergebied is ongeveer 298 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0512?

Geheel of grotendeels: Smallingerland en Achtkarspelen. Deels: Opsterland en Tytsjerksteradiel. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0512-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0512 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 512 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0512-nummers?

Het ACM-register telt onder 0512 158 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 38,1% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0512?

Het gebied van 0512 grenst aan de netnummers 0511, 0513, 0516, 0566 en 0594.

Hoe vaak worden 0512-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 23 verschillende 0512-nummers 23 keer opgezocht door 23 bezoekers. Daarmee staat 0512 op plaats 51 van 140 netnummers.

Wat doe ik als een 0512-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.