Enreach B.V.

Enreach B.V. (zetel Almere, KVK 39091093) houdt volgens het ACM-register 1.092 toegekende reeksen, de eerste van 20 september 2005 en de jongste van 9 maart 2026. Dat is plaats 7 van 129 aanbieders met een eigen pagina, gerekend naar het aantal toekenningen. De toekenningen verdelen zich over 1.044 vaste nummerblokken, 25 085/088-toekenningen, 16 06-reeksen, 4 097-reeksen (machine-to-machine), 2 090x-toekenningen en 1 0800-toekenningen. Op het mobiele net staat Enreach B.V. met 0,5% van alle toegekende 06-nummers op plaats 8 van de reekshouders. Het register noemt de houder van elke reeks; losse nummers kunnen door nummerbehoud vandaag bij een ander netwerk actief zijn.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

1.044vaste nummerblokken
141kentallen met toekenningen
16mobiele 06-reeksen
28zakelijke en servicenummers

Vaste nummers: 141 kentallen in 11 provincies

Op het vaste net tellen de 1.044 blokken van Enreach B.V. op tot 1,2 mln nummers in 141 kentallen — 2% van alle toegekende geografische nummerruimte in Nederland. Het eerste vaste blok werd toegekend op 2 december 2008 (onder 020, Amsterdam), het jongste op 19 november 2024 (onder 020, Amsterdam). 1.020 van de 1.044 blokken zijn blokken van 1.000 nummers; verder 18× 10.000, 5× 9.000 en 1× 2.000. De meeste blokken liggen in Zuid-Holland (135 blokken in 12 kentallen), gevolgd door Noord-Brabant (103), Noord-Holland (100) en Gelderland (90). De blokgrootte komt uit het toekenningsregister; hoeveel nummers echt in gebruik zijn, zegt dat niet.

ProvincieKentallenBlokkenNummersAandeel van de blokken
Zuid-Holland12 van 16135206.00012,9%
Noord-Brabant9 van 20103121.0009,9%
Noord-Holland7 van 17100144.0009,6%
Gelderland12 van 269099.0008,6%
Overijssel7 van 128796.0008,3%
Utrecht3 van 65480.0005,2%
Drenthe3 van 62626.0002,5%
Groningen2 van 72534.0002,4%
Flevoland2 van 42129.0002%
Zeeland2 van 71717.0001,6%
Limburg1 van 7918.0000,9%

Mobiele reeksen: 16 blokken in 06-5 en 06-8

Enreach B.V. houdt 16 06-blokken met samen 250.000 nummers, toegekend tussen 2 november 2012 en 14 juli 2023. Elk blok staat hieronder met begin- en eindnummer: valt een 06-nummer binnen zo'n blok, dan is Enreach B.V. de reekshouder — niet noodzakelijk de huidige provider.

ReeksBlokkenNummers
06-510100.000
06-86150.000
VanTotNummersToegekendStatus
0659800000065980999910.0007-4-2021toegekend
0659810000065981999910.0007-4-2021toegekend
0659820000065982999910.0007-4-2021toegekend
0659830000065983999910.0007-4-2021toegekend
0659840000065984999910.0007-4-2021toegekend
0659850000065985999910.0007-4-2021toegekend
0659860000065986999910.0007-4-2021toegekend
0659870000065987999910.0007-4-2021toegekend
0659880000065988999910.0007-4-2021toegekend
0659890000065989999910.0007-4-2021toegekend
06868000000686899999100.0002-11-2012toegekend
0686900000068690999910.00014-7-2023toegekend
0686910000068691999910.00014-7-2023toegekend
0686920000068692999910.00014-7-2023toegekend
0686930000068693999910.00014-7-2023toegekend
0686940000068694999910.00014-7-2023toegekend

De kentallen met de meeste toegekende capaciteit

Kentallen met toekenningen voor Enreach B.V. (60 van 141)

KentalPlaatsBlokkenNummersEerste blokLaatste blok
020Amsterdam3763.0002-12-200819-11-2024
030Utrecht2854.0002-12-200819-11-2024
010Rotterdam2349.0002-12-200819-11-2024
070Den Haag2442.0002-12-200819-11-2024
040Eindhoven2130.0002-12-200819-11-2024
050Groningen1827.0002-12-200819-11-2024
071Leiden1827.0002-12-200819-11-2024
013Tilburg1524.0002-12-200819-11-2024
035Hilversum (het Gooi)1624.0002-12-200819-11-2024
036Almere1523.0002-12-200819-11-2024
074Hengelo1322.0002-12-200819-11-2024
023Haarlem2021.0002-12-200819-11-2024
024Nijmegen1120.0002-12-200819-11-2024
033Amersfoort2020.0002-12-200819-11-2024
038Zwolle2020.0002-12-200819-11-2024
076Breda1919.0002-12-200819-11-2024
077Venlo918.0002-12-200819-11-2024
015Delft817.0002-12-200819-11-2024
072Alkmaar817.0002-12-200819-11-2024
078Dordrecht817.0002-12-200819-11-2024
053Enschede1414.0002-12-200819-11-2024
0570Deventer1313.0002-12-200819-11-2024
0416Waalwijk1212.0002-12-200819-11-2024
0113Goes1111.0002-12-200819-11-2024
0546Almelo1111.0002-12-200819-11-2024
0545Eibergen en Neede (Berkelland)1010.0002-12-200819-11-2024
0592Assen1010.0002-12-200819-11-2024
0172Alphen aan den Rijn99.0002-12-200819-11-2024
0174Naaldwijk (Westland)99.0002-12-200819-11-2024
0341Harderwijk99.0002-12-200819-11-2024
0411Boxtel99.0002-12-200819-11-2024
0593Beilen (Midden-Drenthe)99.0002-12-200819-11-2024
0181Spijkenisse (Nissewaard)88.0002-12-200819-11-2024
026Arnhem88.0002-12-200819-11-2024
0523Hardenberg en Dedemsvaart88.0002-12-200819-11-2024
0541Oldenzaal88.0002-12-200819-11-2024
073's-Hertogenbosch88.0002-12-200819-11-2024
0180Ridderkerk en Barendrecht77.0002-12-200819-11-2024
0182Gouda77.0002-12-200819-11-2024
0252Hillegom en Lisse77.0002-12-200819-11-2024
0297Aalsmeer en Uithoorn77.0002-12-200819-11-2024
0318Ede en Veenendaal77.0002-12-200819-11-2024
0342Barneveld77.0002-12-200819-11-2024
0412Oss77.0002-12-200819-11-2024
055Apeldoorn77.0002-12-200819-11-2024
0575Zutphen77.0002-12-200819-11-2024
0591Emmen77.0002-12-200819-11-2024
0598Hoogezand en Veendam77.0002-12-200819-11-2024
079Zoetermeer77.0002-12-200819-11-2024
0115Terneuzen66.0002-12-200819-11-2024
0165Roosendaal66.0002-12-200819-11-2024
0229Hoorn66.0002-12-200819-11-2024
0251Beverwijk66.0002-12-200819-11-2024
0314Doetinchem66.0002-12-200819-11-2024
0317Wageningen66.0002-12-200819-11-2024
0320Lelystad66.0002-12-200819-11-2024
0344Tiel66.0002-12-200819-11-2024
0345Culemborg66.0002-12-200819-11-2024
0348Woerden66.0002-12-200819-11-2024
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)66.0002-12-200819-11-2024

Gesorteerd op toekenningsomvang; de overige kentallen staan in de netnummercatalogus.

Zakelijke en servicenummers

085/088-, 0800- en 090x-toekenningen die het register onder Enreach B.V. als houder telt, plus de overige nummersoorten.

FamilieToekenningenCapaciteitEerste toekenning
085 / 088 zakelijk2531.3007-4-2010
0800 gratis112-4-2010
0900 / 0906 / 0909 betaald2220-9-2005
097-reeksen (machine-to-machine) — Elektronische communicatiediensten voor geautomatiseerde toepassingen4400.000–

Jongste toekenningen aan Enreach B.V.

De 8 meest recente toekenningen in het register, de laatste op 9 maart 2026.

DatumSoortReeks / blokNummers
9-3-2026085/088-toekenningen08516950001.000
9-3-2026085/088-toekenningen08516960001.000
9-3-2026085/088-toekenningen08516970001.000
9-3-2026085/088-toekenningen08516980001.000
9-3-2026085/088-toekenningen08516990001.000
21-7-2025097-reeksen (machine-to-machine)097006200000100.000
21-7-2025097-reeksen (machine-to-machine)097006300000100.000
19-11-2024vaste nummerblokken010 · 01074100001.000

Alle cijfers op deze pagina komen uit het Register van toegekende telefoonnummers van ACM en beslaan toekenningen van 2005 tot 2026.