Netnummer 0595 – Winsum en Warffum (Het Hogeland)

Het netnummer 0595 hoort bij Winsum en Warffum (Het Hogeland) (Groningen). Het ACM-register telt 135 nummerblokken onder dit kental met samen 182.000 toegekende nummers, verdeeld over 82 aanbieders — daarmee staat 0595 op plaats 124 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 124 naar aantal reekshouders, goed voor 0,29% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 23 blokken (28% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met BT en Ziggo houdt de top drie 40% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Winsum en Warffum — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 0595 in het kort

Netnummergebied
Winsum en Warffum (Het Hogeland)
Provincie
Groningen
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Het Hogeland
Deels in dit gebied
Eemsdelta
Oppervlakte (land)
ca. 389 km²
Opbouw van een nummer
0595 + abonneenummer van 6 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 595 + abonneenummer
In het ACM-register
135 blokken, 82 aanbieders
Jongste toekenning
5 maart 2026 (Ipronto Communications)
Aangrenzende netnummers
050, 0519, 0594, 0596

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 0595 (Winsum en Warffum (Het Hogeland)) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 0595; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
135blokken in het register
82aanbieders met toekenningen
182.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 0595-nummers

Het kental 0595 is versnipperd: KPN B.V. leidt met 28% van de toegekende nummers, en in totaal houden 82 aanbieders hier blokken. 22 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 0595 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft Ziggo (eerste blok 4-4-1997); de jongste toekenning ging naar Ipronto Communications op 5-3-2026. 6 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 0595. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam2351.00028%28-8-199718-1-2023
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam211.0006%25-4-199717-9-1997
Ziggo B.V.Utrecht211.0006%4-4-199720-3-2014
Vodafone Libertel B.V.Utrecht66.0003,3%17-4-20097-6-2023
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage55.0002,7%29-5-202013-9-2023
Verizon Nederland B.V.Amsterdam55.0002,7%4-7-20054-7-2005
Enreach B.V.Almere44.0002,2%2-12-200819-11-2024
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0001,6%10-1-201312-11-2024
Voxbone S.A.Elsene33.0001,6%5-3-200724-7-2025
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht23.0001,6%28-1-200924-3-2015
Businesscom B.V.Veghel22.0001,1%26-6-201523-12-2024
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg22.0001,1%10-12-202010-12-2020
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam22.0001,1%1-2-20225-7-2023
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0001,1%9-3-20239-3-2023
Destiny White Label Services B.V.Heerlen22.0001,1%25-5-201222-9-2017
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0001,1%23-8-201328-9-2017
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0001,1%7-1-201311-12-2020
X2Com B.V.Rosmalen22.0001,1%2-6-201022-10-2021
10Telecom B.V.Emmen11.0000,5%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,5%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,5%2-8-20162-8-2016
Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel11.0000,5%23-8-201623-8-2016
BlackGATE B.V.'s-Gravenhage11.0000,5%29-5-202429-5-2024
CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch11.0000,5%31-3-201731-3-2017
CM.COM Netherlands B.V.Breda11.0000,5%30-1-202030-1-2020
COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin11.0000,5%9-4-20209-4-2020
Cambrium B.V.Almere11.0000,5%22-9-201722-9-2017
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht11.0000,5%24-7-201224-7-2012
Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11.0000,5%19-1-201619-1-2016
Digihero B.V.Rotterdam11.0000,5%22-10-200922-10-2009
Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel11.0000,5%3-4-20193-4-2019
EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk11.0000,5%19-4-200619-4-2006
Esprit Telecom B.V.Utrecht11.0000,5%1-7-20091-7-2009
Eurofiber Nederland B.V.Maarssen11.0000,5%27-10-202127-10-2021
Fiber Services B.V.Almere11.0000,5%2-3-20262-3-2026
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam11.0000,5%3-12-20073-12-2007
Ipronto Communications B.V.Rotterdam11.0000,5%5-3-20265-3-2026
JSR IT B.V.Best11.0000,5%2-10-20202-10-2020
KeenSystems V.o.f.Gemert11.0000,5%21-7-201121-7-2011
MKB VoiceBreda11.0000,5%2-10-20142-10-2014

De 40 grootste van 82 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 0595

De oudste gedateerde toekenning onder 0595 is van 4 april 1997 (Ziggo B.V.), de jongste van 5 maart 2026 (Ipronto Communications B.V.). De drukste periode was 2020–2024 met 35 toegekende blokken. 120 van de 135 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 2.000 (7×), 3.000 (2×), 5.000 (2×), 6.000 (2×) en 10.000 (2×). Elk blok onder dit kental is in het register aan een aanbieder toegekend.

De reekshouders onder 0595 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (7), Utrecht (6), Amsterdam (4) en 's-Gravenhage (3). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Winsum en Warffum.

Alle blokken onder 0595

Alle 135 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
059520000005952009991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
059520100005952019991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
059520200005952029991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
059520300005952039991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
059520400005952049991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
059520500005952059991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht2-1-2014toegekend
059520600005952069991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
059520700005952079991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
059520800005952089991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
059520900005952099991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
059521000005952109991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
059521100005952119991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
059521300005952139991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
059521400005952149991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059521500005952159991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
059521600005952179992.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht24-3-2015toegekend
059521800005952189991.000ipBT B.V.Haren Gn24-4-2015toegekend
059521900005952199991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
059522000005952209991.000Raffel Internet B.V.Breda22-9-2015toegekend
059522100005952219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
059522200005952229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
059522300005952239991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
059522400005952249991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
059522500005952259991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
059522600005952269991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
059522700005952279991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
059522800005952289991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
059522900005952299991.000Voys Partners B.V.Groningen11-5-2017toegekend
059523000005952309991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
059523100005952319991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam5-7-2023toegekend
059523200005952329991.000voizXL B.V.Vianen UT23-3-2018toegekend
059523300005952339991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
059523400005952349991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
059523500005952359991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
059523600005952369991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
059523700005952379991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
059523800005952389991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
059523900005952399991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
059524000005952409991.000JSR IT B.V.Best2-10-2020toegekend
059524100005952419991.000Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk16-11-2020toegekend
059524200005952429991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
059524300005952439991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam1-2-2022toegekend
059524400005952449991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0595250000059525999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
059540100005954029992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059540500005954079993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059541200005954169995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059542100005954269996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059543100005954359995.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059543700005954399993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059544000005954459996.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059544600005954469991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
059544700005954479991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059545400005954559992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059546400005954649991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059547000005954709991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
059547800005954789991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao19-1-2016toegekend
059548100005954819991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059548700005954879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059549100005954929992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059549700005954979991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059552600005955269991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059552800005955289991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059555100005955529992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059555700005955579991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059557100005955729992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059557400005955759992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059557700005955779991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
059566000005956609991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
059566100005956619991.000Ipronto Communications B.V.Rotterdam5-3-2026toegekend
059566600005956669991.000Next Telecom B.V.Utrecht3-6-2016toegekend
059570000005957009991.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam17-9-1997toegekend
059570100005957019991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
059570200005957029991.000Redworks B.V.Maastricht21-3-2011toegekend
059570300005957039991.000BlackGATE B.V.'s-Gravenhage29-5-2024toegekend
059570400005957049991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht15-1-2010toegekend
059570500005957059991.000Voxbone S.A.Elsene30-1-2025toegekend
059570600005957069991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
059570700005957079991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059570800005957089991.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
059570900005957099991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
059571000005957109991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059571100005957119991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059571200005957129991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059571300005957139991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059571400005957149991.000Verizon Nederland B.V.Amsterdam4-7-2005toegekend
059571500005957159991.000Sona Business B.V.Rotterdam13-5-2020toegekend
059571600005957169991.000Voxbone S.A.Elsene24-7-2025toegekend
059572100005957219991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht28-1-2009toegekend
059572200005957229991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
059572300005957239991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
059572400005957249991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
059572500005957259991.000X2Com B.V.Rosmalen2-6-2010toegekend
059572600005957269991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
059572700005957279991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
059572800005957289991.000Voxbone S.A.Elsene5-3-2007toegekend
059572900005957299991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
059574000005957409991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
059574100005957419991.000Esprit Telecom B.V.Utrecht1-7-2009toegekend
059574200005957429991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059574300005957439991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
059574400005957449991.000COOLWAVE COMMUNICATIONS LtdDublin9-4-2020toegekend
059574500005957459991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
059574600005957469991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
059574700005957479991.000Signet B.V.Eindhoven21-1-2010toegekend
059574900005957499991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
059575000005957509991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059576000005957609991.000Enreach B.V.Almere2-12-2008toegekend
059576200005957629991.000VoipQ B.V.Gouda13-11-2014toegekend
059576300005957639991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht17-4-2009toegekend
059576400005957649991.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
059576500005957659991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
059576700005957679991.000Eurofiber Nederland B.V.Maarssen27-10-2021toegekend
059576800005957689991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
059576900005957699991.000KPN B.V.Rotterdam18-1-2023toegekend
059578100005957819991.000VoipZeker B.V.Sassenheim27-3-2012toegekend
059578200005957829991.000KeenSystems V.o.f.Gemert21-7-2011toegekend
059578500005957859991.000KPN B.V.Rotterdam24-12-2009toegekend
059578700005957879991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
059578800005957889991.000EXA Infrastructure Netherlands B.V.Schiphol-Rijk19-4-2006toegekend
059578900005957899991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage29-5-2020toegekend
059579000005957909991.000Voiperator B.V.Zwolle27-1-2012toegekend
059579100005957919991.000onecentral B.V.Hoofddorp2-9-2011toegekend
059579200005957929991.000Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht24-7-2012toegekend
059579300005957939991.000NG-BLU Networks B.V.Meppel11-10-2012toegekend
059579400005957949991.000Qupra B.V.Amsterdam19-12-2019toegekend
059579500005957959991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend
059579600005957969991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
059579700005957979991.000Scarlet N.V.Lelystad25-7-2005toegekend
059582000005958209991.000Ziggo B.V.Utrecht20-3-2014toegekend
059582100005958219991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
059583300005958339991.000Teleservice Nederland B.VCapelle Aan Den Ijssel4-3-2015toegekend
0595850000059585999910.000Ziggo B.V.Utrecht4-4-1997toegekend
059587000005958709991.000Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam3-12-2007toegekend
059588000005958809991.000Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg10-12-2020toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Groningen

Groningen telt 7 kentallen. Naar aantal blokken staat 0595 op plaats 7 in de provincie; het dichtst in omvang komt 0597 (Winschoten (Oldambt)) met 151 blokken en 81 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
050Groningen381961 mln
0598Hoogezand en Veendam21684288.000
0599Stadskanaal21585268.000
0596Appingedam en Delfzijl (Eemsdelta)15585225.000
0594Zuidhorn en Grootegast (Westerkwartier)15286239.000
0597Winschoten (Oldambt)15181226.000

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 0595-nummer

Gebeld door een 0595-nummer: wat kunt u doen?

Een onbekend nummer kan een echte beller of een oplichter zijn. Twijfelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 0595

Waar is netnummer 0595?

0595 is het netnummer van Winsum en Warffum (Het Hogeland) in Groningen. Het netnummergebied is ongeveer 389 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 0595?

Geheel of grotendeels: Het Hogeland. Deels: Eemsdelta. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 0595-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 0595 gevolgd door een abonneenummer van 6 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 595 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 0595-nummers?

Het ACM-register telt onder 0595 135 nummerblokken bij 82 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 28% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 5 maart 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 0595?

Het gebied van 0595 grenst aan de netnummers 050, 0519, 0594 en 0596.

Wat doe ik als een 0595-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.