Netnummer 013 – Tilburg

Het netnummer 013 hoort bij Tilburg (Noord-Brabant). Het ACM-register telt 346 nummerblokken onder dit kental met samen 938.000 toegekende nummers, verdeeld over 97 aanbieders — daarmee staat 013 op plaats 9 van 141 kentallen naar aantal blokken en op plaats 12 naar aantal reekshouders, goed voor 1,51% van alle toegekende Nederlandse vaste nummers. De grootste reekshouder is KPN B.V. met 120 blokken (47,3% van de toegekende nummers), voor het eerst toegekend op 28 augustus 1997; samen met Ziggo en Odido houdt de top drie 57,9% van de capaciteit. Een gesprek vanaf dit kental komt normaal gesproken van een vaste lijn uit de regio Tilburg — al bewijst het scherm dat nooit: nummers kunnen gespooft zijn.

013 is Tilburg, met Goirle, Oisterwijk en Berkel-Enschot. Het kental is het laagste driecijferige nummer van Noord-Brabant en bleef bij de hernummering van 1995 ongewijzigd.

Bron: ACM-register, stand 23-10-2026

Netnummer 013 in het kort

Netnummergebied
Tilburg
Provincie
Noord-Brabant
Gemeenten (geheel of grotendeels)
Tilburg, Hilvarenbeek, Baarle-Nassau, Oisterwijk, Reusel-De Mierden, Goirle
Deels in dit gebied
Alphen-Chaam, Oirschot, Loon op Zand, Dongen
Oppervlakte (land)
ca. 540 km²
Opbouw van een nummer
013 + abonneenummer van 7 cijfers (10 cijfers)
Abonneenummer begint met
2 t/m 8 (nooit 0, 1 of 9)
Vanuit het buitenland
+31 13 + abonneenummer
In het ACM-register
346 blokken, 97 aanbieders
Jongste toekenning
14 september 2026 (3Webapps)
Aangrenzende netnummers
0161, 0162, 0411, 0416, 0497, 0499

Bronnen: ACM, overzicht netnummergebieden en nummerregister; Nummerplan telefoon- en ISDN-diensten (art. 2 en 4); CBS/PDOK 2025 (provincies en gemeenten, berekend uit de overlap met het netnummergebied).

Kaart van het netnummergebied 013 (Tilburg) met de aangrenzende netnummers
Blauw: het netnummergebied 013; grijze cijfers: aangrenzende netnummers; stippellijnen: provinciegrenzen. Grenzen: ACM, overzicht netnummergebieden; provincies en gemeenten: CBS/PDOK 2025 (CC BY 4.0). De ACM-kaart is op circa 10 meter nauwkeurig en niet bedoeld voor juridische procedures.
346blokken in het register
97aanbieders met toekenningen
938.000toegekende nummers
1997–2026toekenningen van–tot

De aanbieders achter 013-nummers

KPN B.V. domineert het kental 013 met 47,3% van de toegekende nummers; de overige 96 aanbieders delen de rest. 14 van de 40 getoonde aanbieders houden precies één blok onder 013 — meestal een blok van 1.000 nummers. De langste aanwezigheid heeft BT (eerste blok 25-4-1997); de jongste toekenning ging naar 3Webapps op 14-9-2026. 9 aanbieders kregen in de afgelopen twee jaar nog een blok onder 013. Het register noemt de reekshouder; losse nummers kunnen door nummerbehoud bij een andere provider actief zijn.

AanbiederZetelBlokkenNummersAandeelEerste blokLaatste blok
KPN B.V.Rotterdam120444.00047,3%28-8-199722-6-2023
Ziggo B.V.Utrecht2561.0006,5%9-8-199920-3-2014
Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage1138.0004,1%29-5-202013-9-2023
Vodafone Libertel B.V.Utrecht1836.0003,8%17-4-20097-6-2023
Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht734.0003,6%7-6-200531-3-2023
Enreach B.V.Almere1524.0002,6%2-12-200819-11-2024
BT NEDERLAND N.V.Amsterdam624.0002,6%25-4-19973-5-2023
Digihero B.V.Rotterdam321.0002,2%22-10-200915-3-2023
Colt Technology Services B.V.Amsterdam-Duivendrecht1011.0001,2%29-3-199925-5-2023
DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam211.0001,2%17-11-202017-11-2020
Routit B.V.Ede GLD1010.0001,1%28-9-20118-7-2014
Verizon Nederland B.V.Amsterdam1010.0001,1%8-9-19974-7-2005
Telio Netherlands B.V.Purmerend210.0001,1%19-5-20097-12-2012
4tele.com B.V.Zevenbergen110.0001,1%4-2-20104-2-2010
Autoriteit Consument en Markt (ACM)'s-Gravenhage110.0001,1%25-3-200825-3-2008
Esprit Telecom B.V.Utrecht110.0001,1%18-7-200818-7-2008
Globalcall B.V.Breda110.0001,1%1-2-20061-2-2006
Infopact Netwerkdiensten B.V.Rotterdam110.0001,1%3-12-20073-12-2007
Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam110.0001,1%8-10-20078-10-2007
Scarlet N.V.Lelystad110.0001,1%25-7-200525-7-2005
VoipGrow B.V.'s-Gravenhage110.0001,1%8-8-20248-8-2024
VoipZeker B.V.Sassenheim110.0001,1%27-3-201227-3-2012
Voxbone S.A.Elsene110.0001,1%5-3-20075-3-2007
Ziggo Services B.V.Utrecht110.0001,1%29-12-199829-12-1998
Destiny White Label Services B.V.Heerlen55.0000,5%25-5-201226-1-2018
Canal+ Luxembourg S.a.r.l.Luxembourg44.0000,4%10-12-202010-12-2020
Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen33.0000,3%10-1-201312-11-2024
Voys Partners B.V.Groningen33.0000,3%25-1-201318-3-2019
X2Com B.V.Rosmalen33.0000,3%2-6-201022-10-2021
3Webapps B.V.'s-Gravenhage22.0000,2%14-9-202614-9-2026
Businesscom B.V.Veghel22.0000,2%26-6-201523-12-2024
Destiny B.V.Sint-Oedenrode22.0000,2%9-3-20239-3-2023
KeenSystems V.o.f.Gemert22.0000,2%21-7-20116-7-2018
Kwebbl B.V.Amsterdam22.0000,2%23-8-201328-9-2017
MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn22.0000,2%3-1-20133-8-2020
Sewan Nederland B.V.Son En Breugel22.0000,2%7-1-201311-12-2020
Steam-connect Partner Services B.V.Beverwijk22.0000,2%16-11-20206-11-2024
10Telecom B.V.Emmen11.0000,1%8-5-20208-5-2020
A1 Internet B.V.Heerenveen11.0000,1%9-9-20209-9-2020
A3BC B.V.Posterholt11.0000,1%2-8-20162-8-2016

De 40 grootste van 97 aanbieders met toekenningen onder dit kental, gesorteerd op toegekende nummers.

Toekenningsgeschiedenis van 013

De oudste gedateerde toekenning onder 013 is van 25 april 1997 (BT NEDERLAND N.V.), de jongste van 14 september 2026 (3Webapps B.V.). De drukste periode was 1995–1999 met 117 toegekende blokken. 238 van de 346 blokken tellen 1.000 nummers; de andere blokgroottes zijn 10.000 (47×), 2.000 (24×), 3.000 (11×), 4.000 (9×) en 5.000 (5×). 2 blokken staan niet op "toegekend": 2 in afkoeling. Een blok in afkoeling is teruggegeven en mag pas na de wachttijd opnieuw worden uitgegeven; een geblokkeerd blok is door ACM buiten gebruik gesteld.

De reekshouders onder 013 zijn gevestigd in 6 verschillende plaatsen; de meeste zetels staan in Rotterdam (8), Utrecht (7), 's-Gravenhage (5) en Amsterdam (5). De zetel van een aanbieder zegt niets over waar de nummers worden gebruikt — de regio is Tilburg.

Alle blokken onder 013

De 150 laagste van 346 blokken in het register, oplopend op bloknummer, met reekshouder, zetel, toekenningsdatum en status. Zoek de eerste zes of zeven cijfers van een nummer op om te zien in welk blok het valt.

VanTotNummersReekshouderZetelToegekendStatus
0132010000013201999910.000Orange Business Netherlands B.V.Amsterdam8-10-2007toegekend
013202000001320209991.000SpeakUp B.V.Enschede25-6-2008toegekend
0132021000013203099910.000Digihero B.V.Rotterdam15-3-2023toegekend
013203100001320319991.000———in afkoeling (tot 4-2-2027)
013203200001320329991.000Voys Partners B.V.Groningen25-1-2013toegekend
013203300001320339991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203400001320349991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203500001320359991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203600001320369991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203700001320379991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203800001320389991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013203900001320399991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013204000001320409991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen25-5-2012toegekend
013204100001320419991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013204200001320429991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013204300001320439991.000Ziggo B.V.Utrecht12-6-2013toegekend
013204400001320449991.000Qooqie N.V.Capelle Aan Den Ijssel30-7-2013toegekend
013204500001320459991.000Kwebbl B.V.Amsterdam23-8-2013toegekend
013204600001320469991.000Voip4all B.V.Zwolle20-9-2013toegekend
013204700001320479991.000Zetacom B.V.Zoetermeer23-10-2013toegekend
013204800001320489991.000Raffel Internet B.V.Breda20-12-2013toegekend
013204900001320499991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel11-12-2020toegekend
013205000001320509991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
013205100001320519991.000Q-Fast Telecom B.V.De Meern11-10-2024toegekend
013205200001320529991.000Massxess B.V.Purmerend19-2-2014toegekend
013205300001320539991.000SOLLIE.COMM B.V.Dedemsvaart30-4-2014toegekend
013205400001320549991.000Kwebbl B.V.Amsterdam28-9-2017toegekend
013205500001320559991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen22-9-2017toegekend
013205700001320579991.000Cambrium B.V.Almere22-9-2017toegekend
013205800001320589991.000Telnyx Ireland LtdDublin D02 Pd3918-2-2021toegekend
013205900001320599991.000Smart FutureUtrecht28-11-2014toegekend
0132060000013206999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-9-2012toegekend
013207000001320709991.000Enreach B.V.Almere6-1-2015toegekend
013207100001320719991.000Destiny B.V.Sint-Oedenrode9-3-2023toegekend
013207200001320729991.000WeCloudit Group B.V.Beverwijk10-3-2015toegekend
013207300001320739991.000Businesscom B.V.Veghel26-6-2015toegekend
013207400001320749991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen3-8-2015toegekend
013207500001320759991.000DELTA Fiber Nederland B.V.Schiedam17-11-2020toegekend
013207600001320769991.000X2Com B.V.Rosmalen22-10-2021toegekend
013207700001320779991.000Enreach B.V.Almere5-10-2015toegekend
013207800001320789991.000voizXL B.V.Vianen UT15-10-2015toegekend
013207900001320799991.000Weritech B.V.Eindhoven24-2-2016toegekend
013208000001320809991.000Enreach B.V.Almere17-9-2024toegekend
013208100001320819991.000A3BC B.V.Posterholt2-8-2016toegekend
013208200001320829991.000Belgacom International Carrier Services S.A./N.V.Brussel23-8-2016toegekend
013208300001320839991.000Enreach B.V.Almere29-9-2016toegekend
013208400001320849991.000Voys Partners B.V.Groningen18-1-2017toegekend
013208500001320859991.000A1 Internet B.V.Heerenveen9-9-2020toegekend
013208600001320869991.000Enreach B.V.Almere11-5-2017toegekend
013208700001320879991.000Qonnecta B.V.Rosmalen12-6-2017toegekend
013208800001320889991.000KeenSystems V.o.f.Gemert6-7-2018toegekend
013208900001320899991.000MachCloud B.V.Schiphol13-11-2018toegekend
013210000001321009991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen22-2-2022toegekend
013210100001321019991.000Dstny Global Services NL B.V.Capelle A/d Ijssel3-4-2019toegekend
013210300001321039991.000NXTcom Nederland B.V.Oss20-5-2019toegekend
013210400001321049991.000Fiber Services B.V.Almere2-3-2026toegekend
013210500001321059991.000CM.COM Netherlands B.V.Breda30-1-2020toegekend
013210600001321069991.000TriNed B.V.'s-Hertogenbosch21-10-2022toegekend
0132110000013211999910.000Ziggo B.V.Utrecht11-5-2009toegekend
0132130000013213999910.000BT NEDERLAND N.V.Amsterdam25-4-1997toegekend
0132140000013214999910.000Globalcall B.V.Breda1-2-2006toegekend
0132200000013220999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht7-6-2005toegekend
0132210000013221999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht30-9-2015toegekend
013222000001322209991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
013222100001322219991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
013222200001322229991.000MKB VoiceBreda2-10-2014toegekend
013222300001322239991.000Odido Netherlands B.V.'s-Gravenhage13-9-2023toegekend
013222400001322249991.000Enreach B.V.Almere8-12-2020toegekend
013222500001322259991.000Enreach B.V.Almere8-12-2020toegekend
013222600001322269991.000Enreach B.V.Almere8-12-2020toegekend
013222700001322279991.000Enreach B.V.Almere8-12-2020toegekend
013222800001322289991.000Enreach B.V.Almere8-12-2020toegekend
013230000001323009991.000Solcon Internetdiensten B.V.Dronten17-4-2009toegekend
013231000001323109991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen10-1-2013toegekend
013234000001323409991.000Rinkel B.V.Rotterdam12-5-2015toegekend
013240000001324009991.000Sewan Nederland B.V.Son En Breugel7-1-2013toegekend
013240100001324019991.000ipBT B.V.Haren Gn1-10-2018toegekend
013240200001324029991.000Qonnected B.V.Hardenberg29-6-2020toegekend
013240300001324039991.000Twilio Ireland Ltd.Dublin23-4-2025toegekend
0132600000013260999910.000Vodafone Libertel B.V.Maastricht10-8-2010toegekend
0132610000013261999910.000VoipGrow B.V.'s-Gravenhage8-8-2024toegekend
013300000001330009991.000Pretium B.V.Haarlem23-2-2009toegekend
013300100001330019991.000VoIPStarr B.V.Rijswijk ZH3-5-2022toegekend
013300200001330029991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
013300300001330039991.000Destiny White Label Services B.V.Heerlen26-1-2018toegekend
013300400001330049991.000Omnia Connect B.V.Leusden17-5-2018toegekend
013301000001330109991.000Telio Netherlands B.V.Purmerend19-5-2009toegekend
013301100001330199999.000Telio Netherlands B.V.Purmerend7-12-2012toegekend
0133020000013302999910.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht22-6-2009toegekend
013303000001330309991.000Routit B.V.Ede GLD28-9-2011toegekend
013303100001330319991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303200001330329991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303300001330339991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303400001330349991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303500001330359991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303600001330369991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303700001330379991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303800001330389991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013303900001330399991.000Routit B.V.Ede GLD8-7-2014toegekend
013304000001330409991.000Digihero B.V.Rotterdam22-10-2009toegekend
013304100001330419991.000RGTN Wholesale Netherlands B.V.Maastricht20-4-2021toegekend
0133050000013305999910.000Digihero B.V.Rotterdam11-4-2019toegekend
013306000001330609991.000MTel B.V.Rotterdam31-3-2011toegekend
013333300001333339991.000Gamma Communications Nederland B.V.Amstelveen12-11-2024toegekend
013333400001333349991.000VoIP Fabric B.V.De Meern16-10-2023toegekend
013334400001333449991.000KPN B.V.Rotterdam16-10-2018toegekend
013369800001336989991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-8-2020toegekend
013369900001336999991.000MaxiTEL Telecom B.V.Alphen Aan Den Rijn3-1-2013toegekend
013380800001338089991.000PM Factory B.V.Almere2-12-2016toegekend
013410000001341009991.000Redworks B.V.Maastricht3-9-2010toegekend
013410100001341019991.000JSR IT B.V.Best10-5-2019toegekend
013440000001344009991.000CLOUDOE B.V.'s-Hertogenbosch31-3-2017toegekend
013444400001344449991.0003Webapps B.V.'s-Gravenhage14-9-2026toegekend
0134550000013455999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013456000001345669997.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013458000001345829993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013458500001345859991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013458700001345879991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013460000001346009991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013460900001346099991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0134610000013461999910.000KPN B.V.Rotterdam24-4-2002toegekend
0134620000013462999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0134630000013463999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013464000001346429993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013464300001346439991.000KPN B.V.Rotterdam22-6-2023toegekend
013464400001346459992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013464700001346499993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013465100001346539993.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013465400001346549991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
013465500001346559991.000Ziggo Zakelijk Services B.V.Utrecht31-3-2023toegekend
013465600001346599994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013466200001346629991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
013466300001346639991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
013466400001346649991.000Vodafone Libertel B.V.Utrecht7-6-2023toegekend
013466600001346669991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013466800001346699992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0134670000013467999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
0134680000013468999910.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013469000001346919992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013469300001346939991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013470000001347009991.000Budget Phone Company B.V.Rotterdam10-3-2014toegekend
013470100001347019991.00010Telecom B.V.Emmen8-5-2020toegekend
013470200001347029991.000Voiped Wholesale B.V.Assen27-2-2024toegekend
013471200001347129991.000Businesscom B.V.Veghel23-12-2024toegekend
013499000001349909991.000Dialoga Servicios Interactiovios S.A.Bilbao11-9-2014toegekend
013500200001350029991.000Enreach B.V.Almere19-11-2024toegekend
013503000001350309991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013503900001350399991.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013504100001350449994.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend
013504600001350479992.000KPN B.V.Rotterdam28-8-1997toegekend

Bron: ACM-register (nummerregister), bijgewerkt bij elke import.

Andere netnummers in Noord-Brabant

Noord-Brabant telt 20 kentallen. Naar aantal blokken staat 013 op plaats 2 in de provincie; het dichtst in omvang komt 073 ('s-Hertogenbosch) met 322 blokken en 95 aanbieders.

NetnummerPlaatsBlokkenAanbiedersToegekende nummers
040Eindhoven5101011,4 mln
073's-Hertogenbosch32295975.000
076Breda31695882.000
0492Helmond25490427.000
0413Veghel en Uden (Meierijstad/Maashorst)24788390.000
0485Cuijk (Land van Cuijk)22885321.000
0416Waalwijk20888341.000
0165Roosendaal19588351.000
0164Bergen op Zoom18787291.000
0412Oss18788299.000
0493Deurne18184253.000
0162Oosterhout17585336.000
0168Zevenbergen (Moerdijk)16783222.000
0499Best en Oirschot16787270.000
0161Rijen en Gilze15585206.000
0497Eersel en Bladel (de Kempen)15185227.000
0411Boxtel14885219.000
0167Steenbergen13381187.000
0486Schaijk (Maashorst)13384194.000

Wat bezoekers checken en melden over 013-nummers

Eigen gegevens van deze site sinds 3 september 2026: nummers die bezoekers in de zoekbalk typten (meestal na een gemiste oproep) en de gepubliceerde beoordelingen en meldingen. Een zoekopdracht is geen telefoontje.

65zoekopdrachten
56verschillende nummers
62verschillende bezoekers

Netnummer 013 staat daarmee op plaats 21 van de 140 netnummers waarvan hier nummers zijn opgezocht.

Beoordelingen en meldingen

1 gepubliceerde beoordeling: oplichting 1. Percentages tonen we vanaf 5 beoordelingen.

Meest gecheckte en gemelde nummers

NummerBeoordelingenMeldingenBezoekers
013-210 50 99——4
013-210 51 13——3

Nog geen gepubliceerde meldingen voor deze reeks.

Check een 013-nummer

Gebeld door een 013-nummer: wat kunt u doen?

Bezoekers hebben nummers uit deze reeks als oplichting gemeld. Zo handelt u:

  1. Hang op als de beller om bankgegevens, codes of geld vraagt

    Een bank of overheidsinstantie vraagt nooit telefonisch om uw inloggegevens of pincode en laat u nooit geld overboeken. Vertrouwt u het niet, zoek dan zelf het nummer van de organisatie op en bel terug. Oplichters kunnen elk nummer op uw scherm laten verschijnen.

    Rijksoverheid: wat kan ik doen bij een nep-telefoontje (spoofing)?

  2. Meld een poging tot oplichting bij de Fraudehelpdesk

    Het meldformulier is dag en nacht beschikbaar; telefonisch via 088 786 7372. Meldingen helpen om anderen te waarschuwen.

    Fraudehelpdesk: fraude melden

  3. Geld kwijt of gegevens gedeeld? Bel direct uw bank en doe aangifte

    Laat uw bank rekening en passen blokkeren. Doe daarna aangifte bij de politie (online met DigiD, of op afspraak via 0900-8844). Bewaar het nummer, het tijdstip en eventuele berichten.

    Politie: aangifte van telefonische oplichting

  4. Ongevraagd verkoopgesprek? Zeg dat u niet meer gebeld wilt worden

    Sinds 1 juli 2021 mag een bedrijf u alleen bellen als u klant bent, maximaal 3 jaar geleden klant was of toestemming gaf. U kunt altijd zeggen: ‘ik wil dat u mij niet meer belt’. Belt het bedrijf toch, meld het dan bij ACM ConsuWijzer.

    ACM ConsuWijzer: telemarketing – wanneer mag een bedrijf u bellen?

Een nummerreeks vertelt wáár of bij welke aanbieder een nummer is uitgegeven, niet wie er belt: reeksdata zijn geen persoonsgegevens. Meer lezen: Wie heeft mij gebeld? en de complete kentallengids.

Veelgestelde vragen over netnummer 013

Waar is netnummer 013?

013 is het netnummer van Tilburg in Noord-Brabant. Het netnummergebied is ongeveer 540 km² groot.

Welke gemeenten vallen onder netnummer 013?

Geheel of grotendeels: Tilburg, Hilvarenbeek, Baarle-Nassau, Oisterwijk, Reusel-De Mierden en Goirle. Deels: Alphen-Chaam, Oirschot, Loon op Zand en Dongen. Dit volgt uit de netnummerkaart van de ACM en de gemeentegrenzen van het CBS (2025).

Hoe is een 013-nummer opgebouwd?

Een vast nummer telt tien cijfers: 013 gevolgd door een abonneenummer van 7 cijfers dat begint met 2 tot en met 8. Vanuit het buitenland belt u +31 13 en het abonneenummer.

Welke aanbieder zit achter 013-nummers?

Het ACM-register telt onder 013 346 nummerblokken bij 97 aanbieders. De grootste reekshouder is KPN B.V met 47,3% van de toegekende nummers; de jongste toekenning is van 14 september 2026. Door nummerbehoud kan een los nummer bij een andere provider actief zijn.

Welke netnummers grenzen aan 013?

Het gebied van 013 grenst aan de netnummers 0161, 0162, 0411, 0416, 0497 en 0499.

Hoe vaak worden 013-nummers gecheckt?

Op deze site zijn 56 verschillende 013-nummers 65 keer opgezocht door 62 bezoekers. Daarmee staat 013 op plaats 21 van 140 netnummers. Er zijn 1 beoordelingen gepubliceerd.

Wat doe ik als een 013-nummer mij probeert op te lichten?

Hang op en geef nooit bankgegevens, codes of geld via de telefoon. Meld de poging bij de Fraudehelpdesk (088 786 7372 of het online formulier). Bent u geld kwijt, bel dan direct uw bank en doe aangifte bij de politie.