Netnummer 0596 – Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta)

Het netnummer 0596 hoort bij Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta) (Groningen). Het ACM-register telt 155 nummerblokken onder dit kental met samen 225.000 toegekende nummers, verdeeld over 85 aanbieders — daarmee staat 0596 op plaats 89 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 65 naar aantal reekshouders, goed voor 0,36% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 26 blokken (38,2% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en BT houdt de top drie 49,3% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Appingedam en Delfzijl — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0596 in het kort

Netnummergebied
Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta)
Provincie
Groningen
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Eemsdelta
Deels in dit gebied
Oldambt, Het Hogeland, Midden-Groningen
Oppervlakte (land)
ca. 335 km²
Opbouw van een nummer
0596 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 596 + abonneenummer
In het ACM-register
155 blokken, 85 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
050, 0595, 0597, 0598

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0596 (Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0596; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
155blokken in het register
85aanbieders met toekenningen
225.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0596-nummers

Het kental 0596 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 38,2% van de toegekende nummers, en in totaal houden 85 aanbieders hier blokken. 21 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0596 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0596. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2686.00038,2%28-8-199718-1-2023
Ziggo B.V.Utrecht514.0006,2%4-4-199731-3-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0004,9%25-4-199717-9-1997
Vodafone Libertel B.V.Maastricht66.0002,7%17-4-200929-4-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage145.0002,2%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,2%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0001,8%2-12-200819-11-2024
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht34.0001,8%26-7-200624-3-2015
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg33.0001,3%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,3%10-1-201312-11-2024
Businesscom B.V.Veghel22.0000,9%26-6-201523-12-2024
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht22.0000,9%6-11-20146-12-2022
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,9%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0000,9%25-5-201222-9-2017
Digihero B.V.Rotterdam22.0000,9%22-10-200911-4-2019
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,9%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,9%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0000,9%2-6-201022-10-2021
Ziggo Services B.V.Utrecht22.0000,9%8-9-20178-9-2017
10Telecom B.V.Emmen11.0000,4%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,4%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,4%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,4%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,4%29-5-202429-5-2024
Budget Phone Company B.V.Rotterdam11.0000,4%11-4-202311-4-2023
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,4%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,4%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,4%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,4%22-9-201722-9-2017
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam11.0000,4%5-7-20235-7-2023
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,4%19-1-201619-1-2016
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,4%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,4%19-4-200619-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,4%26-5-200826-5-2008
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,4%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,4%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,4%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,4%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,4%2-10-20202-10-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,4%21-7-201121-7-2011

De 40 grootste van 85 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0596

De oudste gedateerde toekenning onder 0596 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 47 toegekende blokken. 125 van de 155 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 100 (10×), 4.000 (5×), 2.000 (4×), 3.000 (4×) en 10.000 (4×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0596 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (6), Amsterdam (5) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Appingedam en Delfzijl.

Alle blokken onder 0596

De 150 laagste van 155 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
059620000005962009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
059620100005962019991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
059620200005962029991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059620300005962039991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
059620400005962049991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
059620500005962059991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
059620600005962069991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
059620700005962079991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
059620800005962089991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
059620900005962099991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
059621000005962109991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
059621100005962119991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht29-4-2014toegekend
059621200005962129991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
059621300005962139991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
059621400005962149991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059621500005962159991.000Ziggo Services B.V.Utrecht8-9-2017toegekend
059621700005962179991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
059621800005962189991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059621900005962199991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
059622000005962219992.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
059622200005962229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
059622300005962239991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
059622400005962249991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
059622500005962259991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
059622600005962269991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059622700005962279991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
059622800005962289991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
059622900005962299991.000Enreach B.V.Almere22-3-2016toegekend
059623000005962309991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
059623100005962319991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
059623200005962329991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
059623300005962339991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
059623400005962349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
059623500005962359991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
059623600005962369991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
059623700005962379991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
059623800005962389991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
059623900005962399991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
059624000005962409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
059624100005962419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
059624200005962429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
059624300005962439991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0596360000059636999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
059637000005963709991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam11-4-2023toegekend
059637100005963719991.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam27-11-2024toegekend
059644000005964409991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
059644100005964419991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
059644300005964439991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
059644400005964449991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
059644500005964459991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
059651600005965199994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059653300005965339991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059653500005965359991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059654100005965439993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059654800005965489991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059655000005965529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059656600005965699994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059657000005965759996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059658000005965839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059659100005965929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059660100005966029992.000KPN B.V.Rotterdam14-7-1998toegekend
0596610000059661999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059662000005966209991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059662200005966299998.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0596630000059663999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059664000005966449995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059664600005966499994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059665000005966529993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059665400005966549991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059666000005966609991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
059666600005966669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
059666700005966679991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
059666800005966689991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
059666900005966699991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
059667000005966709991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059667400005966749991.000Ziggo B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
059667500005966769992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059668000005966839994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059668600005966869991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059669100005966939993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059670000005967009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
059670100005967019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
059670200005967029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
059670300005967039991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
059670400005967049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
059670500005967059991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
059670700005967079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059670800005967089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
059670900005967099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
059671000005967109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059671100005967119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059671200005967129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059671300005967139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059671400005967149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059671500005967159991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-11-2014toegekend
059671600005967169991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
059672100005967219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht26-7-2006toegekend
059672200005967229991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
059672300005967239991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
059672400005967249991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
059672500005967259991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
059672600005967269991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
059672700005967279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
059672800005967289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
059672900005967299991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
059674000005967409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
059674100005967419991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht26-5-2008toegekend
05967420000596742099100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967421000596742199100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967422000596742299100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967423000596742399100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967424000596742499100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967425000596742599100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967426000596742699100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967427000596742799100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967428000596742899100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
05967429000596742999100Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059674300005967439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
059674400005967449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
059674500005967459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
059674600005967469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
059674700005967479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
059674800005967489991.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
059674900005967499991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059675000005967509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059676000005967609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
059676200005967629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
059676300005967639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
059676400005967649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
059676500005967659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
059676700005967679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
059676800005967689991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
059676900005967699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
059678100005967819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
059678200005967829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
059678300005967839991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
059678500005967859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
059678700005967879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
059678800005967889991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059678900005967899991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk19-4-2006toegekend
059679000005967909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
059679100005967919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
059679200005967929991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
059679300005967939991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
059679500005967959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
059679600005967969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
059679700005967979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
059679900005967999991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht6-12-2022toegekend
059682000005968209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
059683300005968339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Groningen

Groningen telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0596 op plaats 4 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0594 (Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)) met 152 blokken en 86 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
050Groningen381961 mln
0598Hoogezand en Veendam21684288.000
0599Stadskanaal21585268.000
0594Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)15286239.000
0597Winschoten (Oldambt)15181226.000
0595Winsum en Warffum (Het Hogeland)13582182.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0596-nummer

Gebeld door een 0596-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0596

Waar is netnummer 0596?

0596 is het netnummer van Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta) in Groningen. Het netnummergebied is ongeveer 335 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0596?

Geheel of grotendeels: Eemsdelta. Deels: Oldambt, Het Hogeland en Midden-Groningen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0596-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0596 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 596 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0596-nummers?

Het ACM-register telt onder 0596 155 nummerblokken bij 85 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 38,2% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0596?

Het gebied van 0596 grenst aan de netnummers 050, 0595, 0597 en 0598.

Wat doe ik als een 0596-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.