Netnummer 0594 – Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)

Het netnummer 0594 hoort bij Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier) (Groningen). Het ACM-register telt 152 nummerblokken onder dit kental met samen 239.000 toegekende nummers, verdeeld over 86 aanbieders — daarmee staat 0594 op plaats 98 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 50 naar aantal reekshouders, goed voor 0,38% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 30 blokken (33,9% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Ziggo Services houdt de top drie 44,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Zuidhorn en Grootegast — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 24-10-2026

Netnummer 0594 in het kort

Netnummergebied
Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)
Provincies
Groningen, Fryslân
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Westerkwartier
Deels in dit gebied
Noardeast-Fryslân, Noordenveld
Oppervlakte (land)
ca. 383 km²
Opbouw van een nummer
0594 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 594 + abonneenummer
In het ACM-register
152 blokken, 86 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
050, 0511, 0512, 0516, 0519, 0592, 0595

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0594 (Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0594; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
152blokken in het register
86aanbieders met toekenningen
239.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0594-nummers

Het kental 0594 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 33,9% van de toegekende nummers, en in totaal houden 86 aanbieders hier blokken. 20 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0594 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0594. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam3081.00033,9%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht413.0005,4%4-4-199720-3-2014
Ziggo Services B.V.Utrecht312.0005%29-12-19988-9-2017
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,6%25-4-199717-9-1997
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0004,2%7-1-20107-1-2010
Vodafone Libertel B.V.Maastricht77.0002,9%17-4-20096-4-2021
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,1%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,1%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0001,7%2-12-200819-11-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,8%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,8%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,8%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,8%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,8%23-8-201328-9-2017
Routit B.V.Ede GLD22.0000,8%28-9-201129-8-2019
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,8%7-1-201311-12-2020
Telio Netherlands B.V.Purmerend22.0000,8%19-5-20097-12-2012
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,8%2-6-201022-10-2021
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22.0000,8%28-1-200924-3-2015
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,4%6-11-20146-11-2014
Connection TelecomZandvoort11.0000,4%3-2-20163-2-2016
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%17-11-202017-11-2020
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%19-4-200619-4-2006
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026

De 40 grootste van 86 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0594

De oudste gedateerde toekenning onder 0594 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 37 toegekende blokken. 132 van de 152 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (7×), 10.000 (6×), 5.000 (3×), 3.000 (2×) en 4.000 (1×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0594 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Zuidhorn en Grootegast.

Alle blokken onder 0594

De 150 laagste van 152 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
059420000005942009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
059420100005942019991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059420200005942029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059420300005942039991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
059420400005942049991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
059420500005942059991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
059420600005942069991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
059420700005942079991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
059420800005942089991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
059420900005942099991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
059421100005942149994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059422000005942209991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
059422100005942219991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
059422200005942229991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059422300005942239991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059422500005942259991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
059422600005942269991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059422700005942279991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
059422800005942289991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
059422900005942299991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
059423000005942309991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
059423100005942319991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
059423200005942329991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
059423300005942339991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059423400005942349991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
059423500005942359991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
059423600005942369991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
059423700005942379991.000Enreach B.V.Almere15-6-2016toegekend
059423800005942389991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
059423900005942399991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
059424800005942499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059425000005942509991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
059425100005942519991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
059425200005942529991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
059425300005942539991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
059426200005942629991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht6-4-2021toegekend
059426300005942639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht6-4-2021toegekend
059428000005942809991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059428300005942839991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059429100005942919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0594440000059444999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0594500000059450999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0594510000059451999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059452000005945209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059452800005945299992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059453000005945309991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
059453100005945319991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
059453200005945329991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
059453300005945339991.000Connection TelecomZandvoort3-2-2016toegekend
059453400005945349991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
059453500005945359991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
059453600005945369991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
059453700005945379991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
059453800005945389991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
059453900005945399991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
059454000005945409991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059454800005945499992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059455100005945559995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059455800005945589991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059456000005945609991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
059456100005945619991.000Routit B.V.Ede GLD29-8-2019toegekend
059456200005945629991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
059456300005945639991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
059456400005945649991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
059456500005945659991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
059456600005945669991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam30-1-2025toegekend
059458000005945819992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059458500005945859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059458700005945889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059459100005945919991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059459700005945979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059461000005946149995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059462000005946229993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059462800005946289991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059463100005946329992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059463700005946379991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059464100005946489998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059465700005946599993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059466000005946609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
059466500005946659991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
059466600005946669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
059467700005946779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059468700005946889992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059469500005946999995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059470000005947009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
059470100005947019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
059470200005947029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
059470300005947039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
059470400005947049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
059470500005947059991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
059470600005947069991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
059470700005947079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059470800005947089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
059471000005947109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059471100005947119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059471200005947129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059471300005947139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059471400005947149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059471500005947159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
059471600005947169991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
059471700005947179991.000N.V. Kabeltelevisie Noord-Oost FrieslandDokkum23-2-2024toegekend
059472100005947219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
059472200005947229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
059472300005947239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
059472400005947249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
059472500005947259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
059472600005947269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
059472700005947279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
059472800005947289991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059472900005947299991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
059474000005947409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
059474100005947419991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
059474200005947429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059474300005947439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
059474400005947449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
059474500005947459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
059474600005947469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
059474700005947479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
059474800005947489991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
059474900005947499991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
059475000005947509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059475100005947519991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059476000005947609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
059476200005947629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
059476300005947639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
059476400005947649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
059476500005947659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
059476700005947679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
059476800005947689991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
059476900005947699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
059478100005947819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
059478200005947829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
059478500005947859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
059478700005947879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
059478800005947889991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
059478900005947899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk19-4-2006toegekend
059479000005947909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
059479100005947919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
059479200005947929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
059479300005947939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
059479500005947959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
059479600005947969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
059479700005947979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
0594800000059480999910.000Esprit Telecom B.V.Utrecht7-1-2010toegekend
059482000005948209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
059482700005948279991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
059483300005948339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0594840000059484999910.000Ziggo Services B.V.Utrecht29-12-1998toegekend
0594850000059485999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
059487000005948709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Groningen

Groningen telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0594 op plaats 5 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0597 (Winschoten (Oldambt)) met 151 blokken en 81 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
050Groningen381961 mln
0598Hoogezand en Veendam21684288.000
0599Stadskanaal21585268.000
0596Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta)15585225.000
0597Winschoten (Oldambt)15181226.000
0595Winsum en Warffum (Het Hogeland)13582182.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0594-nummer

Gebeld door een 0594-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0594

Waar is netnummer 0594?

0594 is het netnummer van Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier) in de provincies Groningen en Fryslân. Het netnummergebied is ongeveer 383 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0594?

Geheel of grotendeels: Westerkwartier. Deels: Noardeast-Fryslân en Noordenveld. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0594-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0594 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 594 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0594-nummers?

Het ACM-register telt onder 0594 152 nummerblokken bij 86 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 33,9% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0594?

Het gebied van 0594 grenst aan de netnummers 050, 0511, 0512, 0516, 0519, 0592 en 0595.

Wat doe ik als een 0594-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.